Yüzümdeki siğiller için ne yapabilirim?

merhabalar benim siğillerimle ilgilide hala bir gelişme yok. hatta alnım tarlaya dönmüş durumda minik minik bir sürü siğil yayıldı alnıma baktıkca cok canım sıkılıyor. yanaklarımdada çıkmaya başladı. fesleğen daha çıkmamış çıkmasını bekliyorum. çıksın hemen alıp deneyeceğim bir tek o kaldı denemediğim :KK43: birde yaşadığım yerde siğil için gidilen bir türbe varmıs orayada gideceğim bu hafta. fesleğeni deneyen fayda gören başka kimse yokmu acaba :KK43:

Siz söğüt ağacını nasıl buldunuz ya ben pek anlamıyorum bu ağaçtan falan yardımcı olur musunuz?
Cnm bu. Agac her. Yer var piknik alanlarinda dere kenarlarinda usun sivri yapraklari var cok bilinen bir agac. Sokaklarda bile var yapraklarini havanda dovup kullaniyosun

Eklentiler

• indir.jpg
    indir.jpg
    7,3 KB · Görüntüleme: 61
Fesleğen ve ceviz yağı karışımini bugün denemeye basladim bakalim iyi bir sonuc alirsam sizlerle paylasacagim
Ben de söğütü deneyeceğim umarım ikimiz de şifa buluruz ve buraya güzel şeyler yazarız. Allah şifa versin, benim de canım çok sıkılıyor ama inanıyorum ki geçecek :)

Feslegen ve ceviz yagi B3nde ise yaramadı söğüt ağacının içeriği asidikmis acaba yüzde iz yaparmi yapan kişilerden yüze uygulayan varmi

arkadaşlar yüzmde çıkan siğellerle başım fana helde.toplu iğne başı kadar 15 tane falan var.çaresini bilen varsa lütfen bana yazsın denemediğim ürün gitmediğim doktor kalmadı ne yapacağımı bilmiorum.dün sinirimden yoldum hepsinisenağlamasenağlama
Kendi saçının kılını sıkı sıkı bağla uçlarınu kes kuruyup düşüyo kendiliğndwn sonra ne iz ne bişey

Merhaba kızlar. Size güzel haberlerle geldim. Yüzümdeki siğillerin birkaç tanesi hariç hepsi geçti kalanlarda geçiyor. Ben de daha birkaç hafta öncesine kadar birçok yöntem denemiş ve umudumu yitirmiştim fakat demek ki asla umudunu kaybetmemek gerekiyor. Allah'ın izniyle şifa bulmama vesile olan şey bir ilaç değil. Bizim köyümüzde bir teyze arpa gömüyormuş ve insanlar şifa buluyormuş. Ben de yaptım ve iki aya yakın bir sürede fark etmeden geçtiler. Umudunuzu yitirmeyin. Nereden vesile olup neyin şifa olacağını bilemezsiniz. Eğer Gaziantep'te yaşayan varsa ayrıntılı bilgi verebilirim. Umarım hepiniz şifa bulursunuz.

Benim ellerimde vardı seneler önce sonra yüzümde çıktı. Bir dede varmış okuyan ona siğilin sayısını söyledik. Bir hafta içinde hepsi gömüldü kayboldu yüzümde onun öncesinde kac kez doktora gitmiştim işe yaramamıştı

Maalesef uok
Merhaba kızlar. Size güzel haberlerle geldim. Yüzümdeki siğillerin birkaç tanesi hariç hepsi geçti kalanlarda geçiyor. Ben de daha birkaç hafta öncesine kadar birçok yöntem denemiş ve umudumu yitirmiştim fakat demek ki asla umudunu kaybetmemek gerekiyor. Allah'ın izniyle şifa bulmama vesile olan şey bir ilaç değil. Bizim köyümüzde bir teyze arpa gömüyormuş ve insanlar şifa buluyormuş. Ben de yaptım ve iki aya yakın bir sürede fark etmeden geçtiler. Umudunuzu yitirmeyin. Nereden vesile olup neyin şifa olacağını bilemezsiniz. Eğer Gaziantep'te yaşayan varsa ayrıntılı bilgi verebilirim. Umarım hepiniz şifa bulursunuz.[/QU
Benim ellerimde vardı seneler önce sonra yüzümde çıktı. Bir dede varmış okuyan ona siğilin sayısını söyledik. Bir hafta içinde hepsi gömüldü kayboldu yüzümde onun öncesinde kac kez doktora gitmiştim işe yaramamıştı

Ne güzel geçmiş olsun .darısı bize ama okuyan birini nasıl bulacağım ceviz yağı sürüyorum yeni aldım şifa bulan var mı acaba

Dr bağışıklığı kuvvetlendiricı ilaca onerdi henüz almadım acaba kilo aldirir mi siz kullandınız mi öyle bişey. Acayip kafam takılıyor bebeğim e bulaşır diye de korkuyorum neden çıkıyor acaba bu sigiller yüzde .inşallah bende Sifa bulurum

X