Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

canım masalah benım bacaklar cok ınceldıı esortmanlarım bol oluyo artık hafta sonuuu yenı beden esortman lar alıcam :)))

bu bacakların ınelmesı ve ya kalınlaşmasını okuyıorum herkes faklı yazyo bende tırstım acıkcası ama bırcok arkadas ınceldı yazmıs sanıeım fazla orlamadan yapcaz enkolay ayardaen azından alısana kadar bendaha alamadım kıpadakını denedım one body dıye bı marka ama zor hareket edıyodu bende cesret edemedım off nerden alcam ya ?????klava: yardımcımolurmusunuz

kılo vermem gerek

cnm urunun fiyatı ortalama 80 lira kipalarda kampanyalıydı 50ye alanlar o sekilde aldılar eger bulundgun yerde kipa warsa bak derim hepsiburadada ben 65e gormustum sanki istersen ordan da alablrsnsengözlerimebaksanab

cnm kıpaya baktım ama alet zor hareket edıyodu suan kapmanyada yıne 50 ama guvenemedımyınede netten bakıyorum sızde bakın olmazmıa.s.

bademcim ben ikinci el sporsevisten almıştım garantili 38 ytlydi o zman şimdi 42 ytl olmuş . benimkinin adı twist and shape

resimdeki aletin adı ise twister

tesk cnm ısım farklı twıstshape olmus twıst stepper gogglden arayınca anlarsın yeterkı uygun fıyata bukayım 50den 150 ye kadar aynı ısımde satıyolarr:1hug:

Günaydın tatlım, ben T&S' i bir senedir kullanıyorum. Bahsettiğin sıkıntıları yaşamadım açıkçası. Bu tarz ağrıların mineral eksikliğinden kaynaklandığını biliyorum. Eğer egzersizi çok abartmaz ve beslenmeye dikkat edersek bu konuda bi sıkıntımız olmaz diye düşünüyorum. Ben daha çok sebze, meyve ağırlıklı besleniyorum ve haftada 4 gün maden suyu içiyorum. Tek taraflı yada sıkı diyetlerde vücudun ihtiyacı olan her mineral,vitamin,..vs alamıyorsun. Acaba sıkı diyet felan yapmış olabilirmisin?

Ben 11 ayda bu aletle çok sıkmadan 9 kilo verdim. Fiziksel duruşum ve performansımda arttı. Dün da twister aldım şimdi belim için twister ağırlıklı egzersiz yapmayı düşünüyorum kaydirigubbakcemile2

Daha önce bende yazmistim benimde, dizimde agri oldu twsiterden, ama bende genelde psikletden falanda oluyordu o agri.
T&´i aldikdan sonra 100 adim atamiyordum cok agriyordu dizim,
gencenlerde birdaha denedim, daha ön kismina bastim bu sefer hic agri olmadi ve 650 adim attim rahatlikla.

Bencede ögle deneyin,
ama kesinlikle 4000-5000 adimlar atmayin birden.

cnm kıpaya baktım ama alet zor hareket edıyodu suan kapmanyada yıne 50 ama guvenemedımyınede netten bakıyorum sızde bakın olmazmıa.s.

tatlım kipada ilk denedigmde ben de bse anlamamıstım bi de ben bayadır spor yapıorum ondan beni zorlamadı hic t&s.korkma bu kadar stepper lar yuruyusle aynı kategoride sayılıyo yani kas yapmayan ama incelten sporlar...diz agrısına gelnce ben sdce 2 3 ksde duydum belki genetiktir belki mineral eksklgidir blemicem denemekte fyda war en kolayından ilerlersn ywas ywas,yaptıkca yumusuo zten pedallr yerimseniben

senınkıdemı onebody

walla ben de denize greblmek icn ugrasıorum ya o bikinilern icine grmek kolay mı =))

bana steper hedıye gelmıstı . sanırım 1-2 sene oluyo .belkıde daha fazla.. kullandımmı hayır. çok az bu aralar gene basladım gunde 600 bazen 1000 yapıyorum.. ama alt kısmı cok sıkılmıs degıl benım. tv ızlerken yapıyorum genelde. ama sunu soyleyebılırımkı bu alet cok uzun sure kullandıktan sonra yan karın kaslarını yakmaya baslıyo. benımbacak probelemım yok gobek problemım var. ama basen ve bacak ıcın muhteşem bır alet dıyebılırım..

evt canım ya gercekten cok faydalııı ınsanın canı sıkılıyo ustundeyken bende tv karsısında ya dızı seyrederken yada sarkı dınlerken yapıyorumm :))

merhaba hatunlar, birçoğunuz bilir beni uzun zamandır diyet ve spor yapıyorum ama son üç haftadır hiç kilo veremiyordum 58 kg da takılıp kalmıştım. hemen hemen hergün spor yapıyor ve stepperimle çalışıyordum. bu hafta diyetime aynen devam ettim fakat spor stilimi değiştirdim. bir gün aerobik-jimnastik yaptım 40 dakika,ertesi gün dinlendim sonraki gün stepperimle 750-1000 adım attık ertesi gün koştum... vee bu sabah tartıldım 1 kg vermişim çok mutluyum hihoyyyt kilo vermediğim dönemde bunalmadığım ve sıkılmadığım için,diyete devam ettiğim için kendimle gurur duyuyorum lütfen bencillik olarak algılamayın öyle biri değilim normalde ama pes etmeyip devam etmek ve karşılığını almak inanın büyük bir mutluluk sositososito yılmadan devam edin arkadaşlar.herkese sağlıklı zayıflamalar dilerim kaydirigubbakcemile5

evet arkadaşlaaaar benide alırmısınız aranıza. benim twist shape bugun geldi. daha kullanamadım. inşallah bende de işe yarar

hosgeldn cnm hadi hyrlı olsun.. yerimseniben ben yapamaz oldum 1 2 gundur regl oldum sistim cok fena hic icmden gelmio gayet de her seyi yiyorum bu kdr gaza gelmsken olcak seymi smdi bu :a015:

slm arkadaşlar dünki sporlarım 1 saat dans yarım saat t&s (2000 adım) 50 mekik ve diğer egzersizler akşam tv izlerkende 15 dk t&s alkisalkisalkis
bu sabah da 40 dk yürüyüş birazdan gene çıkacam sonra gene t&s off bu kadar emeğe hala gr gr gidiyorum mutlaka bende bi terslik var

dün biraz denedim 250 adımla başladım. şimdilik o bile yetti. yanlız bende garip bi problem var. yaparken tv falan seyredersem midem bulanıyor illa göstergesine yada ayaklarıma bakıcam. yolculuktada öyledir giderken yola bakmazsam yol tutar beni. onun için birkaç hareketli parça indirdim müzik dinleyerek yapıcam :))

Günaydın, tebrik ederim tatlım hedefimize 3 kg cuk kaldı :) Metabolizmanı şaşırtmışsın. bu da senin için iyi olmuş.. kaydirigubbakcemile5 bende belimi inceltmek için twister aldımher akşam yapıyorum 30 tane :1hug:

tatlım bu kadar abanma kendine yanlış yapıyorsun. Mesela haftanın 3 günü t&s yap sabit bir adım olsun mesela 1000 adım.. 2 günü dans et, 1 günü diğer egzersizleri yap her günde 50 mekik çek. 1 günde tatl yap. hepsine birden vücüdün alışırsa istikrarlı olamaz bıkarsın. zaten gr gr vereceksin bu eziyet niye kafamçokkarıştı illa her gün egzersiz yapacam diyorsan birinden birini seç yerimseniben :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…