Yüzük meselesi

İyi de ilişki düzgün gitmiyor ki. Yüzüğü ne yapacaksınız?
Mutlu mesut süregelen bir durum yokken yüzük diye tutturmak..........
Cebinde 100 tlsi olmayan adamla zaten hayal kurmayın.
Ayrıca da tütsülüğün parasını göndermek ne demek, siz iyi misiniz? Ne ayıp şey.
Onun da bot satması. Gerçek mi bunlar?
Evlenmeyin, çocuk işine gücüne baksın. Hatta siz de bakın.
100 liralık yüzük için bu ne savaş
Yüzüklerin efendisinde bile daha az problem olmuştur yüzük.

Hediyenin parasını geri göndermeniz çok kırıcı ve ayıp. Neden yaptınız?

Yüzük alacak kabulünü kendi kendinize yapmışsınız ama beklemediğiniz bir hediye gelmiş. Tamam hayal kırıklığı olabilir ama yine de güzel bir hediye işte, beğendiniz öyle değil mi?

Çok saçma davranıyorsunuz adam işsiz diye gözünüzde böceğe döndü farkındaysanız. Önceki konunuzda adama davranış şekliniz de çok kötüydü. Artık ayrılın uzamasın daha fazla. Yanlış anlamayın sizi anlıyorum cidden adam hayata tutunmak için çaba harcamıyor resmen. İstese asgari ücret kazanabilir ama işe girmiyor. Gelecek planı yok. Geleceğiniz belirsiz. Ama sizin davranışlarınız, sözleriniz de kırıcı. Bunu yapmadan ayrılabilirsiniz eziyet etmeyin birbirinize.

Oda satacak bot kaldiysa Hani insan issiz de kalabilir, ama bunun ki kronik olmus sorun orda
trajikomik bir olay.yoksa asgari ücretli olsa saygı duyarız güzel yorumlar yaparız.ama 100 tl deniyor.zengin falan değilim valla kızın kumbarasında 10 katı var şu an.dolar mı alsam euro mu diye düşünüyor

Dandik imitasyon yüzükler 100 liradan fazla şu an nasıl sizin istediğiniz 100 tl anlayamasam da 1 gün anket yaptırarak ya da broşür dağıtarak 100 liradan fazla kazanıp söz verdiği yüzüğü alabilirdi ne bot satması yahu? Annenizin söylediği her şeyi niye sevgilinize anlatıyorsunuz? Sevgilinizle madem ayrıldınız neden yıldönümü kutluyorsunuz? 100 liralık yüzük için bot satan adamla cidden evlenmeyi mi düşünüyorsunuz? Evlenince ne yapacaksınız peki her ay mutfak alışverişi için bir eşya mı satacaksınız? Konu neresinden tutsam elimde kalıyor

valla benim de ağzım açık kaldı.ömründe 1 ay bile çalışmadı mı acaba?asgari ücret alsa bekar olduğu için ailesinin yanında da oturursa birikir binlerce lirası olurdu.bot satmak nedir ya?gülsem mi ağlasam mı bilemedim

Al benden de o kadar. Aynen herkes öyle yapıyor zaten aile evinde yaşayıp parası cebinde kalıyor 100 liralık yüzük için bot satan birini ilk kez duydum. Yaşlar kaç acaba?

ağır grip oldum 50 tl boğaz fısfısı 200 tl eritilen c vitamini 70 tl de ilaç katkı payı ödedim.bakın ortada önemli bir hastalık yok pufff uçtuu paralar.öyle parasız samanlık seyran olmuyor günümüzde.

100 Tl sinde bile degilim. Adamin daha kendi hayatinda durusu yok. Biz burda kizlara da diyoruz iliski/evlilik demeden önce kendi ayaklarinizin üzerinde durun, kendi hayatinizda bir yere gelin diye. Aynisini erkekten beklemenin neresi gaddarlik. Konu sahibi piyasada olmasa bile bu adam kendini gecindiremiyor. Iki sene icinde polislik olmadi tamam. Gecici isindende onun icin cikmis zaten. Simdi bankacilik deneyecekmis. Oraya girmek de kafa ve caba ister. Yani konu sahibinin bu adam evlilik duruma gelmesine en az 3 senesi gider oda bankacilik isini becerebilse. Ve o zamana kadar neler olur kim bilir.

Bide şey daha tuhaf; bot+tütsülük parası birleşince yüzük parasının çıkması botu kaça sattı bu adam 50 liraya mı
onu bilemeyiz.peki dışarda nasıl buluşuyorlar?hiç mi çay kahve içmiyorlar?ya da bu adama ailesi destek olmuyor mu iş bulana dek?cidden herşey tuhaf bu konuda

Geçmiş olsun.
Parasız olacağını söyleyen kim?
İlk masajımda yazdığım gibi konu sahibinin yapması gerekeni yazdım. Yapmıştır yapacaktır yapmaya değerdir beni alakadar etmez ben kendi fikrimi söyledim saçma sapan yerlere çekenler olmuş biri kendi hayatını anlatmaya falan çalışmış nerenize okuyorsunuz yada gerçekten okuyor musunuz bilmiyorum

adam 27 yaşına kadar çalışmamışsa belki de hiç olmayacak işleri kovalıyorsa evet ben tuhaf bulurum ayrılmasını söylerim.polislikle bankaya girmek arasındaki uçuruma bakın.ne kadar farklı alanlar.adamın daha bir gelecek planı yok.

100 mu 1000 mi, 100 degildi herhalde ya, yoksa, aldıgı tütsülük, tütsüler geçmez, mi 100u. Bi pasta yedim Bi çay 62 TL ödedim yahu. Bir sıfır eksk mi yazdın?

Yaşla ilgili yorumumu da yaptım banka yada polislik için de öğrenim isteniyor.
Birbirinden farklı alanlar evet ama ülkede kim okuduğu bölümün kendi mesleğini yapabiliyor?
Çocuk bir iş olsun çalışıp para kazanayım diyor onun için ne olduğunun önemi yok
Ayrıca bankaymış polismiş bunlarla ne gelecek planından bahsediyorsunuz bunlara kolay kazanılacak iş gözüyle bakılıyor.

Siz düz bakış açısıyla basitçe bir insanı harcama peşindesiniz bense kazanabilir miyi sorguluyorum aramızda ki fark bu size verilecek başka cevabım da yoktur

e ben de aynını diyorum.bu iki işe de girmek çok zor artık.yaşı 30 olana dek bu ileri mi kovalayacak?kız da onu mu bekleyecek 100 tl si olmayan adamı yani?bir daha ki hediye işinde montunu mu satacak?hepsi tuhaf değil mi?

Siz düz bakış açısıyla basitçe bir insanı harcama peşindesiniz bense kazanabilir miyi sorguluyorum aramızda ki fark bu size verilecek başka cevabım da yoktur
tanımadığım bir adamı neden harcayayım hanımefendi?ben hemcinsimi korumaya çalışıyorum bu konuda.boşuna yılları geçecek ne gerek var?kendi kariyerine odaklansın.kariyerine odaklanan da bir adam bulsun.ben botumu satsam bile sevgilime sattım demem erkek olsam .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…