Zayıflama arkadaşı arıyorum. Birbirimizi motive edelim, sohbet edelim.

55 kiloyum ben. 51 hedef. Menü say say bitmez bugün. Yarın vereyim menü artık.
Yarin ac birakma kendini yalniz kaldigin yerden dengeli devam et.
:KK4:çekin götürün beni burdaaaan
Yiyeceklerle savasmayi ogreneceksin canim merak etme. Onemli olan onlarla varken savasmak. Hadi bakalim buyuk bir sinav seni bekliyor. Sen guclusun unutma. Basaracaksin. Hicbir zararli yiyecege elini uzatmayacaksin. Hoppa

Yarin ac birakma kendini yalniz kaldigin yerden dengeli devam et.

Yiyeceklerle savasmayi ogreneceksin canim merak etme. Onemli olan onlarla varken savasmak. Hadi bakalim buyuk bir sinav seni bekliyor. Sen guclusun unutma. Basaracaksin. Hicbir zararli yiyecege elini uzatmayacaksin. Hoppa
Sadece 1 kaşık patates salatası aldım birde şekersiz çay su içtim 2 bardak midem doldu :KK70:

Kızlar ben bakıyorum da listeme çok yiyorum ya ben azaltacam yiyecekleri baya fazla bence.
Yarın kahvaltıda
bir haşlanmış yumurta ve bir kase mercimek çorba bana yeter.
Öğlen ve akşamı yazarım yarın çünkü ne yiceğim henüz bilmiyorum:)

Kızlarrr ben bugün saldım kendimi ya hiiiç menümü yazmayayım çikolatalar cipsler :kızgın: yarın dengelemek istiyorum ama nasıl yapsamo_O sadece çorba detoksu yapsam nasıl olur ?
Kahvaltıda Bir haşlanmış yumurta ve küçük bir kase çorba süper olur. Benimki de aynısı canım.
Söyle bakalım partiye mi gittin de saldın :KK50:

Kahvaltıda Bir haşlanmış yumurta ve küçük bir kase çorba süper olur. Benimki de aynısı canım.
Söyle bakalım partiye mi gittin de saldın :KK50:

Partiye gitmedim parti ayağıma geldi :))) almanca sınavım vardı onu geçtiğimi öğrenince evde parti havası oluştu :KK70:
Yarın dediğin gibi yapacağım canım yumurta çorba

X