ZAYIFLAMA ARAYIŞIM DEĞİŞEN YÖNTEMLERİM VE İRADEMLE OLAN SAVAŞIM

Evet diyetikom felaket bir kahvaltı geçirdim her şeyden yedimmm amA bu nedenden disiplin haftası yapacagimmmm tuz ve yağı sıfıra indirip bu hafta kilo vermeyi dusunuyorummmm evet bu hafta disiplin haftasiii konstere olmalyimmm

Saat on ikiye kadar berbat bir kahvaltiiii hadi bakalım bu saatten sonra sadece sut ve yogurt

İYİ GECELER DİYETİKOMMMM BUGÜN KAHVALTININ etkisini sanırım azaltabildim öğleden sonra çokkk dikkat ettim yarın beni yeterince zayıflatan listeme başlamak istiyorum kendi kendimi motive etmeliyimmmmm
evet aslında bir haftalık disiplin haftası yapsam 2 kilo rahat veririm bir ayda şekillenirim ah ah başarmam lazım seninle güzel başarılara imza atacağımmmmm

Canımm gelmişsin yeni gördüm yine gel lutgfeeenn demek evlendin kız bende çocuk doğurdum hadi gel konusalaiiiimmm

Makbusum seninle yeniden diyetikomuza devam edelim eskiden olduğu gibi sen beni ben seni frenleyeyim ben de ileride hamile kalmayı istediğim icin kilo vermek peşindeyim
Tabiki yazarım canım ben hep buraladayim zaten 7. Takım dayım seni 8. Takımda görmüştüm devam etmiyor musun

Canım ben yazın evlendim tatlimm yeni evliyim esim dayilarimin kankasi öyle tanıştık esim mühendis olarak görev yapıyor mersinden taşınmak zorunda kaldimm sen ne yaptın seni ne çok ozlemisimmm
Biz hala urfaayiz canım eşim atandı urfaya benim de bebeğim oldu 9 aylık şimdi ben var ya bildiğin 79 kiloyu gördüm dogumdan sonra neyseki şimdi iyi 63 100 du en son su 15 tatil yüzünden biraz cozuttum ama inşallah dönüşte disiplin haftası değil ayı yapmam lazım sıfır kaçamakla duseriz inşallah en kısa zamanda tatlım şimdi hangi ildesin

Canım doğumdan sonra o kiloyu gormen çok normal t atlimmm çok iyi vermissin ben de 68 lere ciktim evlenince eşimle yeni evlilikten mi yedik içtik gezdik suan tatilden döndüm dün sabah ac karinla tartilip yazayım çok iyi vermissin bitanem zayıf bir annesin d iyetisyene gittin mi 63 düşerken ben nigdedeyim hic sevmedim gitmenin yolunu arıyoruz tatlimmm

Bu arada esin atanmış cokkk sevindimm o dönem yaşadığın strese hatırlıyorum aileniz adına çok sevindimmm

Himmm esin ne iş yapıyor olsun kuzum veririz birlikte gittim diyetisyene dönüşte kontrole gideceğim işte sen gidiyon mu tatlım

Bu arada esin atanmış cokkk sevindimm o dönem yaşadığın strese hatırlıyorum aileniz adına çok sevindimmm
Çok sağol canım bebekle birlikte her şey yoluna girdi çok şükür eşim atandı benim okulum değişti çok mutsuzdum önceki okulda şimdi iyiyim çok şükür bende bu sene il dışı istemeyi düşünüyorum bakalım nerelere açılır

Himmm esin ne iş yapıyor olsun kuzum veririz birlikte gittim diyetisyene dönüşte kontrole gideceğim işte sen gidiyon mu tatlım
Esim belediyede mühendis tatlimm kadrolu ama belediyelerde bizim gibi tayin durumları yokk ancak başka belediyeye nakilll bakalım değerlendiriyoruz inşallah gidebilirizzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…