Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Kızzz karpuz baya fruktozlu su karpuzdaki şeker bir de şeker kamışında var

Araştirdim bir dilimle kilo almaz.Kavun bir dilim yerse zayıflatmaya yardimci olan bir meyve boşuna sallamadim yav.Dozunda yemek lazim işte.
1 dilimden bahsetmiyorum herhangi bir meyvenin 1 dilimi ya da 3-5 tanesi zaten bir şey yapmaz ama her gün çok çok karpuz yersen çok fazla şeker almış olursun vücuduna.

1 dilimden bahsetmiyorum herhangi bir meyvenin 1 dilimi ya da 3-5 tanesi zaten bir şey yapmaz ama her gün çok çok karpuz yersen çok fazla şeker almış olursun vücuduna.
Kız ben hergunmu yesin dedim her gun olmaz ki.Bir dilim bu gün yemiṣ̌se sorun yok ama her gun yerse sorun var tabi ki sonuçta ikiside şekerli meyveler.

Kız ben hergunmu yesin dedim her gun olmaz ki.Bir dilim bu gün yemiṣ̌se sorun yok ama her gun yerse sorun var tabi ki sonuçta ikiside şekerli meyveler.
Yani sağlık için meyve yiyin durumu her gün için geçerli değil bence çünkü bütün meyvelerde fruktoz var. Meyve olayını aşırıya kaçırmamak lazım. Şimdi yaz sıcağında insan hararetini alsın diye meyveye yöneliyor ama sonradan insulin balansını bence bozabilir ama marul öyle mi istediğiiin kadar yii hiçbir şeycik olmak
Lahmacun yiyebilirsiniz demişti demi agresif canan şey yani Depresif Penguen
Her gün yemezsen 1 dene lahmacun bir şey yapmaz yi onun hamurunun kalınlığı saç telim kadar

Kendi lahmacun seviyo çünkü hdhdhd

Canım bu konu da sen bize bilgi verirsin artık o iş senlik ben çok bilmiyorum ama zaten her şeyin çoku zarar .

Kendi lahmacun seviyo çünkü hdhdhd
Laaaan ondan değil ondan değil gir bak içinde eccük karbonhidrat var ekmek yiyeceğine lahmacun yi
Canım bu konu da sen bize bilgi verirsin artık o iş senlik ben çok bilmiyorum ama zaten her şeyin çoku zarar .
ben de beslenme uzmanı değilim aşkım ama zamanında çok baktım annemi zayıflatmak için me yedirsem ne yedirmesem diye diye yoksa beni biliyosun benim beslenme biçimim karbonhidrat arası karbonhidrat

Bizde böyle enterasan grubuz işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…