ZAYIFLAMA ARAYIŞIM DEĞİŞEN YÖNTEMLERİM VE İRADEMLE OLAN SAVAŞIM

Canimmmm ben d iyetisyene gitmedim daha doğrusu burda çok alternatifim yokk ben spora yazildim esim sayesinde bu yaştan sonra sporu sevdim aslında birazcık kilo verip d iyetisyene başlamayı düşünüyorum mart ayında filannn

Bu sefer bu işi çok dikkatli yapan sensin tatlim bu kez beni sürekli engelle aslında ortamından dolayı konsantre olamadım ama bu seferde burdaki okul ortamim cookk kötü nigdeyi sevemedimmm sadece en çok eşimi deli gibi seviyorum ve onun sevgisi beni ayakta tutuyorrrr

Zaten ne yapacağımızı biliyoruZ benim bebek olunca spora gitme şansım çok yok jillian diye bi kadim var biliyor musun bilmiyorum onun dvd lerini aldım günlük 25 dk onu yapıyorum bütün sporum o bakalım tatil dönüşü kaç kilo olacağım ondan sonra tam gz sıfır kaçamak yapmak istiyorum inşallah yapabilirim

Boşver canım orayı gelip geçici olarak gör aile huzuru herseyden önemli ne güzel allah mutluluğunu daim etsin canim benim cok sevindim kız

Y

Boşver canım orayı gelip geçici olarak gör aile huzuru herseyden önemli ne güzel allah mutluluğunu daim etsin canim benim cok sevindim kız
Sağol tatlimmmmm evet aile huzuru çok önemlisi annemin önemli bir sözü var kizim siz kari koca olarak e vliliginize üçüncü şahsi koymayacaksiniz ben dahi olsam bana bile sinir koyacaksınız sanırım makbusumm en önemlisi bu evliliğine kimseyi karistirmayacaksin yoksa herkes söz sahibi olur biz buna dikkat ediyoruz kari koca olarak tatlimm

Aynen öyle canım karı koca arasında bir sorun varsa o bi şekilde hallolur ama dışarı sıçrama yaparsa büyüdükçe büyüyor çok doğru yapıyorsun canım bence de en önemlisi

Eeee ne yedin ne içtin bugün bakalım
Canım yazayım tatlimmmm
Sabah geç saatte kahvalti
6 yk menemen
Bir tatli k bal
Iki dilim ekmek

Ara ogün
Bir sut ve portakal

Akşam
Bir porsiyon yoğurtlu karnibahar
Bir kase mercimek corbasi
Bir dilim ekmek

Annemin yanından yeni döndük yarından itibaren sıkı bir şekilde yapmalıyım bu işi tatlim
Yarın spor seansın var iyi olacak benim için
Ama artık sen varsin ya tatlim benim en büyük hediyemsinnn hayatimda suan her şey çok yabancı sen bana eski bir dostumsun hoşgeldin hayatıma cansin cann

Sen ne yedin bakalım dön bakalım okulumuz da açılsın düzene binelim seninle bir disiplin haftası yapalım o hafta yag ve tuzu çok sikacagimmm

Canim benim gayet iyi beslenmissin bende seni gördüğüme çok sevindim biz bu işte birlikte çok iyiyiz bende tatilde yim hatayda burda çok dikkat edemiyorum ama tatil dönüşü çok daha iyi olacak inşallah

Bende yedim ki

Sabah 2 dilim ekmek 1 kibrit kutusu peynir 1 yumurta

Öğlen 1 lahmacun 2 tabak salata 1 bardak ayran

Aksam 1 kazan diyim artık bardak dersem ayıp olur süt

Spor jillian bipper in level 2

Su 3 lt

Sen ne yedin bakalım dön bakalım okulumuz da açılsın düzene binelim seninle bir disiplin haftası yapalım o hafta yag ve tuzu çok sikacagimmm
Evet canim okul bi açılırsa her şey daha kolay olacak valla o kadar kısmam mümkün değil emzirdim için ama bende listeye tam uysam hiç fena olmaz hani ☺☺☺☺

Bende yedim ki

Sabah 2 dilim ekmek 1 kibrit kutusu peynir 1 yumurta

Öğlen 1 lahmacun 2 tabak salata 1 bardak ayran

Aksam 1 kazan diyim artık bardak dersem ayıp olur süt

Spor jillian bipper in level 2

Su 3 lt
Canım senin menunde gayet iyi tatlim biz bu işi basarariz sen canını sıkma zaten çok kısma emziriyorsun bebeğinin sağlığı çok önemli tatlim zaten gayet zayiflamissin cadiii daha ne istiyorsun bitanemmm

Merhaba diyetikom ve makbusumm
Bugün diyetime ve sporami çok uydum daha hirslanmam lazım salondaki kızlar zayıf sikmalayim disimi diyetikommm

Merhaba tatlım dün bebis hastalandı ugrayamadim o yüzden diyet de berbattı hiç dikkat edemedim hatta ne buldumsa yedim sanırım bu tatil bitmeden ben düzene oyurtamayacagim her gün biraz daha arti görüyorum baskülde yaa

Oyyyy canım benim kiyamammmm takma canını sıkma her gün uyacak halimiz yok t atlimmm insanız bitanem önemli olan sagliginizzzzz tatlim sen bir gelll ben seni düzene sokarimm csnimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…