ZAYIFLAMA ARAYIŞIM DEĞİŞEN YÖNTEMLERİM VE İRADEMLE OLAN SAVAŞIM

Slm günlük eni çok ihmal ettim hatta gidip yeni bir gunluk açtım ama dusundum de doğrularımla yanlislarimla seni yazmışım 100 sayfa o yüzden diğer günlüğü sana haksızlık gördüm ve burdan devam etmeye karar verdim ama farklı bir şekilde diyet ve sağlıklı beslenmenin yanında diğer yaşam hedeflerim için de yazacağım sana tekrardan Merhaba Günlüğüm bu arada seni bıraktım diye diyeti bıraktım sanma 65 kiloya düştüm kaldı 7 kilo diyetisyene devam

Menüm

Sabah 4 yk yulaf ezmesi 1 bardak süt 1 tk bal

Ara yarım paket çubuk kreker zencefil çayı

Öğlen 4 yk pırasa 2 dilim tam tahlili ekmek 1 kase yoğurt salata

Ara 1 hurma

Akşam 4 yk kapuska 1 kepçe mercimek çorbası 1 dilim tam tahlili ekmek salata

Ara 1 kocaman bardak süt 1 portakal

Su 2 oldu şu ana kadar 3 e tamamlarim

Spor jillian level 2

Yarın okullar tatil.oldu günlük keyifli şu karli havada kitap okuyacag

Sabah 4 yk yulaf ezmesi 1 bardak süt 1 tk bal 2 ceviz

Ara yarım paket çubuk kreker zencefil çayı

Öğlen 4 yk karnabahar tavuklu 1 kepçe mercimek çorbası 1 dilim ekmek 1 bardak ayran

Ara ve akşam Birleşik kahvaltı geç oldu diye 1 hurma 1 muz koca bardak süt

Şöyle bir bakıyorum da bu günlüğü 2004 te acmisim tam 2 yıldır diyetteyim anlamına geliyor bu hep istediğim kiloya ulaşmışım ama iki üç ay gibi bir sürede geri almışım hep ah aptal kafam ne kadarda yıpratmışım kendimi ama bu son günlüğüm bu son hamilelikten beri tam 8 ay geçti ve ağzıma hamburger sürmedim asitli içecek sürmedim afferim bana bu sefer aynı kısır döngüye dönmeyeceğim

şöyle bir şeyi farkettim bana kilo aldıran şey hep hamburger üniversiteye başladığımda burger king üstünde oturuyordum ordan yemekle kilo aldım sonra yine tekrar sürekli hamburger yedim son sınıfta sonra hamilelikte bakıyorum yine hamburgerler var o nedenle bundan sonra bir daha bir kez bile olsa hamburger ağzıma sürmeyi düşünmüyorum

Benim bugunki menüm gelsin

Sabah 4 yk yulaf ezmesi 1 bardak süt 1 tk bal 2 cevuz Ara yok

Öğlen 4 yk karnabahar 1 kase yoğurt 2 dilim tam tahlili ekmek salata

Ara 1 hurma 1 bardak süt 5 badem bademler kaçamak oldu listede yok normalde

Akşam 4 yk karnabahar 1 kase yoğurt 1 dilim tam tahlili ekmek

Ara 1 portakal

Spor dinle iyorum bugün

Su 3 lt

Benim bugunki menüm gelsin

Sabah 4 yk yulaf ezmesi 1 bardak süt 1 tk bal 2 cevuz Ara yok

Öğlen 4 yk karnabahar 1 kase yoğurt 2 dilim tam tahlili ekmek salata

Ara 1 hurma 1 bardak süt 5 badem bademler kaçamak oldu listede yok normalde

Akşam 4 yk karnabahar 1 kase yoğurt 1 dilim tam tahlili ekmek

Ara 1 portakal

Spor dinle iyorum bugün

Su 3 lt

MAKBUUŞUM BEN GELDİM HANİ DİYETİKOMUZZZ BEN SU 84 NERELERDESİN CANIM

merhaba diyetikom belli ki makbusum buraya çok bakmıyor onu çok özledim evet diyetiko seninle eski günlerimize geri döneceğim benim sadık günlüğüm yarın okulda veda kahvaltısı var o nedenle o kahvaltıyı yaptıktan sonra sadece yogurt yeyip dengelemeye çalısacağımm ve cumartesi buradaki eski listelerime geri döneceğim az kaldı seninle zaferlere...

ah ah diyetikom hayatımda çok şey değişti çookkk tatlı bir kocacıgım var onunla yedik içtik gezdik ve ben kiloları aldım ama bir yerden başlamalıyım ve zayıflamalıyım artık ve beni zayıflatan listelerim burada onlarla tekrar zayıflayacağım kafaya koydum ben yapacağım eski suuu geri gelecekkkk

diyetikommmmm iyi akşamlar sabah kahvaltıda çok kaçırmamaya çalışacağımmmmmmmmmmmmmmmm sonra zaten süt ve yoğurt yiyeceğim zayıflayacağım zayıflayacağımmmmmmmm

Bugün tartida istediğim oranı göremedim bugün kahvaltıda dilerim çok kaçırmam sana söz her hafta kilo verecegim

Evet kahvaltıda çok yememeye özen gosterecegiim ondan sonra disiplin haftasına girecegimmmm

X