Yüzük meselesi

İyi de ilişki düzgün gitmiyor ki. Yüzüğü ne yapacaksınız?
Mutlu mesut süregelen bir durum yokken yüzük diye tutturmak..........
Cebinde 100 tlsi olmayan adamla zaten hayal kurmayın.
Ayrıca da tütsülüğün parasını göndermek ne demek, siz iyi misiniz? Ne ayıp şey.
Onun da bot satması. Gerçek mi bunlar?
Evlenmeyin, çocuk işine gücüne baksın. Hatta siz de bakın.
100 liralık yüzük için bu ne savaş
Yüzüklerin efendisinde bile daha az problem olmuştur yüzük.

Hediyenin parasını geri göndermeniz çok kırıcı ve ayıp. Neden yaptınız?

Yüzük alacak kabulünü kendi kendinize yapmışsınız ama beklemediğiniz bir hediye gelmiş. Tamam hayal kırıklığı olabilir ama yine de güzel bir hediye işte, beğendiniz öyle değil mi?

Çok saçma davranıyorsunuz adam işsiz diye gözünüzde böceğe döndü farkındaysanız. Önceki konunuzda adama davranış şekliniz de çok kötüydü. Artık ayrılın uzamasın daha fazla. Yanlış anlamayın sizi anlıyorum cidden adam hayata tutunmak için çaba harcamıyor resmen. İstese asgari ücret kazanabilir ama işe girmiyor. Gelecek planı yok. Geleceğiniz belirsiz. Ama sizin davranışlarınız, sözleriniz de kırıcı. Bunu yapmadan ayrılabilirsiniz eziyet etmeyin birbirinize.

Oda satacak bot kaldiysa 🥴 Hani insan issiz de kalabilir, ama bunun ki kronik olmus sorun orda
trajikomik bir olay.yoksa asgari ücretli olsa saygı duyarız güzel yorumlar yaparız.ama 100 tl deniyor.zengin falan değilim valla kızın kumbarasında 10 katı var şu an.dolar mı alsam euro mu diye düşünüyor:63:

Dandik imitasyon yüzükler 100 liradan fazla şu an nasıl sizin istediğiniz 100 tl anlayamasam da 1 gün anket yaptırarak ya da broşür dağıtarak 100 liradan fazla kazanıp söz verdiği yüzüğü alabilirdi ne bot satması yahu? Annenizin söylediği her şeyi niye sevgilinize anlatıyorsunuz? Sevgilinizle madem ayrıldınız neden yıldönümü kutluyorsunuz? 100 liralık yüzük için bot satan adamla cidden evlenmeyi mi düşünüyorsunuz? Evlenince ne yapacaksınız peki her ay mutfak alışverişi için bir eşya mı satacaksınız? Konu neresinden tutsam elimde kalıyor

Dandik imitasyon yüzükler 100 liradan fazla şu an nasıl sizin istediğiniz 100 tl anlayamasam da 1 gün anket yaptırarak ya da broşür dağıtarak 100 liradan fazla kazanıp söz verdiği yüzüğü alabilirdi ne bot satması yahu? Annenizin söylediği her şeyi niye sevgilinize anlatıyorsunuz? Sevgilinizle madem ayrıldınız neden yıldönümü kutluyorsunuz? 100 liralık yüzük için bot satan adamla cidden evlenmeyi mi düşünüyorsunuz? Evlenince ne yapacaksınız peki her ay mutfak alışverişi için bir eşya mı satacaksınız? Konu neresinden tutsam elimde kalıyor
valla benim de ağzım açık kaldı.ömründe 1 ay bile çalışmadı mı acaba?asgari ücret alsa bekar olduğu için ailesinin yanında da oturursa birikir binlerce lirası olurdu.bot satmak nedir ya?gülsem mi ağlasam mı bilemedim

valla benim de ağzım açık kaldı.ömründe 1 ay bile çalışmadı mı acaba?asgari ücret alsa bekar olduğu için ailesinin yanında da oturursa birikir binlerce lirası olurdu.bot satmak nedir ya?gülsem mi ağlasam mı bilemedim
Al benden de o kadar. Aynen herkes öyle yapıyor zaten aile evinde yaşayıp parası cebinde kalıyor 100 liralık yüzük için bot satan birini ilk kez duydum. Yaşlar kaç acaba?

Konu sahibi aklı başında kendi ayakları üzerinde duran herhangi birine muhtaç değil verdiğiniz örnekten çok uzak iki kişiler.

Mesajımda da yazmışsın nasıl biri olduğunu bilerek başlanılan bu gibi ilişkilerde işin devamı istediği gibi gitmeyince ayrılmak nr oluyor zaten nasıl biri olduğunu bilerek başlamışsın bunca zaman devam ettirmişsin madem ayrılacaksın neden bu adamın yıllarını duygularını çaldın bu hangi vicdana sığıyor böyle yapıp aldığınız ahlar yediğiniz haklar ile nasıl rahat uyuyorsunuz bunları düşünmüyor musunuz hiç

Sizin için iki gönül bir olunca değil de para olunca samanlık seyran oluyorsa biraz daha para için her şeyi de yapabilirsiniz ayrıca sevgiden uzak bir ilişkiyi mantıklı gördüğünüz için nasıl yapabiliyorsunuz bunu mideniz nasıl kaldırıyor gerçekten anlamak güç sonra çocuklar sevgisiz ailelerde büyüyor psikolojik sorunlu bir geleceği sorunlu biri oluyor.

Konu sahibin sevgilisi elbet bir iş bulup hayatını kuracak beraber devam etsinler yada ayrılsınlar sanki şimdi işi parası yok bundan sonra da olmayacak gibi yazmış var mı böyle dünya.
ağır grip oldum 50 tl boğaz fısfısı 200 tl eritilen c vitamini 70 tl de ilaç katkı payı ödedim.bakın ortada önemli bir hastalık yok pufff uçtuu paralar.öyle parasız samanlık seyran olmuyor günümüzde.

trajikomik bir olay.yoksa asgari ücretli olsa saygı duyarız güzel yorumlar yaparız.ama 100 tl deniyor.zengin falan değilim valla kızın kumbarasında 10 katı var şu an.dolar mı alsam euro mu diye düşünüyor:63:

100 Tl sinde bile degilim. Adamin daha kendi hayatinda durusu yok. Biz burda kizlara da diyoruz iliski/evlilik demeden önce kendi ayaklarinizin üzerinde durun, kendi hayatinizda bir yere gelin diye. Aynisini erkekten beklemenin neresi gaddarlik. Konu sahibi piyasada olmasa bile bu adam kendini gecindiremiyor. Iki sene icinde polislik olmadi tamam. Gecici isindende onun icin cikmis zaten. Simdi bankacilik deneyecekmis. Oraya girmek de kafa ve caba ister. Yani konu sahibinin bu adam evlilik duruma gelmesine en az 3 senesi gider oda bankacilik isini becerebilse. Ve o zamana kadar neler olur kim bilir.

Bide şey daha tuhaf; bot+tütsülük parası birleşince yüzük parasının çıkması🙄 botu kaça sattı bu adam 50 liraya mı🙄
onu bilemeyiz.peki dışarda nasıl buluşuyorlar?hiç mi çay kahve içmiyorlar?ya da bu adama ailesi destek olmuyor mu iş bulana dek?cidden herşey tuhaf bu konuda

ağır grip oldum 50 tl boğaz fısfısı 200 tl eritilen c vitamini 70 tl de ilaç katkı payı ödedim.bakın ortada önemli bir hastalık yok pufff uçtuu paralar.öyle parasız samanlık seyran olmuyor günümüzde.

Geçmiş olsun.
Parasız olacağını söyleyen kim?
İlk masajımda yazdığım gibi konu sahibinin yapması gerekeni yazdım. Yapmıştır yapacaktır yapmaya değerdir beni alakadar etmez ben kendi fikrimi söyledim saçma sapan yerlere çekenler olmuş biri kendi hayatını anlatmaya falan çalışmış nerenize okuyorsunuz yada gerçekten okuyor musunuz bilmiyorum

Yorumları okudum da birinin parası yok diye ayrılmak kimse kusura bakmasın da kahpelikten başka bir şey değil.
Bu adamla beraber olmayı siz istediniz sevdiniz sevildiniz aşağı yukarı nasıl bir geleceğe sahip olacağını sizde beraberken biliyordunuz denemiş olmamış denemiş olmamış bu zaten fazlaca onur gurur güven kırıcı şeyler ailesinin yüzüne bakarken yada sizinle olduğunda ki mahçubiyetinden hiç mi anlamadınız psikolojik olarak nasıl bir durumda konu sahibi dahil kimse farkında değil sadece kendinizi düşünüp sizi seven insanları korkmadan kırmaktan terk etmekten bahsedilmesi beni şu yaşadığım ülkenin tabularının insanların üzerinde oluşturdupu bu iğrenç düşünceler(konu yorumları) ciddi anlamda midemi bulandırıyor iğrençsiniz size diyebilecek kelime bulamıyorum.

Konuya gelirsek anlattığınız kadarıyla bir çok kez iş bulma çabası içinde bulunmuş ama başarılı olamamış doğal olarak iyi bir iş istiyor okumuş mesleğini yapamasa da devamlılığı olan bir iş istiyor.
Siz işinizi bulmuş çalışıyorsunuz ve sizin için sıra evliliğe gelmiş ama sevgiliniz sizin bu geçtiğiniz sırada takılı kalmış orayı geçmeden onu evlilikle baskı altında tutmanız ona size iyilik getirmez durumu daha da kötüleştirirsiniz.
Hiç bir şey olmadı hala bulamıyorsa asgari ücretlide olsa iş seçmemesi konusunda ciddi ama onun yanında bir tavırla konuşma yapın onu sevdiğinizi onu yanında istediğinizi söyleyin tabi sevdiğinizi düşünerek yazıyorum tüm bunları.Size düşen çalışıp bir düzen oturtana kadar ona destek olmanız eğer aranızda sevgi varsa bu aşamadan sonra ilişkiniz evliliğe verilecektir. Çalışıp beraber evinizi kurarsınız eşyalarınızı alırsınız ama yok herşeyi 4 4 lük istiyorum derseniz bu konuya yorum yapan sevgi nedir bilmeyen vicdansız yorumları dinleyebilir bu yazıyı da göremezlikten gelebilirsiniz

Geçmiş olsun.
Parasız olacağını söyleyen kim?
İlk masajımda yazdığım gibi konu sahibinin yapması gerekeni yazdım. Yapmıştır yapacaktır yapmaya değerdir beni alakadar etmez ben kendi fikrimi söyledim saçma sapan yerlere çekenler olmuş biri kendi hayatını anlatmaya falan çalışmış nerenize okuyorsunuz yada gerçekten okuyor musunuz bilmiyorum
adam 27 yaşına kadar çalışmamışsa belki de hiç olmayacak işleri kovalıyorsa evet ben tuhaf bulurum ayrılmasını söylerim.polislikle bankaya girmek arasındaki uçuruma bakın.ne kadar farklı alanlar.adamın daha bir gelecek planı yok.

100 mu 1000 mi, 100 degildi herhalde ya, yoksa, aldıgı tütsülük, tütsüler geçmez, mi 100u. Bi pasta yedim Bi çay 62 TL ödedim yahu. Bir sıfır eksk mi yazdın?

Okumuş okumamış bilemem konu sahibi bankalara başvurmuş dediği için düşünüp yazdım.
Bu yaşına kadar çalışmamış felan deniyorda kardeşimden örnek vereyim 1 yıl geç yazdırmışlar okula ünide 1 yıl hazırlık 4 yıl bölümü 1 yılda uzattı yaş oldu zaten 25 erkeklerde askerlik var gitti geldisi süreci 1 yıl desen 26 yaş bitti e iş bulup başlaması 27 buluyor. Bu yaşta 10 yıl çalışanı da var evet ama konumuz orası değil yapılan hesaba göre de anormal bir durum yok sanki 40 yaşına gelmişte çalışmıyor gibi söylemiş herkes. Devlete kapak atayım gerisini düşünmem artık demeyen gençlerin çalışma hayatı bu yaşlarda başlıyor.

Yaşla ilgili yorumumu da yaptım banka yada polislik için de öğrenim isteniyor.
Birbirinden farklı alanlar evet ama ülkede kim okuduğu bölümün kendi mesleğini yapabiliyor?
Çocuk bir iş olsun çalışıp para kazanayım diyor onun için ne olduğunun önemi yok
Ayrıca bankaymış polismiş bunlarla ne gelecek planından bahsediyorsunuz bunlara kolay kazanılacak iş gözüyle bakılıyor.

adam 27 yaşına kadar çalışmamışsa belki de hiç olmayacak işleri kovalıyorsa evet ben tuhaf bulurum ayrılmasını söylerim.polislikle bankaya girmek arasındaki uçuruma bakın.ne kadar farklı alanlar.adamın daha bir gelecek planı yok.

rookie26 konu sahibinin sevgilisi bir yakınınız galiba :KK53: adamı eleştirince beğenmedimleri doldurdunuz ya bana.valla isterseniz hepsine beğenmedim atın sakıncası yok.konu sahibi yol yakınken annesini dinlemeli ve bu ilişkiyi bitirmeli
Siz düz bakış açısıyla basitçe bir insanı harcama peşindesiniz bense kazanabilir miyi sorguluyorum aramızda ki fark bu size verilecek başka cevabım da yoktur

Yaşla ilgili yorumumu da yaptım banka yada polislik için de öğrenim isteniyor.
Birbirinden farklı alanlar evet ama ülkede kim okuduğu bölümün kendi mesleğini yapabiliyor?
Çocuk bir iş olsun çalışıp para kazanayım diyor onun için ne olduğunun önemi yok
Ayrıca bankaymış polismiş bunlarla ne gelecek planından bahsediyorsunuz bunlara kolay kazanılacak iş gözüyle bakılıyor.
e ben de aynını diyorum.bu iki işe de girmek çok zor artık.yaşı 30 olana dek bu ileri mi kovalayacak?kız da onu mu bekleyecek 100 tl si olmayan adamı yani?bir daha ki hediye işinde montunu mu satacak?hepsi tuhaf değil mi?

Siz düz bakış açısıyla basitçe bir insanı harcama peşindesiniz bense kazanabilir miyi sorguluyorum aramızda ki fark bu size verilecek başka cevabım da yoktur
tanımadığım bir adamı neden harcayayım hanımefendi?ben hemcinsimi korumaya çalışıyorum bu konuda.boşuna yılları geçecek ne gerek var?kendi kariyerine odaklansın.kariyerine odaklanan da bir adam bulsun.ben botumu satsam bile sevgilime sattım demem erkek olsam .

X