Zayflama iksiri

arkadaslaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ben spor + diyet + iksir sonucu kilo verdim...

lütfen sadece iksir icip oturup kilolarin gitmesini kimse ummasin....

arkadaslaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ben spor + diyet + iksir sonucu kilo verdim...

lütfen sadece iksir icip oturup kilolarin gitmesini kimse ummasin....

evet :)) onu bildiğim için sordum spor ve diyet olarak neler yaptın diye ama???

bende yaptim ama ben gunde bi kere ictim ya diette yaptim ama fazla degil sadece yediklerime dikkat ettim ve az yedim ben yarin tartilacagim bi kilo bile gitse beni icin muziceee

diyet programim:

Arkadaslar bu siralamayi hic bir zaman bozmuyorum..

Sabah ilk olarak ;

Yarim bardak kaynar suya yarim bardak maden suyu karistirip iciyorum..
5dk sonra;
Enginar,patates,domates,isirgan sulu iksiri iciyorum..

Kücük bir egzersiz yapiyorum…(esneme hareketleri)

Sonra kahvaltimi yapiyorum..

Kahvalti;

1dilim kepek ekmek üzerine 1 tatli kasigi kadar peynir,1tatli kasigi recel sürüyorum..
domates,salatalik,bazen haslanmis 1 yumurta,nane,maydanoz vs..
sekersiz diledigim cay…

kahvaltidan yarim saat sonra spora basliyorum….spora baslamadan önce problemli olan bölgeme,örnegin belim ve karnima biraz findik yagi sürüp strec flimle Sikica sariyorum..bölgesel ve daha hizli etkili incelme sagliyor…

Yarim saat tempolu tirmanis yürüsüs…
10dk top üzerinde ziplama..
10 defa eller önde bacaklar biraz acip yarim cömelip kalkma
20 defa yere sirtüstü uzanip ayak tabanlarim yerde kollarim yanda popomu yerden kaldirabildigim kadar kaldirip indirme…
25 yarim mekik
25 tam mekik
yüzüstü yatip ellerimi ve ayaklarimi ucak pozisyonunda basim havada iyice gerilip gevsemek..

dusumu aliyorum…

miss gibi türk kahvemi iciyorum…

arada istedigim kadar cay yine sekersiz…

öglen yemeginde;

diledigim yemegi yiyorum…ama 1 porsiyon…ekmeksiz…yemek yerken arada bir yudum madensuyu iciyorum..misalen her 3 lokmada 1 yudum madensuyu…

ara ögünde; bir elma ya da portakal ya da herhangi bir meyve…

ve tabi sinirsiz sekersiz cay ve su….

Aksam yemeginden yarim saat önce iksirimi iciyorum…

Aksam yemegini kahvalti gibi yapiyorum…1 dilim ekmege 1 tatli kasigi kadar peynir sürüyorum..domates salatalik yesillik…. Ya da büyük bir kase cacik yaninda 1 dilim kepekli ekmek…

Aksam en gec 18:30 da yemeyi birakiyorum…

Gece otururken acikirsam 1 tane yesil elma yiyorum…ya da türk kahvesi iciyorum..

Diledigim kadar su…sekersiz cay…

Son düzenleme:
ben bu iksiri 10 gün kullaninca ara vericem örnegin 1 hafta...metebolizmam bagimlilik kazanmasin diye...

seglikli beslendigim icin mi,spor yaptigim icin mi kola vs icmedigim icin mi yada ictigim iksirden mi sebebini tam olarak bilmiyorum ama bacaklarimda hic selülit kalmadi...

bu beslenme seklimi ben dr uma sordugumda mükemmel bi program,kesinlikle cok saglikli dedi ve siz yapmaniz gerekeni zaten yapiyorsunuz,devam edin dedi...:eek:

Bence Zaten Rejim Ve Spor Yaptiktan Sonra Havada Karada O Kilo Verilir.iksirin çok Etki Ettini Sanmiyorum.4 Kilo 10 Günde Gayet Normal Diyet+spor

Bence Zaten Rejim Ve Spor Yaptiktan Sonra Havada Karada O Kilo Verilir.iksirin çok Etki Ettini Sanmiyorum.4 Kilo 10 Günde Gayet Normal Diyet+spor

benim iksire baslama sebebim spor ve diyet yapmama ragmen kilo vermem durmustu..gr bile veremiyordum...son care diye ictim,tekrardan harekete gecti metebolizmam..

ben zaten daha öncede belirttim,spor diyet sayesinde insanlar kilo verirler ama bazen haftalarca vücut kendini kilo vermeye kapatiyor,bir nevi korumaya almaya calisiyor,su icsen onu depolamaya calisiyor o nedenler arada bu tarz cözümler gerekiyor bence...en azindan bende ise yaradi,insallah herkes de yarar...

Cücükcüm gercekten cok iyi kilo vermissin.Ben dün malzemeleri aldim bugün sabah ictim.Icimi gercektende hos degil:KK43:
Fakat gün icinde sürekli birseyler yeme istegi duyan ben bugün sabah kahvaltisinda iki dilim siyah ekmek bir haslanmis yumurta domates salatalik Öglen yemeginde yarim dilim izgara et bir kurabiye aksama dogru aciktim ve ceyregin yarisi kadar pide icinde izgara sucuk onunda sucugunu cikardim iki isiriktan sonra bunlari yedim.Evet belki saglikli degil program veyada fazla görünebilir fakat benim gün icinde yediklerimi normalde bir bilseniz:)):
Bugün biraz düzensiz oldu kayinvalidemler felan vardi bende.Ama yarin dahada programli bir liste ile insallah.
Selülitlerimi gidermem lazimm....

cücük valla bıravo:hooray: canım senin adına çok sevindim:hooray: doktorun 9 günde 5 kiloyu fazla bulmadımı canım benim doktorum 1 haftada 1 kilo dahası vicudumda su kaybı olurmuş diyor kafam karıştı acaba hangisi doğru:uhm:CADIARZU

:sm_cool::hooray:

bugün 9.günüm...

1.gün baslangic kilom :65

9.gün kilom :60.7

benim iksire baslama sebebim spor ve diyet yapmama ragmen kilo vermem durmustu..gr bile veremiyordum...son care diye ictim,tekrardan harekete gecti metebolizmam..

ben zaten daha öncede belirttim,spor diyet sayesinde insanlar kilo verirler ama bazen haftalarca vücut kendini kilo vermeye kapatiyor,bir nevi korumaya almaya calisiyor,su icsen onu depolamaya calisiyor o nedenler arada bu tarz cözümler gerekiyor bence...en azindan bende ise yaradi,insallah herkes de yarar...

tebrik ediyorum canim mukemmel bir sonuc almissin
sonunda merakli bakislarimizi giderdin sagol a.s.
soruma gelince
sorunlu yerlerime findik yagi suruyorum demissin bizim burda findik yagini nerden buldun eczaneden mi dm den falanmi :bbo:​

tebrik ediyorum canim mukemmel bir sonuc almissin
sonunda merakli bakislarimizi giderdin sagol a.s.
soruma gelince
sorunlu yerlerime findik yagi suruyorum demissin bizim burda findik yagini nerden buldun eczaneden mi dm den falanmi :bbo:​

tesekkür ederim:icecream:

ben findik yagini kaufland´dan aldim...normal yemek yaglarinin satildigi yerde satiliyor...öyle kücük tüplerde de degil hem,500ml lik bisey ve yanlis hatirlamiyorsam 2€ civarinda...

findik yagini sürdükten sonra strecflim gecirmeyi unutmayin ama...sonra da biraz terlediniz mi cok degil 3-4 gün sonra farki görmeye baslarsiniz...

CÜCÜKCÜM sendede selülit varmiydi canim.Yani ictigim karisim yada sürdügüm findik agi selülitlere iyi geliormu onu merak ettimde:icecream:

Cücükcüm gercekten cok iyi kilo vermissin.Ben dün malzemeleri aldim bugün sabah ictim.Icimi gercektende hos degil:KK43:
Fakat gün icinde sürekli birseyler yeme istegi duyan ben bugün sabah kahvaltisinda iki dilim siyah ekmek bir haslanmis yumurta domates salatalik Öglen yemeginde yarim dilim izgara et bir kurabiye aksama dogru aciktim ve ceyregin yarisi kadar pide icinde izgara sucuk onunda sucugunu cikardim iki isiriktan sonra bunlari yedim.Evet belki saglikli degil program veyada fazla görünebilir fakat benim gün icinde yediklerimi normalde bir bilseniz:)):
Bugün biraz düzensiz oldu kayinvalidemler felan vardi bende.Ama yarin dahada programli bir liste ile insallah.
Selülitlerimi gidermem lazimm....

evet canim icimi gercekten biraz zor...ben fazla soluklanmadan iciyorum..bugün son gerci cok sükür benim icin,ara vericem icmeye..selülitlerden daha cabuk kurtulmak icin findikyagi sürüp strecflimle sarmayi unutma...hem SIKIlastiriyor,hem selülit gidiyor,hemde cildin resmen parliyor..spor yapmiyorsan bile sarip ev isi yap.a.s..:teytey:

evet canim icimi gercekten biraz zor...ben fazla soluklanmadan iciyorum..bugün son gerci cok sükür benim icin,ara vericem icmeye..selülitlerden daha cabuk kurtulmak icin findikyagi sürüp strecflimle sarmayi unutma...hem SIKIlastiriyor,hem selülit gidiyor,hemde cildin resmen parliyor..spor yapmiyorsan bile sarip ev isi yap.a.s..:teytey:

Iki soruma birden cevap vermissin canim tesekkür ederim.Son bir soru:eek:
Bu kariism tam bir bardak cikmiyor.Yanlis mi anladim ben acaba ilk mesajinda bir bardak demistin gibime geldide:eek:
Hemen degistiriorum sorumu.Ben patates suyunuda 15 ml kouyordum tarifi anlis almisim.50 ml mis.Bide tatlim su karisimin orjinal ismi ani hazir satilanin ismi nedir??

Son düzenleme:
Bu kariism tam bir bardak cikmiyor.Yanlis mi anladim ben acaba ilk mesajinda bir bardak demistin gibime geldide:eek:
Hemen degistiriorum sorumu.Ben patates suyunuda 15 ml kouyordum tarifi anlis almisim.50 ml mis.Bide tatlim su karisimin orjinal ismi ani hazir satilanin ismi nedir??

Mesajimi güncelleyim didim:eek:

dogru canim tam bir bardak cikmiyor ve ölcüyü tam uyguladigimizda yarim bardagin biraz üstünde cikiyor onu iciyorum ben...yani ölcüdeki neyse o...a.s.

X