Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Maşallah çok enerjiksin abla hep haraket halindesin

Abla vallahi maşallah sana şimdi gece de yürüyüşe çıkarsın miniğinle

Evde olabildiğince tembel ama yürümek için bahane olabilecek her şeyde önde koşanlardanım :))
Hava koşulları bana engel olmuyor, bugün dönüşte bir komşum pişmişsindir deyip hortumla baştan aşağı yıkadı beni

Evet Depresif her gece olduğu prensesimle gece yürüyeceğiz.

Abla ben şimdi çıksam gerçekten yoldaki sel beni götürür yazın denizde dalga vurunca da böyle oluyorum ben ayakta duramıyorum

Boy Adile Naşit, vücutta şimdiden öyle olmasın diye yürüyüş yapıyorum, yediklerime dikkat edemesem de içtiklerime özen gösteriyorum yoksa kaçarı yok en fazla 10 sene sonra
Eki Görüntüle 3438529
Ben de yürüyecem yarın tekrar ama vücut ham dün ki yürüyüş bile öldürdü beni. Alışman lazım yavaş yavaş

Ben de yürüyecem yarın tekrar ama vücut ham dün ki yürüyüş bile öldürdü beni. Alışman lazım yavaş yavaş
Birden yüklenme zaten, önceleri yorulduğun yerde bırak, mesela 1500 adımda yoruluyorsan 1501. adımı atma, 2 gün sonra bunu 1750 adıma çıkar, her gün düzenli yürümeye alışırsan zamanla kmlerce yürüdüğünü görürsün.

Burada güle oynaya yazışıyoruz ama sigara içmem, düzensiz uykularım gibi kötü alışkanlıklarım bir yana hayatımda edindiğim en iyi alışkanlığım yürüyüş.

Beni bu sigarayı bırakmak şişrirdi bi anda zaten becerebilsem yazın içip kışın bırakıcam ama içince çok içiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…