Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

4 ARALIK PERŞEMBE
sebnem1978 = 75 kilo_
editoryal = 62 Kilo_
cubuk kraker =
papicya =
denizcininprensesi =73 kilo_
yellodaisy =
asideniz = 92 kilo _( 91.900 demişssin editoryalcim en fazla92 dir diye yazdım yanlıs anlama asideniz)
sadeceaşk =
darkblue =

4 ARALIK PERŞEMBE
sebnem1978 = 75 kg
editoryal = 62 Kg
cubuk kraker =
papicya =
denizcininprensesi =73 kg_
yellodaisy =
asideniz = 92.500 kg
darkblue =

alaacak olan arkadaslar eğer int üzerinden alacaksanız bi öneri.... ben hepsiburadadan aldım ve resimlerdekinin en altdakini aldım kurulu geliyor ... fiyat konusuna gelince dgeir siteleri gezdim fiyatları biraz acayip uçuk geldi burda uyguna aletler var bir gezin isterseniz:))) darkblue canım üstdeki iki ayrı anda kullana biliyorsun hem karın aleti twiss basen aleti step.... benim aldıgımda ikiside var yanı kizlar gerçi yeni ürünlerin hepsinde var zati adında bile yazıyor:)))

bu aletten bende de wardı inanılmaz terletiyo saç diplerime kadar terliyodum günde bi saat yapıyodum daha sonra işti okuldu derken yapmaya zaman bulamadım bide son zamanlara doğru acayip gıcırdıyodu naniknanik bayramdan sonra tekrar başlim şakkıdı

asi deniz canım katı gres yağ ne yaww
hani şu sıvı makine yağlarıyla yağlasak olmuyomuu

bende kilomu yarın tartılıp size yazarım kızlar

yahu sıvı olan akıp gider benim dedigimi sen eşine söyle o bilir... oto tamirciler kullanırmıs de:))))

tamam canım teşekkürler ben bi söyliyim benimkine yağlasın
ayy kafam şişiyo canım garç gurç garç gurç televizyonun sesini duyamıyorum :roflol:

bende kendi kilomu yazayın darkblue=60 kilo

asi deniz canım katı gres yağ ne yaww
hani şu sıvı makine yağlarıyla yağlasak olmuyomuu

bende kilomu yarın tartılıp size yazarım kızlar

canım çevrenizde anlayan erkek varsa ona makinayı söktürmeniz gerekiyor makina gelirken yanında aletlerı ve su greyz yagı katı bir yağ oda gelıyor ve makınanın acılıp tekrar toplanması gerekiyor yağlamak için ben yapayım dedım kadın basıma actım yıldız tornavıdasıyla en ustekı vıdasını soktum ıcıne bır yere dustu sılkeledım sılkedım yokk ıhhh ıhhh dusuremedım yanı stepper o vıdayı yuttu yok yok sana gore degıl bu dedım tekrar vıdaladım actıgım kadarını yanı aşıp yağlayamadım bende arkasını cevırıp gorunen yerlerıne grays yagını surdum elıme eldıven takarak cok fazla gacırdamıyor ama daha eskıdıkce gıcırdayacak o zamanda kaldırıp atıp yenısınım alırım bılemıyorum

4 ARALIK PERŞEMBE
sebnem1978 = 75 kg
editoryal = 62 kg
cubuk kraker =
papicya =
denizcininprensesi =73 kg
yellodaisy =
asideniz = 92.500 kg
sadeceaşk =
darkblue = 60 kg

vall ben de sizden özendim almaya karar verdim bu aletten..
fekat burda olmadığı için erkek arkadaşım bana ankaradan alıp gönderecek..
fikrini almak için söyledim, o da ben sana alırım dedi..yok olmaz falan dedim ama dinletemedim..
neyse alsın bakalım zaten çok pahalı bişey değilmiş..(yüzsüzlük mü ettim acaba?)
neyse sanırım bayramdan sonra başlayabilirim, bunun yanında yediklerime de dikkat edecem..
o kadar ter boşa gitmesin değil mi? stepime başladığımda beni de listeye alırsınız..
herkese başarılar...

BUGÜNLÜK BENDEN BUKADAR ADIM KALORİ SAYISI YARIN BİRAZDAHA ARTIRMAYA CALISICAM

4 ARALIK PERŞEMBE
sebnem1978 = 75 kg = 800 ADIM 112 KALORİ 25 DAKİKA
editoryal = 62 kg
cubuk kraker =
papicya =
denizcininprensesi =73 kg
yellodaisy =
asideniz = 92.500 kg
sadeceaşk =
darkblue = 60 kg

bendede var bu aletten çok sıkılaştırıyo insanı üstüne çıkdımı 3000 adım atmadan inmiyordum ve tabi çok yoruyo .şimdi 3000 adımı bir güne yayarak yapıyorum .. tabi işten fırsat bulursam ..ama düzenli yapmak şart birde azcık boğazdan kıstımı fıstık gibi yapiyo insanı..

kızlar 2 gün burada olamayacam ablam guatr ve nodül ameliyatı oluyor yarın onun yanında kalacam haliyle kk dan ve step aletimdende uzak olacam inşallah ablamın ameliyatı da sorunsuz başarılı geçerde bayramda geliyor rahat oluruz...

günaydın arkadaşlar bende dün hiç yapamadım
işten çıkar çıkmaz evde temizliğe devam ediyorum o yüzden hiç fırsatım olmadı
bayramdan sonra daha düzenli olur artık

arkadaşlar ben dün akşam gaza geldim ve bazadaki aleti çıkardım ve sabah 25 dk da 1000 adım yapıp 140 kalori harcadım ama beni lütfen bayramdan sonra aranıza alın.
çünkü benim bayramım çok yoğun geçiyor. her sabah yapsam bile bunu sisiznle paylaşacak vaktim yok.
o yüzden bende bayramdan sonra her türlü bilgiliremi verip aynı zamanda bir diyetisyenede başlayacağım. hepsini beraber götürmeye çalışacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…