Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

selam millett bu defa ii haberle geldimm 1 kilo werdm wee dun brdenbre inceldgmi farkettm ust trftan okulda da kac kisi incelmssn dedi alt trfta henuz degsklk yk ama bana cok ii motwe oldu bu artık brakmstım dyeti falan smdi tam gaz dewam =))

selam millett bu defa ii haberle geldimm 1 kilo werdm wee dun brdenbre inceldgmi farkettm ust trftan okulda da kac kisi incelmssn dedi alt trfta henuz degsklk yk ama bana cok ii motwe oldu bu artık brakmstım dyeti falan smdi tam gaz dewam =))

hadi gözün aydın canım çok sevindimŞeniz

canım sevındımmm kılo vermene verırsın tabııııııı tatlımm

bende dıyet faln yokk masallah her gece spor aletınde 1200 adım atıyorum verdıgım kıloları almıyorummmm ıyıymmmm

cnm bısı sorcam arkadasın bahsettıgın aletı yazdıgımda bu resımdekı alet cıkmıyo ıkısı farklı sanırım bılgı verırmıısnız hangısı daha ii bıde twıst shape var oda dıgerıyle aynı cıkıyo ama senın koydugun resım farklı msjını beklıyorum cnm arkadaslar hangısı dha ii yardımcı olurmusunuz benım aradıgım da asagıdakı resım cıkıyo

Eklentiler

• $TWIST.jpg
    90,9 KB · Görüntüleme: 32

cnm bısı sorcam bahsettıgın aletı yazdıgımda bu resımdekı alet cıkmıyo ıkısı farklı sanırım bılgı verırmıısnız hangısı daha ii bıde twıst shape var oda dıgerıyle aynı cıkıyo ama senın koydugun resım farklı msjını beklıyorum cnm arkadaslar hangısı dha ii yardımcı olurmusunuz benım aradıgım da asagıdakı resım cıkıyo
BILGI V:1hug:ERIRSEN SEVINIRIM

Günaydın mutlu haftalar kızlar.. Artık karşınızda 1 kg daha vermiş bir frezya var. Bugün itibariyle 64 kg yum. Toplam 9 kilo gitti hedefe 4 kaldı. Çok mutluyum darısı başınıza.. :dance: :lepi: hihoyyyt Bu arada çok sessizsiniz sizde gelişmeler ne alemde yahuuuuu

kızlar sevındım kılo vermenıze bende valla yıyorum yıyorum maslallah gerı almıyorum her gece 25 dk 1300 adım atıyorumm cok faydalıııı super bıseyyyy

alt bacaklar cok kalinlastimi sizlerde?
yani baldirmi oluyor ne iste?
ben korkuyorum kalinlasacak diye, benimkiler ince öle kalsin istiyorum, o yüzden günde 650 den fazla yapmiyorum,
ama onun disinda yürüyüs falan yapiyorum, ayrica cok yapipda sonra birden birakirsak daha cok kilo alinir diye düsünüyorum.
sizce?

Konuyu acan arkadasi merak ediyorum ne oldu, steppi birakmisti, kilolari aldimi acaba ne oldu ?

Son düzenleme:
canım masalah benım bacaklar cok ınceldıı esortmanlarım bol oluyo artık hafta sonuuu yenı beden esortman lar alıcam :)))

bu bahsedilen aletlemi verdim 9 kiloyu cvp sevinirim

canım masalah benım bacaklar cok ınceldıı esortmanlarım bol oluyo artık hafta sonuuu yenı beden esortman lar alıcam :)))

üst bacaklarim benim de zayifliyor sanki ki daha cok yapmadim.
ama benim derdim alt bacakalr yani dizlerden sonrasi ???
Orasi sisermi diye düsünüyorum yani kaslasirda falan???

benimde bacakdan gidiyor sanki ama göbek duruyor sanki, sizlerden karin bölgesinde zayiflama oldumu???

Anneyimben, sen kac step yapiyorsun günde?
Hergünmü?

kızlar sevındım kılo vermenıze bende valla yıyorum yıyorum maslallah gerı almıyorum her gece 25 dk 1300 adım atıyorumm cok faydalıııı super bıseyyyy

adımlar sayıyormu bu alet canım ya benımde bacaklarım ıncelsın ıstıyorum kafam karısık yukarıya resım koydum aynı aletın ısmı değişim twıst shape var bıde omu yoksa bu aletı nerden alabılırım ınt den çok farklı fıyatlar hıcte 5o tl değil kafam karıstuı lutfen yardımcı olurmusunuzzzz
senağlama

bnm de bacaklrda incelme yok sanki daa ama ustum bi anda inceldi resmen artık her goren suzulmussun dio...mirmirmirmir

cnm urunun fiyatı ortalama 80 lira kipalarda kampanyalıydı 50ye alanlar o sekilde aldılar eger bulundgun yerde kipa warsa bak derim hepsiburadada ben 65e gormustum sanki istersen ordan da alablrsnsengözlerimebaksanab

cnm urunun fiyatı ortalama 80 lira kipalarda kampanyalıydı 50ye alanlar o sekilde aldılar eger bulundgun yerde kipa warsa bak derim hepsiburadada ben 65e gormustum sanki istersen ordan da alablrsnsengözlerimebaksanab

CNM MSJIN İÇİN TESK EDERIM KIPA VAR AMA SANMIYORUM BULTENINE ARADA GÖZ ATIYORUM TAM ADI TWIST SLİPPER MI ACABAsenağlama

selam kızlar bende evde duran twist and shapimi kullanmaya başladım ama daha çok az yapabiiyorum birden yormak istemedim kendimi 100 adımla başladım hergün arttırıcam inaşllah birde şu aleti aldım ilave olarak şirkette vakit buldukça yapıcam bu aleti kullanan varmıı hiç

bel bölgesini inceltmek içinmiş, aldım bugün işyerind ebiraz yaptım
inaşllah göbek bununla basenlerde t&s le gidecek
hadi hayırlsıı diyorumm

evet canım bel inceltir bu. nereden ne kadara aldın adı ne olarak geçiyor ?

bu sağa sola dönerek mi yapılıyor canım. nasıl kullanılıyor tam olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…