Zayflama iksiri

bende sonucu sabırsızlıkla bekliyenlerdenim buraya ilk defa yazıyorum ama sıkı takipçinizim sonucu bekliyoruz tadı nasıl içilebilecek gibimi yoksa zorlamı içiyorsunuz bu sular aktardanmı temin ettiniz gerçi sıkı takipçinizim dedim ama bikaçgündür işlerimin yoğunluğundan uğrayamadım bazı ayrıntıları kafamda tam olarak netleştirmek istedim sonuçlardan sonra bende başlamayı düşünüyorum

Canim verdigin karisim icin tskler,
umarim kalici olarak faydasini görüsün,
benimde 2 kg fazlaligim var, onu veremesem bende bu karisimdan denemek istiyorum,
bu yüzdende senin sonucunu bekliyorum , bakalim tarti ne diyecek:))))
kolay gelsin.

merhaba kızlaaarra.s.
dün annem enginar dolması yapmıştıı fazlalık yapraklarınıda haşlamış suyunu içelim diyee karaciğere faydalı yaa o yüzdenn..bugün kahvaltıdan sonra 1 bardak içmiştim..saat 2 bucuk oldu hala acıkmadım ne oldu böylee diye düşünürken aklıma geldi enginar suyu içtim diyee..ama hiç bilgim olmadan içtim yanii..diyet takımıma yazdım böyle böyle içtim acıkmadım diyee,arkadaşımda buranın linkini verdi daha önce okumuş..haberim olmadan içtim kızlar ve cok tok tutuyor..sadece enginar suyu içtim ben amaa.s cücükcüm 10. gününü bekliyorum büyük bi sabırsızlıklaaa..tabi bu arada diyet te yapıyorsundur dimi?

enginar suyunu hazırlarken kaç yaprak koyduğunun önemi varmı yoksa kafana göremi takılıyorsun bende denicamda o yüzden sordum

enginar suyunu hazırlarken kaç yaprak koyduğunun önemi varmı yoksa kafana göremi takılıyorsun bende denicamda o yüzden sordum

önemi yok bencee ben dikkat etmedim çünküü..ama yaprakları toplasan 1 enginar anca yapar ve onuda 5 lt suda haşladım

ben sadece enginar suyu içiyorum ve acayip tatlı cok hoş bişeyyyerimseniben

tadını çok beğenmişsin merak ettim tadı neyi andırıyor ben biraz detaycıyımda canım yeni tatlara pek açık biri değilim tereddüt ediyorumya tadı hoşuma gitmezse diye cevaplarsa sevinirim canım

tadını çok beğenmişsin merak ettim tadı neyi andırıyor ben biraz detaycıyımda canım yeni tatlara pek açık biri değilim tereddüt ediyorumya tadı hoşuma gitmezse diye cevaplarsa sevinirim canım

hihiiiii tadı enginarı andırıyooooosırnaşık şey hiç yemedinmi enginaaarrfisfisfisbana göre cok güzel yaaa sanki hoşaf gibiii..

hihiiiii tadı enginarı andırıyooooosırnaşık şey hiç yemedinmi enginaaarrfisfisfisbana göre cok güzel yaaa sanki hoşaf gibiii..

önyargılarımdan dolayı tadına bile bakmadım tatlımı yani peki kokusu varmı bisitede okudum enginar suyu iştah açıyormuş diye okudum sende farklı etki yaptı galiba cevabın için saol canım

arkadaslar tadi kotu degil ama cok da iyi degil damak zevki degisir yani

ama mizmiz icerseniz kotu oluyo ben artik bi dikleyiste iciyorum arkadasindan da su

cok iyi geliyo bu arada ben cuma gunu kilo bildirimi yapacagim 4 takimdayim

1 kilo da versem bu iksirden dir cunku yememi kismadim :)

sabırsızlıkla bekliyoz anacım..sonucu mutlaka yazın
birde karışık sebze suları var salatalık kereviz lahana havuç falan denediniz mi

Heyooo bugün aldim kizlar malezemeleri.
C&A ya gidip bikinileri denedikten sonra aybasi felan dinlemedim vallahi:)
yARIN BSLYIORUM HADI HEPIMIZE KOLAY GELSIN:iNSALLAH SELÜLITLERIMEDE IYI GELIR:

hadi cücük be tartil artik ya :bbo:
ya sen net bir cvb versen gidip 50 euroyu bayicam :bbo:

cücük sonucu büyük sabırsızlıkla bekliyoruz.lütfen 10.
gün sonucu erkenden yazmayı unutma.eminim herkes aynı fikirdedir.
dimi arkadaşlar

arkadaslar ben bugün dm gittim ama tek domates suyu vardi gerisi yoktu,kadina sordum yok dedi ,tamda heves etmisdim cuma baska dm gidecem insallah vardir

bende merak ediyorum bari ne durumda ne kadar gitti spor yaptınmı yada sporsuz sonuç cücükk bi buraya uğrasann :)))))))) herkes seni bekliyor....

X