Yüzümdeki siğiller için ne yapabilirim?

Hiç biyerde satılmaya n krem e nasıl guvenecegiz
Çevrende vardır okuyan birileri okuttur gecer gercekten ben yasadım bir haftada otuz tane falan siğilim kayboldu bugdaya okuyor kac tane siğilin varsa onu toprağa atıyor o cürüyünce siğilde kayboluyor

Neden burdan yazmıyor sunuz ilacın ismi nedir acaba
Bu teyze benim için de gomebilir mi acaba
Canım bu çörek otundan günde bir kaşık çiğneyip su ile yutabilirsin. Sana tamamen söz veremem ama köye gidersem eğer ve teyze müsait olursa senin için gömdürmeye çalışırım. Ama sen yine de başka yolları da dene ne zaman giderim bilmiyorum. Bayramda eğer gömdürebilirsem sana haber veririm canım. Şifa bulursun umarım canını sıkma.

Yüzünde duz sigil olupta kum tanesi gibi küçük olduğu bölgeye Kahveler verip bu küçük toplu igne basi buyuklugunde olan sigiller birleşip kahve bir leke oluşturuyor böyle olan varmı çünkü birbirinin benzeri sigil aynı ilaçlara cevap veriyor ben acnelyse differen aldara roacutane crioterapi ve efudix denedim çözüm sıfır ayrıca okutturdumda ve ceviz yagi ve feslegeni de denedim başka çözüm varsa bana yardımcı olun lütfen

ben sarımsak surerek kurtulmustum dene istersen:KK16:
Yüzünde duz sigil olupta kum tanesi gibi küçük olduğu bölgeye Kahveler verip bu küçük toplu igne basi buyuklugunde olan sigiller birleşip kahve bir leke oluşturuyor böyle olan varmı çünkü birbirinin benzeri sigil aynı ilaçlara cevap veriyor ben acnelyse differen aldara roacutane crioterapi ve efudix denedim çözüm sıfır ayrıca okutturdumda ve ceviz yagi ve feslegeni de denedim başka çözüm varsa bana yardımcı olun lütfen

Canım bu çörek otundan günde bir kaşık çiğneyip su ile yutabilirsin. Sana tamamen söz veremem ama köye gidersem eğer ve teyze müsait olursa senin için gömdürmeye çalışırım. Ama sen yine de başka yolları da dene ne zaman giderim bilmiyorum. Bayramda eğer gömdürebilirsem sana haber veririm canım. Şifa bulursun umarım canını sıkma.
Ben gittim köye fakat teyzenin kardeşi ölmüş o yzden halledemedim.

Slm kizlar bende 5 aydir yüzümdeki sigille ugrasiyorum ceviz yagi ,propolis , incirsütü bende hicbir işe yaramadi maslasef bugun nibulen kremi aldim inşallah bendede işe yarar

Canım seneler önce benimde elimde ve yüzümde siviller cıkmıstı. Moralim bozuluyordu. Bir dede tavsiye ettiler 30 tane saydık siğil. Dede buğdaya okuyup atıyormuş cürüdügünde sigilin yok oluyormus. İnanır mısın dedeye okuttuk benim sigillerim bir haftada kayboldu gitti.Şükür

merhaba uzun zamandır yazamamıstım tekrar yazıp sizi durumumla ilgili bilgilendirmek istedim. üst tarafta yazdıklarımı okuduysanız bende burda yazılan herseyi denemiş biriyim. hiçbirinden care bulamamıstım. en son yine doktora gittim ve doktor bana aknetrend (roaccutan benzeri bir ilac) verdi. o vermesede bunu ben ondan isteyecektim ztn çünkü bir tek bu kalmıstı denemediğim. ilacı kullanmaya basladım 10 gün içinde cildim ince ince soyulmaya basladı. siğillerim kabuk kabuk oldu soyuldu. suanda 1 ayı tamamladım 2. aya gectim hala kullanmaya devam ediyorum ilacı. alnım siğil tarlası gibiydi soyula soyula düzeldi. siğillerin olduğu yerler kabuk kabuk döküldü. cildim çok güzellesti. herkes cildine ne kullanıyosun diye sormaya basladı yeniden. suanda halimden çok memnunum epey gelişme var. bu soyulmalar esnasında siğillerin olduğu yerlere yinede etki eder belki diye ceviz yağıda sürüyorum. düzenli olarak değil ama arada aklıma geldikce sürüyorum. ilacı kullanmayı bırakınca ne olur tekrar eski haline döner mi bilmiyorum insallah dönmez. herkesin siğili farklı farklı benimkilerin resimlerini yukarda paylasmıstım. siğiller farklı farklı olduğu için tedavide aynı olmuyor. burda roaccutane kullanıp care bulamayanlar var ama bende etkili olmus gibi duruyor. o yüzden sizlerde ön yargılı olmayıp doktorunuzla konusarak bu yoluda deneyebilirsiniz. tahlil yapılarak doktorun doz belirleyip yazması gereken bir ilaç rastgele kullanılamaz. Biran önce bu illetten tamamen kurtulmak nasip olsun hepimize insallah.

plazma tedavisi yaptırabilirsiniz en kesin cözümdur yada crio ankarada de.özlem tuncayengin var uygun fiyatla siğil ben aknelerinizden et benlerinizden kolaylıkla kurtuluyorsunuz

plazma tedavisi yaptırabilirsiniz en kesin cözümdur yada crio ankarada dr.özlem tuncayengin var uygun fiyatla siğil ben aknelerinizden et benlerinizden kolaylıkla kurtuluyorsunuz

Merhaba kızlar. Size güzel haberlerle geldim. Yüzümdeki siğillerin birkaç tanesi hariç hepsi geçti kalanlarda geçiyor. Ben de daha birkaç hafta öncesine kadar birçok yöntem denemiş ve umudumu yitirmiştim fakat demek ki asla umudunu kaybetmemek gerekiyor. Allah'ın izniyle şifa bulmama vesile olan şey bir ilaç değil. Bizim köyümüzde bir teyze arpa gömüyormuş ve insanlar şifa buluyormuş. Ben de yaptım ve iki aya yakın bir sürede fark etmeden geçtiler. Umudunuzu yitirmeyin. Nereden vesile olup neyin şifa olacağını bilemezsiniz. Eğer Gaziantep'te yaşayan varsa ayrıntılı bilgi verebilirim. Umarım hepiniz şifa bulursunuz.

Benim ellerimde vardı seneler önce sonra yüzümde çıktı. Bir dede varmış okuyan ona siğilin sayısını söyledik. Bir hafta içinde hepsi gömüldü kayboldu yüzümde onun öncesinde kac kez doktora gitmiştim işe yaramamıştı

arkadaşlar elimde çıkan sigil mı

IMG_20171126_095514~2.jpg

Merhaba kızlar. Size güzel haberlerle geldim. Yüzümdeki siğillerin birkaç tanesi hariç hepsi geçti kalanlarda geçiyor. Ben de daha birkaç hafta öncesine kadar birçok yöntem denemiş ve umudumu yitirmiştim fakat demek ki asla umudunu kaybetmemek gerekiyor. Allah'ın izniyle şifa bulmama vesile olan şey bir ilaç değil. Bizim köyümüzde bir teyze arpa gömüyormuş ve insanlar şifa buluyormuş. Ben de yaptım ve iki aya yakın bir sürede fark etmeden geçtiler. Umudunuzu yitirmeyin. Nereden vesile olup neyin şifa olacağını bilemezsiniz. Eğer Gaziantep'te yaşayan varsa ayrıntılı bilgi verebilirim. Umarım hepiniz şifa bulursunuz.
Benim ki siğil mi

X