ZAYIFLAMA ARAYIŞIM DEĞİŞEN YÖNTEMLERİM VE İRADEMLE OLAN SAVAŞIM

günaydın canlarııımmm güzl bir gün olsun kahvaltımı yaptım dün alışveriş yüzünden yemeğimi ayarlayamadım gene dışarda yiyeceğim köfte yerim ya da tavuk şiş falan herhalde :18::18:inşallah iradem bugün de dünki kadar sağlam olur :KK37::KK37:

Harikasin canim aynen devam cumartesi ye 58 senin canim 58,5 civari olur diye dusunuyorum :) iraden mükemmel bende bugun bir suru seyi reddettim bütün gün alışveriş yaptim hepsi s ve 36 beden dunya para harcadim öyle bir rusk aldim ki zira tam oturdu hepsi bi kac kilo alsam hic biri olmaz iste korkumdan almam bi kac kilo daha versem tas gibi olacagim yaaa :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım zaten gayet iyi spor yapıyorsun baksana 36 bedene sığıyorsun :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydın canlarııımmm güzl bir gün olsun kahvaltımı yaptım dün alışveriş yüzünden yemeğimi ayarlayamadım gene dışarda yiyeceğim köfte yerim ya da tavuk şiş falan herhalde :18::18:inşallah iradem bugün de dünki kadar sağlam olur :KK37::KK37:

canım sana güveniyorum ben de siteye giremiyorum ya kuzu bildiğin üzere "tayin haftası" o nedenle okul araştır düşün taşın anam ağladı hatta sülalem ağladı :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: bakalımm ne olacak yarın artık tercihlerimin son şeklini verip isteğimde bulunacağım kuzum dua et bitanem bana ama sonuçlar açıklana kadar nasıl bekleyeceğim zamanın geçmesi için ne yapmalıyım bilmiyorum bu arada diyetime uyuyorum ama nedense bu hafta hiç kilo veremediğimi hissediyorum :26::26::26::26::26::26::26::26::26::26::26:

Bi kac kilo daha versem çok daha iyi olacak canim yaa

verirsin canım ya dur zamanla bak zamanla kaçlardan kaça düştün inşallah bu hafta 60 küsürü görürsün hıı ne zaman gidiyorsun diyetisyene bayağı oldu gitmeyeli

verirsin canım ya dur zamanla bak zamanla kaçlardan kaça düştün inşallah bu hafta 60 küsürü görürsün hıı ne zaman gidiyorsun diyetisyene bayağı oldu gitmeyeli
of canım hiç sorma bu hafta gitmem lazım ama şu eğitim yüzünden hiç vakit kalmıyor maalesef cumartesiye kalacak sanırım :KK14::KK14::KK14::KK14:
bu arada bugünkü menüm şöyle
sabah: 1 dilim çavdar ekmek 1 yumurta

öğlen: 5 tane köfte salata ayran

ara:1 incir 5 badem

akşam: 1 kase sebze çorba 200 gr taze fasulye 1 dilim çavdar ekmek 100 gr yoğurt 20 gr leblebi 3 kuru kayısı 1 biskrem :KK17::KK17:

ara: 2 dilim kavun düşünüyorum :KK56::KK56::KK56:rada bugünkü menüm şöyle :

of canım hiç sorma bu hafta gitmem lazım ama şu eğitim yüzünden hiç vakit kalmıyor maalesef cumartesiye kalacak sanırım :KK14::KK14::KK14::KK14:
bu arada bugünkü menüm şöyle
sabah: 1 dilim çavdar ekmek 1 yumurta

öğlen: 5 tane köfte salata ayran

ara:1 incir 5 badem

akşam: 1 kase sebze çorba 200 gr taze fasulye 1 dilim çavdar ekmek 100 gr yoğurt 20 gr leblebi 3 kuru kayısı 1 biskrem :KK17::KK17:

ara: 2 dilim kavun düşünüyorum :KK56::KK56::KK56:rada bugünkü menüm şöyle :

makbuşum nerelerdesin şekerim ya özleniyorsun haberin olsaun sanırım eğitimler yorucu bir iş temposu çıkardı sana :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

makbuşum nerelerdesin şekerim ya özleniyorsun haberin olsaun sanırım eğitimler yorucu bir iş temposu çıkardı sana :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Ay hic sorma canimcim neyse ki az kaldi :KK43: daha eve gidemedim gidince yazarim

canım Allah kolaylık versin
ben geldim yarına sunum yapmam lazım çok çalışmalıyım çok ay ne zormuş öğrenci olmak yahu :KK9::KK9::KK9:gene diyet gtii güme pek kaçamak sayılmaz ama yine de düzenli de değil

sabah: 1 dilim ekmek 1 yumrta 1 kivi

ara: 1 minik tuzlu kurabiye

öğlen: 120 gr tavuk 100 gr patlıcan ezmesi çoban salata ayran

ara:1 nescafe(hemde kremalı) 1 elma

akşam: 120 gr tavuk göğüs salata ayan

ara: 1 sütlü kahve 10 gr bitter çikolata :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:of of tartı öncesi olmadı bu menü :18::18::18:

bu arada somadaki ölü sayısı 245 e öçıkmış allahım bu nasıl bir felakettir :KK53::KK53:feci haldeyim ya :KK5::KK5:

ben geldim yarına sunum yapmam lazım çok çalışmalıyım çok ay ne zormuş öğrenci olmak yahu :KK9::KK9::KK9:gene diyet gtii güme pek kaçamak sayılmaz ama yine de düzenli de değil

sabah: 1 dilim ekmek 1 yumrta 1 kivi

ara: 1 minik tuzlu kurabiye

öğlen: 120 gr tavuk 100 gr patlıcan ezmesi çoban salata ayran

ara:1 nescafe(hemde kremalı) 1 elma

akşam: 120 gr tavuk göğüs salata ayan

ara: 1 sütlü kahve 10 gr bitter çikolata :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:of of tartı öncesi olmadı bu menü :18::18::18:

bu arada somadaki ölü sayısı 245 e öçıkmış allahım bu nasıl bir felakettir :KK53::KK53:feci haldeyim ya :KK5::KK5:
hoş geldin bitanem olsun canım çok kaçamak sayılmaz ben de bu aralar hiç keyfim yok tatlım ya şekerim tayin stresi amannn bunalım takılıyor bunalım takılıyorum canım ya

hoş geldin bitanem olsun canım çok kaçamak sayılmaz ben de bu aralar hiç keyfim yok tatlım ya şekerim tayin stresi amannn bunalım takılıyor bunalım takılıyorum canım ya

az kaldı canım inşallah gönlündeki yer çıkar tercih yaptın mı tatlım :26:

az kaldı canım inşallah gönlündeki yer çıkar tercih yaptın mı tatlım :26:

bugün tercihleri yaptım şekerim müdür onayladı ilçe milli eğitim onayladı yarın da il onaylar artık vatana millete hayırlı olsun :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
o kadar karmaşık haldeyim ki gecem gündüzüm karıştı zaten burada ev okul okul ev hapishanesinde gidip geliyorum zaman nasıl geçecek bilemiyorum offfffffff anlayacağın canım yaaaaa bunalım tam depresyon havasındayım

bugün tercihleri yaptım şekerim müdür onayladı ilçe milli eğitim onayladı yarın da il onaylar artık vatana millete hayırlı olsun :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
o kadar karmaşık haldeyim ki gecem gündüzüm karıştı zaten burada ev okul okul ev hapishanesinde gidip geliyorum zaman nasıl geçecek bilemiyorum offfffffff anlayacağın canım yaaaaa bunalım tam depresyon havasındayım
iyi düşün iyi olsun güzelim senin için en hayırlıı olur umarım :26::26:

merhaba diyetiko makbuş bizi bugün terk etti sanırım hiç cvp yazmamış
diyetiko ben ise diyetime tam gaz devam ediyorum canımcım artı tayin stresim var bakalım cumartesi diyetisyen kaç diyecek

makbuşum kaç kilo çıktın bugün canım 60.8 mi şekerim

evet tatlım 60.8 çıktım ama kesin geri aldım bugün sunumum vardı ya sitresliydim bizim eğitimde çay aralarında kurabiye de oluyor yedim gitti valla neyse neyse eğitim bitti sayılır zaten yarın da öğlen lahmacun yapılcak bir tane yerim kurabiyeden uzak dururum inşallah dengeler şaştı bu hafta benim :18::18::18:

merhaba diyetiko makbuş bizi bugün terk etti sanırım hiç cvp yazmamış
diyetiko ben ise diyetime tam gaz devam ediyorum canımcım artı tayin stresim var bakalım cumartesi diyetisyen kaç diyecek

canım sen harikasın bu hafta bence mükemmel bir sonuç alacaksın :KK16::KK16::KK16:eğitimden cevap yazamıyorum ki canım çok yoğun geçiyor :KK37::KK37::KK37:

sabah: 1 dilim çavdar ekmek 1 yumurta 1 tk krem peynir

ara: 2 kurabiye :KK17::KK17::KK17:yedim gitti valla herkez yiyor bu da can ama :KK19::KK19::KK19:

öğlen:120 gr tavuk göğsü patlıcan ezmesi salata ayran

ara: 2 kurabiye :KK22:bunu niye yedim bilmiyorum :KK14::KK14:1 sütlü türk kahvesi 1 latte

akşam:50 gr tavuk göğüs 1 dilim beyaz ekmek yoğurtlu havuç salatası

ara: 150 gr kavun yicem :KK56::KK56::KK56:belki de yemem akşamı yeni yedim daha :KK37::KK37::KK37:

naber diyetiko moralim çok bozuk niye böyleyim ben yaa resmen yerimde sayıyorum yani artık napıcamı şaşırdım diyetisyen haftaya 6lı rakam görmeyelim artık dedi zaten 59 u bi görsem kırılma noktam olacak da olmadı gitti işte off off neyse benim kaçamaklarla olmaz tabi bugün yine bi tane kurabiye yedim ama eğitim bitti bari düzene girerim inşallah şimdi çok yorgunum en iyisi gidip yatayım biraz su da uğramamış bugün artık yarına kesin 58 falan görecek o inşallah ona seviniyorum da ben niye böyleyim diye de isyanlarddayım :KK31::KK31::KK31::KK31:

naber diyetiko moralim çok bozuk niye böyleyim ben yaa resmen yerimde sayıyorum yani artık napıcamı şaşırdım diyetisyen haftaya 6lı rakam görmeyelim artık dedi zaten 59 u bi görsem kırılma noktam olacak da olmadı gitti işte off off neyse benim kaçamaklarla olmaz tabi bugün yine bi tane kurabiye yedim ama eğitim bitti bari düzene girerim inşallah şimdi çok yorgunum en iyisi gidip yatayım biraz su da uğramamış bugün artık yarına kesin 58 falan görecek o inşallah ona seviniyorum da ben niye böyleyim diye de isyanlarddayım :KK31::KK31::KK31::KK31:

canım benim de bu aralar işler yoğunlaştı seminer toplantısı yazdı müdür bey yoğunluk şekerim neyse canım haftaya toparlarsın üzülme yaz tatilinde gidince herkes ağzı açık kalacak seni görünce :KK53::KK33::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: yavaş olsun ama kararlı ol elbet bu şekilde 5 li rakamları göreceksin kuzucuğum :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

X