ZAYIFLAMA ARAYIŞIM DEĞİŞEN YÖNTEMLERİM VE İRADEMLE OLAN SAVAŞIM

İnşallah kuzu inşallah merakla bekliyorum bilgileri benim de hedefim 60,5 inşallah olur bakalim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ya tatlım diyetisyen menümü azaltacağına ekleme yaptı sadece sabah yumurta yiyorsan peynir yemeyeceksin dedi ikisi arasında tercih yapacaksın dedi
ondan sonra 1 tatlı kaşığı bal ya da pekmez yiyeceksin dedi isteğin meyveyi yiyebilirsin artık ara öğünde dedi sonra meyvenin yanına ayran ekledi
bu şekilde git tekrar yağdan vereceksin dedi insanlar az kalori diyetler filan yaptığını söyledim o da bana sakın ha dedi metabolizmanın bir ritmi var dedi
sen onu az kaloriye alıştırdığın zaman ilerde 1 ya da 2 yıl içinde kilo dönüşümlerin vücuduna daha fazla olacak ayrıca evlenip hamile kalmak ya da bir operasyon vb. şeylerde sonra kilo vermek istedikleri zaman veremeyecekler diyet öyle kafaya göre yapılmaz dedi her şeyin vücudun bir ritmi var sen diyeti bir dönem için düşünme o dönem o kadar az yedin çok az kalori aldın peki hep bu şekilde mi besleneceksin hayır mutlaka normal hayata döneceksin istersen 2 yıl sonra dön peki sonrası iki katı olarak dönecek sen verdiğim listeyi uygula bak dedi bana sen zayıfladın ben de metobolizman daha iyi çalışsın daha zayıflaman için az kalorinin tersine uygun eklemeler yaptım yaptığım her şeyin sebebi var dedi zaten yurtdışında bayağı bunun eğitimin kurslarını almış

allahım inanılmaz şimşekler çakıyor yağmur felaket bir iki ağaç devrildim şekerim ya panik halinde herkes :44::44::44::44:

Bende hep bunu soyleyip duruyorum zaten :) ama harika zayiflamissin tatlim haftaya 58 goreceksin burasi gunluk guneslikti biz alışveriş merkezindeyiz dışarıyi bilmiyoom

allahım inanılmaz şimşekler çakıyor yağmur felaket bir iki ağaç devrildim şekerim ya panik halinde herkes :44::44::44::44:

Yaaa ayyy allah felaketinden sakinsin

offff sen de kocişinle gez ben de bunu kıskandım işte bir sevdiğim yok elini tutup avm ye gideceğim bak 60 kiloyum ama sevgilim yok olmaz böyle şey kız delirdin mi ben 58 i göremem makbuş dur ne yaptın canım ya ağzından bal damlıyor ama olmaz ya olmaz ya nerde 58.5 görsem daha ne isterimmmmm

Bak görürsün düzgünce uy diyete masalllah kuzuma senun de olacak tayin cikan yerden bulacqksin kiz :)

SLM DİYETİKO VE ŞEKERİM

bugün bütün gün dışardaydım eşim ankaraya gitmişti geldi sabah bol bol gezdik ama tabiki diyetimi bozmadım dışarda olduğum için biraz protein ağırlıklı gibi oldu ama olsun proteinden zarar gelmez inanıyorum bu hafta olacak 60.5 hedefim ÇOK FENA GAZA GELDİM CANIM SEN 60 OLUNCA VALLA BENİMDE HEMEN OLMAM LAZIM KIZ şimdi gelelim menüme

sabah:40 gr çikolatalı nesfit 100 gr yağsız süt 5 badem

ara: 3 kuru kayısı

öğlen: 100 gr tavuk ızgara yağsız yeşil salata ayran

ara:3 gün kurusu 2 ceviz

akşam:150 gr ızgara köfte 2 ceviz ayran 1 kaç lokma ekmek(regl olunca kan şekerim düşer gibi oldu başım falan döndü hemen ekmek yedim bende beyazdı maalesef )

ara:yok (akşamı zaten yedide yedim belki yatmadan 1 çay bardağı süt içerim ) şimdi de ebrucuğumla 21 günde yağlarımdan kurtulıciiğim inşallah bugün sporuma yeniden start veriyorum

aferin kuzu sana hadi yetiş bana aynı kilolara aynı zamanda varalım hedefe inanıyorum sen de bu hafta güzel sonuç alırsın kaçamak yok sakın ha

aferin kuzu sana hadi yetiş bana aynı kilolara aynı zamanda varalım hedefe inanıyorum sen de bu hafta güzel sonuç alırsın kaçamak yok sakın ha

İnşallah canım ya resmen 1 aydir yerimde sayiyorum yeter artık yani

SABAH: 1 dilim çavdar ekmek 1 yumurta domates salatalık 1 tk lıght labne

ara: yok

öğlen: 1 kase sebze çorba 90 gr hindi göğüs 100 gr patlıcan yemeği domates salatalık 1 dilim çavdar ekmek

ara: 1 su bardağı süt 1 elma 3 kuru kyısı

akşam: 1 kase sebze çorba 100 gr taze fasulye 1 dilim çavdar ekmek 100 gr yoğurt

ara: 1 kivi 5-6 yenidünya bakalım umarım uyarım

İnşallah canım ya resmen 1 aydir yerimde sayiyorum yeter artık yani

inşalahh canım merhabalar diyetiko ve canım bugün çok ev işi yaptım çok bitkinim sanırım hastalanım akşama yazışırız bol bol

tatlım uymalısınız bak son günlerin kaldı diyetisyene gitman için

bence sende çok rahat görceksin canım yeter ki kaçamak yapma tatlımmm

canım senin dediklerin hep doğru çıkıyor şekerim ya müneccim gibi hatunsun yok tatlım ne kaçamağı bu sabah diyet menümü bile az yiyorum dün misafirliğe gittik çikolata ikram ettiler en sevdiğim bitter bir karesini almadım komşu teyze ağzı açık kaldı anneme sendeki kız ne kadar iradeli bir küçük çikolata bile ağzına sokamadık sarma getirdiler kibarca reddettim çayın yanında bir tane ağzıma sokamadılar ki en samimi komşumuz annemin kankası sonra bana bravo kızım dedi sen her alanda başarılı bir insansın yeter ki kafana koy dedi çok mutlu oldummm beni şuan tayin stresim var yemek memek umrumda değil yani :18::18::18::18::18:

Harikasin canim aynen devam cumartesi ye 58 senin canim 58,5 civari olur diye dusunuyorum :) iraden mükemmel bende bugun bir suru seyi reddettim bütün gün alışveriş yaptim hepsi s ve 36 beden dunya para harcadim öyle bir rusk aldim ki zira tam oturdu hepsi bi kac kilo alsam hic biri olmaz iste korkumdan almam bi kac kilo daha versem tas gibi olacagim yaaa :)

Bugun yediklerim
Sabah 40 gr nesfit 100 gr süt
Ara yok
Öğlen 1 lahmacun 1 bardak ayran salata
Ara : yok
Aksam : 150 gr tavuk göğsü Salata Ayran 1 dilim kepek ekmegi
Ara :
1 bardak süt 1 tk bal ekledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…