Zayflama iksiri

ben ve annemde deniycez. bu gün ısırgan suyunu aldım yarında enginara bakıcam. domates suyu meyve suyu şeklinde satılıyor ama annem kendimiz doğal suyunu çıkarırız daha iyi olur. neticede onlar konserve katkı maddeler var içinde dedi. patetesi katı meyve sıkacağında sıkıcaz... bende deniyorum kızlar bakalım. yaza nşanım var bir kaç kilo daha vereyim diye denycem. teşekkür ederiz bu ilginç formil için cücükcümmm:))))

Cücük seni tebrik ederim.Enginar ve ısırgan otunun yoğunluğu nasıl oluyor yoğunmu şeffafmı ?
teşekkürler

kızlar kullanan varmı varsa bizlerle paylaşın bilgilerinizi bizide teşvik edin olurmuyerimsenibenyerimsenibenşutarafagitti

nilosscum kullaniyorum bende istah kesiyor fazlasi ile.Ama ben pek dogru tüketmedim o yüzden kesin bir se söylemem icin p.tesinden 10 gün saymaliyim.
Göcmencim markasini felan bosver.Markasi yok:)
Eger almana avusturyav.b ülkelerde yasiyorsan schlecker bipa dm yada reformhauslarda bulabilrisin.Türkiyede asiyorsan aktarlarda sulari mevcutmus.Kolay gelsin.a.s.

cücük cüm verdiğin bilgiler için çok teşekür ederim ki benim gibi kilolarından muzdarip kişiler için umut kaynağı oldun bende yaklaşık 5-6 aydır dietteyim son zamanlarda kilo vermem epey yavaşladı bide sıkıldım tabi arada kaçamaklar oluyor hemen denicem şimdilik hazır alacağım ama mevsimi geliyor enginarı taze alıp evde meyva presinde sıkarım içerim zaten enginar yapraklarını haşlayıp içmeye niyetim vardı bahar gelsin diye bekledim .enginar için bir şey söğlemek istiyorum benim babam karaciğer kanseriydi ve doktorlar en fazla 8 ay yaşay dediler biz enginar kürü uyguladık babacıma ve babam 5 sene yaşadı ve beyin kanamasından 6 sene önce kaybettik enginar gerçekten mucevi bir sebze günlük hayatımızda sık sık tüketmemizde fayda var ama ben malesef ankarada enginarı bulamıyorum biz bursalıyız aslında ve annem mevsiminde alıp buzluğa atıyor bizde böğlelikle yiğebiliyoruz
canımcım ayrıcana bence bu iksiri diet topiğnede yazsanız iyi olur ben 8. takımdayım takım arkadaşım fark etmiş yoksa haberimiz olmıcaktı
tekrar teşekkür ederim

slm kizlar hayirlis olsun ben bugün itibariyle bu karisima basladim kilo 71 hedef besinde üstü kizlar dua edin önerilerinizi bekliyorum sevgiler

slm kizlar hayirlis olsun ben bugün itibariyle bu karisima basladim kilo 71 hedef besinde üstü kizlar dua edin önerilerinizi bekliyorum sevgiler[/QUOTkilon kaçki.başlayanlar 10 gün sonunda sonuçları yazmıyorlar yada yarıda bırakıyorlar .umarım sen unutmazsın ve işe yarar.kolay gelsin

Cücük, hadi gözün aydin 9 günde iyi kg vermissin,
sende az mi byami cellulit vardi,
cünkü 9 günde yok olmasi, baya süper ya.:))

arkadaşlar bu ürünlere ne kadar güvenebilecez ?aslında ısırgan, ve enginarı alıp yesek daha iyi değil mi

ya kızlar biz çalışanlar ne yapıcaz peki ohhh evde oturup program yapın tabi şu saatte kalktım yürüyüş yaptım aerobik yaptım kahvemi içtim:)) biz her sabah kalkıp işe geliyoruzzz:) gülsemin deniz tuzu hakkında detaylı bilgi verirmisin canım nasıl kullanılıyor?

inci canim deniz tuzunu ben iyice kselendikten sonra problemli olan bölgeye sürüp ovaliyorum ben deniz tuzundan baska birsey kullanmiyorum ek olarak yapanlarda vardi ama ben burda bulamiyorum o ürünleri yerimseniben

Kizalr gülseminin neden ban yediigni bilen varmi ya??:KK43::KK43:
Cücükcüm sayende 2 kilo vermisim canim.Simdi dahada hirslandim.Hadi darisi geri kalan kilocuklara.

X