ZAYIFLAMA ARAYIŞIM DEĞİŞEN YÖNTEMLERİM VE İRADEMLE OLAN SAVAŞIM

vay bee 50 kilo demekahh ahh benim psikolojim bozulur öyle bir blogda :18::18: ben perşembe gidicem canım diyeisyene

kızzzz bozalım da yemeyelim makbuşum insanlar karnını düzleştirmiş adonis kasını çıkarmaktan bahsediyor bravo dedim içimden başka bir şey de demedim helal olsun bir kız var 48-49 kilo hala sporla bacaklarını inceltmeye çalışıyor nasıl imrendim şekerim kendimi o an yürüyen boğa zannettim

canım o kadarı da hastalık yahuu boyu kısadır onun ahh ahh ben 59 görsem havaya uçacağım

baktım canım senin topiğe harika valla kızlar ne kadar azimli maşallah

canım o kadarı da hastalık yahuu boyu kısadır onun ahh ahh ben 59 görsem havaya uçacağım

yok kız hastalık değil hatunlar taş gibi işte ben ise yürüyen boğa ama şuan zaten aklıma yemek gelmiyor tayin stresi sardı sanırım bu haftada iyi gideceğim diyetisyende tayin tercih işleri derken kafamı meşgul ederim ama mayısın son haftasını da tayin çıkmazsa işte o zaman kafayı yeyip yemeği mi saldırıım makbuşşşşşşşşşşşşş kafayı yiyeceğim tayinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

sakin ol canım inşallah olur ama sen hayal kırıklığı yaşamamak için kendini her ihtimale hazırla ama olur büyük ihtimal yaa

ayy canım biraz okudum şu senin topiği de iyice utandım kendimden resmen bıraktım sporu yarın başlıyorum tekrar olmaz böyle hemen kendime spor çizelgesi hazırlıyrum 21 günde yağlarınızdan kurtulunu yapacağım bende

iyi şeyler düşünüyorum canım yeni iş yeni aşk yeni vücudum zayıf ve fit
inşallah canım inşallah şurda temmuza son 1.5 ay benim de iyice sıkılaşmam lazım ahh ahh canım ben varya üni 2 deyken düzenli pilates yapıyordm haftanın 7 günü 3 gün cardio da ekliyordum 62 kiloydum ama 34-36 bedendim harikaydı o zamanlar tekrar başlamam lazım o tempoyu yakalayabilir miyim bilmiyorum ama en azından haftada 4-5 gün yapmalıyım yaa

vavvvvvvvvvvvvvvvvv makbuşum desene tam bir mankenmişsin canım olsun şekerim tatlım tekrar zayıflarsın makbuşum

vavvvvvvvvvvvvvvvvv makbuşum desene tam bir mankenmişsin canım olsun şekerim tatlım tekrar zayıflarsın makbuşum
inşallah canım inşallah spor şart gerçekten ama hiç canım istemiyor yahu noldu bana böyle :26::26::26:beraberce zayıflıycaz inşallah canım

Suuuu beklemedeyiiim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Suuuu beklemedeyiiim :)

canım kusura bakma anca gelebildim hiç müsait olamadım koşuşturmayla geçti
tatlım 60.2 olmuşum tam bir haftada 1.5 kilo vermişim 1000 gr yağdan 500 gr ödemden gitmiş o ödemde geçen hafta regl idim onun ödemini atmışım bitanem tatlım diyetisyen bana bayağı önemli bilgiler verdi şuan evde halletmem gereken işler var akşam bol bol yazışırız bitanemmmmm

kilom: 60.2
aynı başarıyı bu hafta senden bekliyorum bu haftada sen 60 lı rakamları göreceksin şekerim ikimiz de aynı kilolarda devam edeceğiz

İnşallah kuzu inşallah merakla bekliyorum bilgileri benim de hedefim 60,5 inşallah olur bakalim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…