Zayıflama arkadaşı arıyorum. Birbirimizi motive edelim, sohbet edelim.

Günaydın herkeslere..
Haftasonu kaçamak yapmak Yok. Kahvaltıyı güzel yaptım. Su aldım elime takılıyorum. Yeşil çay yapıcam birazdan. Evde karnıyarık var. Biraz pilavla onu yerim öğlen. Aralarda meyve yoğurt salata. İnşallah akşama vicdan azabı duymadan günü bitiririm

Günaydın herkeslere..
Haftasonu kaçamak yapmak Yok. Kahvaltıyı güzel yaptım. Su aldım elime takılıyorum. Yeşil çay yapıcam birazdan. Evde karnıyarık var. Biraz pilavla onu yerim öğlen. Aralarda meyve yoğurt salata. İnşallah akşama vicdan azabı duymadan günü bitiririm
Günaydın iyi hafta sonları

Selam kızlar bizim tartılma günümüz var mı acaba ? Yoksa bi gün belirliyelim bence.

Sabah
1 yumurta
3 zeytin
1 dl peynir
1 dl tam buğday ekmeği

Ara
3 kuru kayısı

Öğlen
Kumpir
Ayran

Akşam
Yumurtalı ıspanak
1 dl ekmek

Tunaydinnn nasılsınız kızlar
Kahvaltı
Yulaf ezmesi yedim sadece

Ara ogun
Yeşil çay

Öğle
Zeytinyağlı taze fasulye

Akşam
1 kase nohut
Bulgur pilavı
Ayran

Sizler neler yaptiniz
Selam tatlım.
Benim menüm

Sabah peynirli omlet
Yeşil zeytin
Bir dilim ekmek
iki tatlı kaşığı Reçel
Bir tatlı kaşığı tereyağı

Öğlen bir dilim revani, çay

Akşam bir tabak kısır, bir bardak ayran.

Selam kızlar bizim tartılma günümüz var mı acaba ? Yoksa bi gün belirliyelim bence.

Sabah
1 yumurta
3 zeytin
1 dl peynir
1 dl tam buğday ekmeği

Ara
3 kuru kayısı

Öğlen
Kumpir
Ayran

Akşam
Yumurtalı ıspanak
1 dl ekmek
Selam tatlım. Pazartesi tartılma günü

Ya inşallah tartım bozuktur yoksa benim psikolojim bozulacak yardim edin bana :KK42: çok moralim bozuldu nasıl olur bu 1 kilo almışım ben vermemişim off ya 69.3 olmuşum ben nerelere gideeeem ne yapammmm :KK42:

Ben de güzel gidiyordum ama anneme geldim. Diyet miyet kalmadı. Bütün eve gidicem. Yarın güzel bir başlangıç yaparım inşallah
Çok moralim bozuldu hıc beklemiyordum kilo almayı vermediysem aynı kilodayım diye düşünüyordum almışım ama 69.3 olmuşum ya 1 kilo 300 gram verecem ama bi şekilde ya kilo vermekte almak kadar kolay olsaaa keşke :KK42:

Bugün çok kötü hissediyorum grip oldum hiç ama hiç halim yok kızlar, ağrım var.
Bugün diyet gibi değildi de düzensiz yedim ne yedim bende bilmiyorum karışık hiç liste vermeyim.

X