ZAYIFLAMA ARAYIŞIM DEĞİŞEN YÖNTEMLERİM VE İRADEMLE OLAN SAVAŞIM

Makbusum bugün bu şehirde bulunan diyetisyene gittim senden feyz aldım M akbusummm tok karinla oglen gittim 68.6
Cuma gününe seans aldım sabah inşallah bir haftada 67.00 görürüm tatlimm sen de yapabiliyorsan sonraki seansı cumaya alsa na aynı gün gideriz canım arkadasim çok iyi olur
Tatlım ben pazartesi gideceğim kontrole sonra da iki haftada bir gidiyorum sonraki ni ayarları belki iyi yaptın ama kuzum nasıl bir diyet verdi neler söyledi

Canım benim spor saatlerine göre ayarladı ama spor yapsam da bu şekilde beslenmem gerek gayet doyurucu aralarda leblebi meyve badem yogurt hepsi var ekmek de toplam 100 gr kadar yiyebiliyorsun akşamı hafif tuttu yemeklerde bol salata verdii

Slm canim çok şükür yolculuk bitti eve girdik buz gibi heryer hemen kombine açtık dışarı yemeğe sonra da alışveriş yapıp döneceğiz işte benim de yarindan itibaren 10 numara menulerle geleceğim bekle beni

Sabah 2 dilim kadar pide 1 kk peynir 2 3 çatal menemen

Ara 2 mandalina 5 fıstık

Ara 1 minik taze mısır

Ara 3 hurma

Akşam 3 köfte kadar tavuk 1 /4 lavas 1 bardak ayran salata

Ara sut icerim 20 gr kuru üzüm le

Slm canim çok şükür yolculuk bitti eve girdik buz gibi heryer hemen kombine açtık dışarı yemeğe sonra da alışveriş yapıp döneceğiz işte benim de yarindan itibaren 10 numara menulerle geleceğim bekle beni

Ara 2 mandalina 5 fıstık

Ara 1 minik taze mısır

Ara 3 hurma

Menü güzel hayatim

Ara 2 mandalina 5 fıstık

Ara 1 minik taze mısır

Ara 3 hurma

Canım bugün d iyetisyene gidecektin ne oldu sonuç bana bildir hayatimm

Canım bugün d iyetisyene gidecektin ne oldu sonuç bana bildir hayatimm
Gittim canım gittim en son 1 ay önce gitmiştim 2 hafta diyet yapmıştım biraz kilo vermiştim sonra tatilde aldım 1 ay öncesine aynı kilodayim sabah kahvaltısında yulaf verdi biraz düşük kalorili bi liste verdi işte aldıklarım yerleşmeden gitsin diye bakalım sıfır kaçamak olacak inşallah

Diyet listem
Sabah ılık su çörek otu

4 yk yulaf ezmesi 1 bardak süt 2 kuru incir

Ara 1 fincan kahve 15 badem ve fındık

Öğlen 4 yk sebze 1 kase yoğurt 1 dilim ekmek salata

Ara 1 tane yeşil elma
1 fincan bitki çayı

Aksam
6 yk etli sebze 2 yk pilav 2 bardak ayran salata

Gece 1 bardak süt
1 sade soda limon

Gittim canım gittim en son 1 ay önce gitmiştim 2 hafta diyet yapmıştım biraz kilo vermiştim sonra tatilde aldım 1 ay öncesine aynı kilodayim sabah kahvaltısında yulaf verdi biraz düşük kalorili bi liste verdi işte aldıklarım yerleşmeden gitsin diye bakalım sıfır kaçamak olacak inşallah

Eee kaç ciktin tatlimmm

Slm tatlım nasılsın Telefonumu buldum şükür bugünü iyi geçirdim diyet olarak onun dışında tam kabus gibiydi bütün gün telefon gitti diye düşünerek geçti arkadaslarla yemeğe gitmiştik dönüşte kaza yaptım arabanın sağ on kapısı içine çöktü onu servise goturduk dün gece çocuk çok ağladı dış çıkarıyor neyseki telefonu düşürmusum bulan kız ulaştı bana da onu bari buldum daha borcu bitmemişti yaa

Menüm

4 yk yulaf ezmesi 1 bardak süt 2 kuru incir
5 badem

Ara 10 badem

Öğlen 3 köfte kadar tavuk 1 bardak ayran salata

Ara 1 tane yeşil elma

Aksam 6 yk borani salata

Ara 1 bardak süt 1 maden suyu limonlu

Su 3 lt

Spor t 25 speed Cardio

Bende burada sana yoldaş olayım :KK19:
:KK200::KK200::KK200:
Kız hoşgeldin bebeğim bu günlük var ya tam 2013 yılında açıldı ben kk ya ilk üye olduğum zamanlarda kelebek de o zamanlar birlikte diyet yapmıştık aslında o zamandan beri yazmuyordum da kelebek geri dönünce yazmaya devam ettim sende hoş geldin sefa geldin :KK200::KK200::KK200:

menüm

sabah 4 yk yulaf 1 kuru incir 1 kayısı 1 hurma 1 bardak süt

ara 3 ceviz roka

öğlen: 6 yk borani 1 dilm ekmek salata

ara: 1 portakal 2 hurma çay

akşam: 6 yk karnabahr kısırı 1 bardak ayran

1 bardak süt 1 soda limon

su 3 lt

spor t25

Menümü vereyim

Sabah 4 yk yulaf ezmesi 1 bardak süt 1 kuru incir 3 kuru kayısı

Ara 15 badem

Öğlen 6 yk karnabahar kısıri 1 kase yoğurt 1 dilim tam tahlili ekmek salata

Ara 1 tane galeta cay

Akşam 6 yk Portakallı kereviz 1 dilim ekmek 1 kase yoğurt salata

Ara 1 bardak süt 2 hurma

Ara 1 soda limon

Su 3 lt
Spor t 25

Menümü vereyim

Sabah 4 yk yulaf ezmesi 1 bardak süt 1 kuru incir 3 kuru kayısı

Ara 15 badem

Öğlen 6 yk karnabahar kısıri 1 kase yoğurt 1 dilim tam tahlili ekmek salata

Ara 1 tane galeta cay

Akşam 6 yk Portakallı kereviz 1 dilim ekmek 1 kase yoğurt salata

Ara 1 bardak süt 2 hurma

Ara 1 soda limon

Su 3 lt
Spor t 25

Menun gayet güzel tatlim iki gündür çok hastaydı tatlim ama diyetime dikkat ettimmm

X