Zayıflama arkadaşı arıyorum. Birbirimizi motive edelim, sohbet edelim.

Sabah kahvaltı : bir kase mercimek çorba,
bir haşlanmış yumurta.

Öğlen :bir tavuk but ızgara, bir kase zeytinyağlı yeşil fasulye.

Ara :bir küçük elma.

Akşam :bir tavuk but ızgara, bir kase mercimek çorba.
Kapanış:sade türk kahvesi :)

Sadece 1 kaşık patates salatası aldım birde şekersiz çay su içtim 2 bardak midem doldu :KK70:
Naptin kiz dun? Basardigina eminim ama yine de sorayim dedim. :)
Kızlar ben bakıyorum da listeme çok yiyorum ya ben azaltacam yiyecekleri baya fazla bence.
Yarın kahvaltıda
bir haşlanmış yumurta ve bir kase mercimek çorba bana yeter.
Öğlen ve akşamı yazarım yarın çünkü ne yiceğim henüz bilmiyorum:)
1200 kalorinin alti diyet listesi zararlidir bilgin olsun melegim. Diyet yapacagim derken kendine zarar verme olur mu? Acelemiz yok asiri kilomuz da yok. ❤

1200 kalorinin alti diyet listesi zararlidir bilgin olsun melegim. Diyet yapacagim derken kendine zarar verme olur mu? Acelemiz yok asiri kilomuz da yok. ❤
Canım 1500 kalorilik liste yaptım protein ağırlıklı listeyi de yazdım okumuşsundur nasıl?

Tabiki başardım:) fazla oturamadık zaten oğlumun uykusu gelince eve gelmek isteyince bizde kalktık :)

Sabah kahvaltı : bir kase mercimek çorba,
bir haşlanmış yumurta.

Öğlen :bir tavuk but ızgara, bir kase zeytinyağlı yeşil fasulye.

Ara :bir küçük elma.

Akşam :bir tavuk but ızgara, bir kase mercimek çorba.
Kapanış:sade türk kahvesi :)
Bu listeyi mi diyorsun?
Canım 1500 kalorilik liste yaptım protein ağırlıklı listeyi de yazdım okumuşsundur nasıl?
1500 eder mi bu sence? Bana etmez gibi geldi sanki. o_O tek tek kalorilerini yazar misin? Ayrica kahvalti yapsan daha iyi olmaz mi? Mesela peynir zeytin yumurta domates salatalik yesillik 1-2 dilim tam bugday ya da cavdar ekmegi gibi??
Teşekkür ederim bende sana başarılar diliyorum umarım beraber veririz bu kiloları
Ah insallah cok tesekkur ederim. :)
Tabiki başardım:) fazla oturamadık zaten oğlumun uykusu gelince eve gelmek isteyince bizde kalktık :)
Yazarken ki hissettiklerin eminim harika. Basardiiiiim! Demenin mutlulugu bir baska ya. ❤

Bu listeyi mi diyorsun?

1500 eder mi bu sence? Bana etmez gibi geldi sanki. o_O tek tek kalorilerini yazar misin? Ayrica kahvalti yapsan daha iyi olmaz mi? Mesela peynir zeytin yumurta domates salatalik yesillik 1-2 dilim tam bugday ya da cavdar ekmegi gibi??

Ah insallah cok tesekkur ederim. :)

Yazarken ki hissettiklerin eminim harika. Basardiiiiim! Demenin mutlulugu bir baska ya. ❤
Kalori hesaplama uygulaması indirdim hepsinin toplamı 1500 kalori ediyor bebeğim. Tek tek bilmiyorum.
Yarın da zeytin peynir yumurta ile kahvaltı ederim hergün farklı şeyler yiyerek monotonluktan uzak kalmak istiyorum :)

Kalori hesaplama uygulaması indirdim hepsinin toplamı 1500 kalori ediyor bebeğim. Tek tek bilmiyorum.
Yarın da zeytin peynir yumurta ile kahvaltı ederim hergün farklı şeyler yiyerek monotonluktan uzak kalmak istiyorum :)
Monotonluktan uzak olmak istiyorsan netten diyet tarifler var kahvalti icin onlara bak. Bugun ki yediklerin doyurucu gorunmuyordu kahvalti icin. Elinden geldigince ac kalmamaya calis olur mu? Cabuk bikarsin bunalir birakirsin sonra. Salatayi yogurdu eksik etme bebegim. Aralarda cok acikirsan meyve ye. Inaniyorum ben sana sen basaracaksin insallah. Destekcinim unutma. :KK36:

X