Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

selam kızlarr ben 1 kilo daa werdim we hızla inceliyorum inanamıyorum hepsini steppere borcluyum her seyi yiyorum gecenin bi yarısı pasta bile yiyorum ya yne de inceliyorum super bse bu ben inneov este de kullnıorum gerci ama bana daa cok stepperın etkisi gbi gelio herkese kolay gelsiiin kaydirigubbakcemile3

Bu ineneov neymis???

ewet cnm aynen ole eczanelerde satılıyo gunde 2 paket iciyosun ben daha ilk kutudayım 3. kutuda flan ancak belli oluomus etkisi

Hic duymadim, simdi arastridim cilek tatli birseymis, fena birsey degil gibi ama önemli olan etkisi.
1 paketde 30 tane var, 3 üncü paketden sonrami sonuc aliniyormus, ozaman baya pahaliya patliyor sanirim.

Kaca aldin sen? 30 luk paketmi seninkide?
Icilimi nasil?

essn sen dene bakalim sonuc ne olacak merak ettim.

Son düzenleme:

bence ek takviye yapmanıza gerek yok. sık ve az yin düzenli spor yapın kafii kaydirigubbakcemile2 a.s.

cnm ben de daa once duymamıstım bu sitede duydum ilk olarak ewet ole oluyomus ben kampanyayla aldım 2 alana 2 bedawaydı biraz da indirim yaptırdım 140a geldi iste yine de daha uzun gitmesi icin ilk kutuyu gunde 2ser tane sonraki kutularda birer tane kullanmamı onerdi eczacı.tadı guzel meywe suyu niyetine iciyorum ben.ama sole de bse war bn smdi hem stepperı kullanıyorum hem de bunu icince etkinin hangisinden geldigini anlayamıyorum stepperın etkisi daa coktur ama beraber olunca max etki olur die dsnyorum

Varmi yani degisiklik selluliterinde????

biraz war sıkılastım da baya bi pantlnlarım bollastı ama daa ilk kutumun btmesne 6 paket war yani bilemiyorum ondan mıdır ben stepperı da 3 haftadır kullanıyorum cnku...ama yani ben de arastrdım da aldım yannda spor yaptıgın we dkkat ettgn surece werim alırsın en azından kremlerden daa ii sengözlerimebaksanab

CANIM ÖZLEDEN BANA URUNUN RESMINI ATARMISIN:teselli:

CANIM ÖZLEDEN BANA URUNUN RESMINI ATARMISIN:teselli:

Ürün fotoğraf ve bilgilerini paylaşabilirsiiz arkadaşlar, sadece satış sitesi ve başka site linkleri vermemeye dikkat ediniz, kullandığınız ürün foto ve bilgilerini rahatlıkla paylaşabilirsiniza.s.

anneyimben naptın hala kilo werio musun yazmaz oldun fisfisfis

Ürün fotoğraf ve bilgilerini paylaşabilirsiiz arkadaşlar, sadece satış sitesi ve başka site linkleri vermemeye dikkat ediniz, kullandığınız ürün foto ve bilgilerini rahatlıkla paylaşabilirsiniza.s.

TESEKKURLER KALLISTE YA BEN BU URUNE TAKTIM CUNKU BIRCOK ARKADASIM FAYDASINI GÖRÜYO AMA ANLADIGIM KADARIYLA 2ISMI VAR O ACIDAN ISTEDIM a.s.

SLM KIZLAR ÇOK MORALIM BOZUK SU 3-4 GUNDUR TAM KILO VERIYORUM DERKEN VUCUDUM ÖZELLIKLEDE GÖ BEĞıM DAVUL GIBI OLDU ONUMUZDEKI HAFTA REGL DÖNEMIM ONUN ETKISI MIDIR BILMEM AMA ÇOK CANIM SIKILDI BEN ONA BAĞLAMAK ISTIYORUM ACIKCASI ...
SABAH TARTILDIGIMDA VEMIŞ GÖZÜKÜYORUM KOMSUDA ALIŞVERIS MERKEZINDE TARTILINCA 2 KILOYA YAKIN FAZLA CIKIYORUM ŞıŞTıĞıM ıÇıNDE KORKUYORUM NE YAPACAGIMI SASIRDIM HAYIR BISEYI ANLAMADIM SU ARALAR CIDDEN DIKKAT EDIYORUM AMA NEDEN BÖLE OLDU YAA OFF NEYSE BEN KAÇAR KEYFIM YOK YINE YAZARIM BURDAN senağlama

canım ıkı gundur gezmelerdeydımm pc gırme fırsatım hıc olmadııı anca gırebıldımmm bugunde gunum varr ama bakayım bı dedım tatlımm

canım suan 56 kıloya dustum ve artık kılo vermek ıstemıyorummm boyle kalsın dıyorum o yuzden hafta 5 gun yapıyorum aksamlarııı haftasonları yapmıyorummm

Merhaba arkadaşlarr ...

Yazılarınızı tek tek okudum çok şekersiniz hepinizde :)Ya ben bu aleti alalı 3 hafta oluo ve düzenli hergün 1000 adım yapıorum .Şubat ayında rejime başladım 8 kilo vermiştim bırakınca 3 kilosunu aldım yniden .Bu aleti aldım yememe dikkat etmeme rağmen halen bi değişiklik olmadı .Ha bu arada sirke de içmeye başladım .Bana fikir verin benim sorunum zaten sadece bacaklarım erimeleri gerek artık :)yaz geldi.

hic incelme sıkılasma da mı yok bana etkisi bi anda oldu mesela 2 hftayı gecmsti 3 hfta olmsmydu emn olamadm smdi belki senn de ole olur istersen sayısını arttır gunde 10 15 tane falan bi dene bakalım fisfisfis

bu arada anneyimben harikasın o kiloya dusebldysen ama sen 1300 adım fln yapıodun o daa da zayıflatmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…