Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

ben kullanıyorum,spor yaptıkdan sonra saymıyorum ama 20 dak dan fazla dans ediyorum üstünde sağa ve sola dönerek,bele bağlı tüm kaslarımı çalıştırıyor.ayrıca sırt ağrılarım vardı çok iyi geldi artık ağrı çekmiyorum

ay inaşllah benimde sırt ağrılarım çok , dikkat ettim biraz önce hakketen sırtıda çalıştıryorr, ve de çok eğlencelii

evt tatlım t&s ve dikkatli beslenme ile verdim. uzun zamanda verdim ama her şeyi yiyorum kilo veriyorum harika bir duygu. alkisalkisalkis Dahada vereceğim inşallah. Darısı başınıza kızlarr yerimseniben

teşekkür ederim arkadaşım cvp için bende rejim yapıyorum bu ayın 13 gelirse 1 ay olacak bende yediklerime dikkat ediyorum bununlada spor yapsam bende veririm şimdilik 4.5 kilo verdim sen ne kadar sürede verdin

canım bende alcam t&s ama bıturlu oturtamadım adını twıstshape mı twıst slıpper mı bazı yorumları okudum bozuk oluyo dıye ses yapıyormus hepten krktum bıde senın resmını koydugun aletın adı ne acaba yazarsan sevıırım canım kolay gelsın:1hug:

canım bu resmi olan yuvarlak aletin adı twester,birde adım atmamızı sağlayan alet varki ses yapıyor dediğin onunda adı stepper. benim stepper az ses yapıyor ve alt komşudanda hiç şikayet almadım ses için.ben ikisinide gitt..gid.. dan aldım

bademcim ben ikinci el sporsevisten almıştım garantili 38 ytlydi o zman şimdi 42 ytl olmuş . benimkinin adı twist and shape

resimdeki aletin adı ise twister

arkadaşlar bana ses için altına bişey koy demişlerdi bende halının ğstğne koydum yaptım gerçektende ses azaldı

yok canım bu alet ses filan yapmıyo öyle çok
ayrıca çok ucuz 7 ye 10 a 15 e var
beğenmezsen kullanmazsın çok fazla kaybın olmaz.
bende aldım arada yapıyom
netten twister diye ara çıkar şeker

kızlar benim alette bu
şu aralar yapamıyom bebekten
ama yapınca acayip terletiyo
çok iyi
kullanıp sonuç alan varmı
bu aletin adı stepper

ben kullanıyorum cidden iyi terletiyor ve bacakları güzel çalıştırıyor,selülittede bariz gerileme var bende

Merhaba Arkadaşlar,
Bende sizlerle kilo verme deneyimimi paylaşmak istiyorum.Hamile kalmıştım, hamileliğim boyunca toplam 13 kilo aldım. 64 kiloyla hamile kaldım, 77 kiloyla doğuma girdim, çıktığımda tam 67 kiloydum.Boyum 173 cm, benim için 67 kg çok fazla değildi.Tabi zamanla iştahım son dönemlerde arttığı için iyice açıldı.Artık sabah kahvaltılarımda kuş sütü eksikti neredeyse, kahvaltıdan 2 saat sonra bir paket finger bisküviyi götürüyordum.Artık öğlen ve akşamı siz düşünün.Oğlum tam bir yaşına geçen 2009 ocak ayında girdi.Doğum gününde resim çektirmiştik ve o resimlere bakınca inanılmaz moralim bozuldu, resmen şişman bir bayan olmuştum.Daha yaşım 29 du.Sırt ağrılarım için çok kez dr agittim herkesin sölediği tek şey, hemen kilo ver demekti.Çok rejim denemiştim ama hiç birinden bir sonuç alamadım. İşte herşey bundan sonra değişti, birincisi artık ben kesinlikle rejim yapmayacağımı söyledim kendi kendime.Tartı doğumdan sonra ocak 09 da 77 kiloyu gösteriyordu.şu an 65 kiloyum. Nasıl başardığıma gelince de ben yeme alışkanlıklarımı değiştirdim. İlk on gün çok zorlandım ama sonra inanın çorap söküğü gibi geldi ve hiç spor yapmadım. Şu noktadan itibaren yapacağım. Artık herşeyden yiyorum, kendime hiç birşeyi yasaklamadım ama az yiyorum. İki dilim baklava varsa önümde bir dilim yiyorum, bir kase çorba değil yarım kase yiyorum. Herşeyi bu şekilde azalttım. Şu an çok mutluyum.Kendimle gurur duyuyorum. Böyle devam edersem.Hamilelikten önceki halimden bile zayıf olacağım.

ben kullanıyorum cidden iyi terletiyor ve bacakları güzel çalıştırıyor,selülittede bariz gerileme var bende

canlarım mmsjlarınız çin tesk ederım bende stepper dıye arıyorum dogru alet sadece ısım faeklı anladım bazı arkadasların msjlarını okudum alet guzel çalışrıp terletıyormus ama bacaklarım ıncelsın ıstıyorum bazıları tam tersını yazıyo zaten kalın bacaklarım ondan korkuyorum değilse sparısı vercem hemen napcam bılmıyorum yaa bıde bazıları ayarlanıyormus bazıları ayarlanmıyormusklava:

yok canım bu alet ses filan yapmıyo öyle çok
ayrıca çok ucuz 7 ye 10 a 15 e var
beğenmezsen kullanmazsın çok fazla kaybın olmaz.
bende aldım arada yapıyom
netten twister diye ara çıkar şeker

evt canım aratıyorum buldumda zaten bu ucuz olan sanırım sağa sola dönerek bel inceltıyo parklardada var bundan ıplerle kullanımı nasıl onu bılemem benım kullandıklarım parkta sabıt tabı guzel bişi oburune karar vereyım bunu havada alırızda bacakları ıncelten bişi bulsaydım off yaaaklava:

bademcim ben ikinci el sporsevisten almıştım garantili 38 ytlydi o zman şimdi 42 ytl olmuş . benimkinin adı twist and shape

resimdeki aletin adı ise twister

tesekkurler canım alcam sanırım twıst shape benım için yakılan kalorı ve adım syısını göstermesı önemlı uygun fıyata olanı arıyorum denk gelırsenız bılgı verın olmazmı tesk canlarım:1hug:

canım ben her gece yanı 11 de 25 dk kac adım atarsam ama 1250 altına dusmuyoruum 1300 cıktım her aksam 25 adım arttırıyorum sucuk gıbı oluyorum terdennnn ::))

Arkadaşlar ortak yaptığınız bir diyet yoksa sizin konunuzu spor bölümüne aktaracağız sporla ilgilenen arkadaşlarımızın daha fazla ilgisini çekecektir... Konu sahibizimin cevabından sonra konuyu taşıyabiliriz...

teşekkür ederim arkadaşım cvp için bende rejim yapıyorum bu ayın 13 gelirse 1 ay olacak bende yediklerime dikkat ediyorum bununlada spor yapsam bende veririm şimdilik 4.5 kilo verdim sen ne kadar sürede verdin

Rica ederim tatlım. ben kendime diyet kelimesini yasaklamakla başladım. Çünkü, ne zaman diyet rejim desem motivasyonum bozuluyor aç kalmakla beraber kilo kaybı yaşamıyorum. Ama ne zaman akışına bıraksdam kilo verir oldum. Ben 11 ayda 9 kilo verdim. ne yaptım diyet yapıyorum dediğim zamanlarda kilo vermedim, her şeyi yedim yasak dedim her şeyi ama az yedim sık yedim metabolizmamı hızlandırdım böylece. Sonrada düzenli spor yaptım hala da yapıyorum haftada 3 gün spor gece yatağa ytattımmı hergün 20 mekik çekerim. Henüz kilo almadım. yavaş vermemden kaynaklandığını düşünüyorum. Vermem gereken daha 4-5 kg var onuda verince süper olacak. Kilo vermek kesinlikle sabır ve disiplin işidir. Yaşam tarzımızı değiştirmek şart kızlar yerimseniben :1hug:

selam arkadaşlar
ben geçtiğimiz haftalarda sigarayı bıraktım. Bunun için çok mutluyum ancak bir yandan da kilo almaya başladım. 10 günde 2,5 kilo aldım ama daha çok şişkinlik gibi... ama en önemlisi yaz geliyor ve benim basen sorunum var.... Bunun için fazla maliyeti olmayan hangi aleti almamı tavsiye edersiniz. Şişkinlik için ne önerirsiniz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…