Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

3 bilinmeyenli denklem gibi sorun:)) valla ben nedenini anlayamadım.. kilo verdiysen neden cm'ler gitmedi ... eski kıyafetlerin bol geliyosa bitmiştir bence..
kasa donstugnden midir acaba az once bda baktım selülitlerim azalmıs baya duzelmis puturlu gorunum ayrıca kalcam epey kuculmus bi tane icine giremedgm pant dar da olsa oldu nhayet bi tne de son zmnlrda gydgm esofman acayip dusmeye basldı ustmden durmdan yukarı cekiyorum kızlar duyrulurrr kaydirigubbakcemile3
Sağol canım.Yalnız sanki ben çok zor terliyorum.Yani tam ben terlemeye başlıyorum.adım atacak halim kalmamış oluyo.Sizde de böylemi oluyo.Şimdilik günde 500 yapsam iyimidir sizce ?
baslangıc icin iyi tabi ama bi an once 1000e cıkmanda fayda war gun icinde 2 defada 500 adım atabilrsn ben genelde ole yapıorum adım sayını arttrdıkca daha uzun kalabilrsn terlemen de isine yarar dolayısyla...
kızlar nedir bu ya yaptığınız sayısını artırdığınız anlayamadım merak ettim
cnm bz stepper kullnıyoruz ilk syfada ilk msjı okursan anlarsn yerimseniben

Kızlar ya bişey sorucam.Ben daha 300 adımı zor yapıyorum.1200 falan hayal gibi geliyo.Halim kalmıyo.Dün akşam 300 adım attım Bu akşam 500 yaparım.Bende mi bi tuhaflık var.Yeni başladığım için mi böle acaba.

mehabalar kızlar
bayadır yazmadım ama devam ediyorum .artık 1500 adıma kadar çıktım ama aklıma bişi geldi
1000 adım falan atanlar cevap verirse sevinicem.
1000 adımı tekseferdemi yapıyosunuz.yoksa dinlenerek mi?
ben 500 lü setler halinde yapıyorum biraz dinleniyorum sonra tekrar başlıyorum. böylece 1500 ü tamamlıyorum.ayrıca göbişime ve kalçalarıma streç film sarıyorum acayip terletiyo tavsiye ederim
neyse şimdilk bu kadar sizce dinlenerek yapıncada faydalı olurmu ki cuma günü kilo ve ölçü günüm sonuç yazarım
mutlu günlerrropuyorumnanaktan

evet bu aLet çok işe yarıyor bendede var o gün çok yediğimi hissedersem 300 kaLori yakıyorum 32 dk. faLan yapıyorum kan ter içinde bitiriyorum ve giydiğim badi sırılsıklam! :bbo:

Kızlar ya bişey sorucam.Ben daha 300 adımı zor yapıyorum.1200 falan hayal gibi geliyo.Halim kalmıyo.Dün akşam 300 adım attım Bu akşam 500 yaparım.Bende mi bi tuhaflık var.Yeni başladığım için mi böle acaba.
yok tuhaflık fln =) oncelikle twnin karsısında cok sewdgin biseyi izlerken yap zamanın nasıl gectigini anlamazsın o zaman ya da kıpır kıpır bseler ac en ii o zmn yapılıo hem dans et hem adım atmıs ol yani kasma ole bugn bu kdr yapmam lazım tek seferde btrmem lazm die yawas yawas arttır 1 2 defada bitrmeye calıs yerimseniben
mehabalar kızlar
bayadır yazmadım ama devam ediyorum .artık 1500 adıma kadar çıktım ama aklıma bişi geldi
1000 adım falan atanlar cevap verirse sevinicem.
1000 adımı tekseferdemi yapıyosunuz.yoksa dinlenerek mi?
ben 500 lü setler halinde yapıyorum biraz dinleniyorum sonra tekrar başlıyorum. böylece 1500 ü tamamlıyorum.ayrıca göbişime ve kalçalarıma streç film sarıyorum acayip terletiyo tavsiye ederim
neyse şimdilk bu kadar sizce dinlenerek yapıncada faydalı olurmu ki cuma günü kilo ve ölçü günüm sonuç yazarım
mutlu günlerrropuyorumnanaktan
ben setler halnde yapıorum 300 400 500 gibi degisio tek seferde 1500 yaptgm da oluo da cok sıkılıyorum ustunde gecmio zaman :1rolleyes: faydalı oluo tabii incelmeye dewam yerimseniben

kızlar hiçbiriniz yan lastikleri kullanmıyosunuz galiba?? onları kullanınca çok zorlaşıyor... ben onlarla 1500adım yapıp bırakıyorum.. lastiksiz olsam kesin 45dak 3000adım yaparım ama kollarım baya sert 14 kilo verdim gram kollarımda yumuşama dahi olmadı..

arkadaslar benim stepperin ayar gostergesi calismiyor bu yuzden adimlarimi falans aymadan 30 yada 45 dk yapiyorum ortalama bir hizla bu dakikkarda sizler kac adim atmis oluyorsunuz ????

Slm kızlar.Ay ben dün akşam gene yapamadım.Oğlum durmadı bi türlü.Diş çıkarma dönemimizde huzursuzluk yaptı biraz.Ama bu akşam için çok kararlıyım.
Bışey sorucam çok soruyorum ama.Hani streç filme sarıyolar ya bacakları baseni falan.Yağ sürüyolar bende yağ sürüp,streçle sarıyım diyorum en azından diz altı baldırlarımı ama hangi yağ sürülür bilmiyorum.Bilen varmı.Hangi yağ etkilidir.Ne süreyim.sizce.

selam kızlar bende stepper dan almak istiyorum
bazı yerlerde kampanya var demişsiniz
ben ıstanbul anadolu yakasındayım eğer kampanya olursa bana bildirir misiniz?
50 tl nere 82 tl nere kaydirigubbakcemile3

selam kızlar bende stepper dan almak istiyorum
bazı yerlerde kampanya var demişsiniz
ben İstanbul anadolu yakasındayım eğer kampanya olursa bana bildirir misiniz?
50 tl nere 82 tl nere kaydirigubbakcemile3

canım g.g de var 45 -50 civarı haberin olsun...
sevgiler:)

Slm kızlar.Ay ben dün akşam gene yapamadım.Oğlum durmadı bi türlü.Diş çıkarma dönemimizde huzursuzluk yaptı biraz.Ama bu akşam için çok kararlıyım.
Bİşey sorucam çok soruyorum ama.Hani streç filme sarıyolar ya bacakları baseni falan.Yağ sürüyolar bende yağ sürüp,streçle sarıyım diyorum en azından diz altı baldırlarımı ama hangi yağ sürülür bilmiyorum.Bilen varmı.Hangi yağ etkilidir.Ne süreyim.sizce.

ben hiç bişi sürmeden sarıyorum göbişimi öle bile baya bi terletiyo ne sürüldünü öğrenirsen banada haber verirmisin lütfen kaydirigubbakcemile2

kızlar bu stepper yanlara doğru mu adım şekli oluyo yoksa öne doğru mu
basen için hangisi daha etkili
böyle bi seçenek olup olmadığını da bilmiyorum ya :KK43:
videoda hafifi kıvırtır gibi oluyodukaydirigubbakcemile3

lahana yagını deneyn one dgru adım atılıo da biraz kayıyo yana dogru da twist adını da sanırım ordan alıyo......

lahana yagını deneyn one dgru adım atılıo da biraz kayıyo yana dogru da twist adını da sanırım ordan alıyo......

tamam cnm çok tşk ederim en yakın zamandan Twist&Shape alıcam ve şu lahana yağını araştırıcam. inşallah sonuç alırım. burayada yazarım sonuçları hihoyyytkaydirigubbakcemile2

ben hiç bişi sürmeden sarıyorum göbişimi öle bile baya bi terletiyo ne sürüldünü öğrenirsen banada haber verirmisin lütfen kaydirigubbakcemile2

Canım ben daha önce bi yağ karışımı görmüştüm forumda.Üstelik bel altı bölgesi içindi.Şimdi ona bakıcam tekrar.Sana da bildiririm hemen.

X