Zayflama iksiri

tesekkür ederim:icecream:

ben findik yagini kaufland´dan aldim...normal yemek yaglarinin satildigi yerde satiliyor...öyle kücük tüplerde de degil hem,500ml lik bisey ve yanlis hatirlamiyorsam 2€ civarinda...

findik yagini sürdükten sonra strecflim gecirmeyi unutmayin ama...sonra da biraz terlediniz mi cok degil 3-4 gün sonra farki görmeye baslarsiniz...

ayyyy cücüküm seni bana Allah gönderdi sanirim :dance:
demek kauflandda var hemen gider bugun alirim hem daha yakin :sm_cool:
ya gecenlerdede forumda okudum findik yaginin baska ozelikleride vardi bronzlasmak icin ve catlaklar icindi aslinda bende deniz tuzu uygulamasi yapiyordum oda kauflanda vardi meersalz​

cücüküm ozaman susam yagida satilir ayni olabilir mi :uhm:
ayy ben cok mutluyum bugun bee cok sagol yinede :dance:

ben cildime parlaklik ve daha gerginlik versin diye kalcalarima kullaniyordum yuzunu bile yikarsan cok guzel oluyorsun ama catlaklara ve cukurluklara iyi geliyor dolduruyor (TEST EDILIP ONAYLANDI:roflol:)

O zaman hemen kullanama baslamaliyim.Nasil kullandim canim.Zahmet olmazsa bilgi veririmisin??a.s.

O zaman hemen kullanama baslamaliyim.Nasil kullandim canim.Zahmet olmazsa bilgi veririmisin??a.s.

sana önce okuyabilecegin linkleri veriyim sonra anlatirim
http://www.kadinlarkulubu.com/deniz-tuzu-zeytinyagi-duru-ve-isiltili-vucut-cildi-icin-t136171/index.html
http://www.kadinlarkulubu.com/deniz-tuzu-ile-harika-bacaklara-kavusun-t166767/index.html

ben kendim ise sporumu yapiyorum duzenli beslenmeye gayret ediyorum gunde iki kez spordan sonra yikaniyorum sirf kremlenip deniz tuzunu surmek icin yikandiktan sonra iyice kizarana kadar keseleniyorum ardindan deniz tuzuyla ovuyorsun yukardaki basliklarda ek olarakta biseyler yapanlar var ama ben bulamadigimdan yapmadim alttaki linkte benim kendime 25 gun verdigim yaptigim aktiviteler kendime göre hazirladim bu programi isteyen katilabilir http://www.kadinlarkulubu.com/beraber-incelmeye-var-misiniz-t177146/index.html

ayyyy cücüküm seni bana Allah gönderdi sanirim :dance:
demek kauflandda var hemen gider bugun alirim hem daha yakin :sm_cool:
ya gecenlerdede forumda okudum findik yaginin baska ozelikleride vardi bronzlasmak icin ve catlaklar icindi aslinda bende deniz tuzu uygulamasi yapiyordum oda kauflanda vardi meersalz​

a.s.sagol canim benim valla bende cok sevindim simdia.s.

susam yagi,ceviz yagi,findik yagi,fistik yagi hepsi var...hemde normal yemek yagi satilan yerde ve mantar yagi bile vardi(ne ise yaradigini bilmiyorum ama ilgimi cekti diye yazayim dedim)

a.s.sagol canim benim valla bende cok sevindim simdia.s.

susam yagi,ceviz yagi,findik yagi,fistik yagi hepsi var...hemde normal yemek yagi satilan yerde ve mantar yagi bile vardi(ne ise yaradigini bilmiyorum ama ilgimi cekti diye yazayim dedim)

ayy inanmiyorum tatlim ya :dance:
demek her yag var ay ben niye hic bakmamisim bende dirdir ediyordum Türkiyedkiler ne sansli aktarlari var diye hem bizim burda daha ucuza geliyor :icecream:​

eısrgan suyu ısırgan otu kaynatıp elde edebilirmiyiz acaba aslında bu tür sorulardan sıkılmış olmalısın arkadaşım ama sen bizim kusurumuza bakma canım bizde baya heycanlandıkta biran önce başlamak istiyoruz

slm arkadslar cücük co sevindik ahh en güzel bende bugün kalk arkadene gidip reformhausdan alacagim bende kilo 71 .zamaninda 50 kiloydum birde guatir cikinca benimki yavas calisan cinsinden insallah basraili olurum valla kellerda laufband crosstrainer bisiklet birde su komple titreten aletler var ama gaza gelip yapan yok ben bu arada yosun masajila biraz olsun göbegi toparladim haberiniz olsun oda cok faydali...sevgiyle kalin

bayanlar merhaba su sebze suyunu merak ettim tarifini bilen varsa yazar mi acilen bekliyorum lütfen bye

elanisacim arkadas zaten tarifi vermis azicik gözlerini yor ve arka sayfalara bak olur mu yerimseniben

cücükcüm kucuk bir rica sendeŞeniz​

• aldigin yani karisim icin iceceklerin adini
  • toplam fiyatini (biodan aldigin icin)
  • kac milimlik siseler aldin
  • nasil kullandin

yukaridaki sorduklarimi yazarsan herkes faydalanicaktir sana zahmet tatlima.s.​

tebrikler cücükkk ama ben bunu ankarada bulamıyorum varmı ankarada oturup bunu bulan

canım ben bugun aldım kızılay sakarya da çiçekçılerın karşısında kı aktardan aldım .engınar suyu ve ısırgan suyu var sadece.olsun dıgerlerını ben kendım hazırlayacam umaarım bulursun

buldum gülsemin cim ve hemen cikip alcam ve diger tavsiyeleride uyguluycam hemen baslicam cok yararli bi siteymis bir cok insanin beraber dayanismasi cok süper fikirlerin paylasilmasi cok hos saolun arkadaslr görüsürüz

X