Yürüyorum

Göstermedim daha sonuçları.
Randevu almam lazım.
Ama beta sıfırlanmış sanki.

Bir de tekrar kanama başladı.
Regl mi oldum yoksa kalan kanama mi bilmiyorum.

Sen gittin mi senin doktor ne dedi?
Balım gidemedim. Aile hekimim sabaha randevu al dedi, kan vermem için. O da okul saatine denk geliyor. 3 hafta daha sabret dedim artık. Göz doktoru da gözlerimin çok ilerlediğini artık hem miyop hem hipermetrop olduğumu söyledi. Gözlük numaram değişti ama hala gidip alamadım her gün bir şey çıkıyor. Geçen hafta iki gün psikolojik ilk yardım eğitimi aldım, bugün de ilk yardım eğitimi aldım. Bir yere de başvurmuyorum. Nereden, nasıl çıkıyor bu eğitimler hep bana bir türlü anlayamadım ama daha iyiyim. Sesim de iyi

Bizde comezlere verirlerdi eskiden .
be
Ben comezken habire gider dururdum.

Sen çömez de değilsin ki baya baya tecrübelisin.

İşini seviyorsun diye bonus sana bence bunlar

Kendini geliştirmeyi uğrasmayi seviyorsun.

Balım
Mezuniyet partisi ,balosu, pikniği vs bir şey yapacak mısın?

Balım aksatmadan git doktora e mi?
Bugün gittim.
Adet gibi sanki bakalım ben de anlamadım.

Canım mezuniyet için geçen gün dış çekime gittik. Cüppe ve keplerle fotoğraf çekildik. Kepleri attık. Mezuniyet yemeği düğünüyoruz ayın 10’unda da bakalım nasip olursa.
Sorma balım ya zaten yoğunum bir de bu ekstralar daha da yoruyor. Heyecanla ayın 17 sini bekliyorum. Gelsin artık tatil
Sizde var mı hazırlıklar bakalım?

Yok balım bizde bir şey.
Okula bir iki ay önce fotoğrafçı geldi.
Yalap salap özensiz foto çekti.
Kepli cüppeli güya.
Kötü kötü fotolar.
Fotolar albümler hala gelmedi tabi.
Ücreti de 80 lira ucuz ama güzel değil.
Benim oğlum tatlı yakışıklıdir o bile çok kötü çıkmış özensiz samimiyetsiz yani.
Sadece 4 resimden oluşan albüm.
On kapakta çocuğun resmi ,iç kapakta başka resim , öğretmeni ile çocuk ,bir de toplu resim o kadar .

Benim veliler piknik istiyor.
Ayarlanır ise gideceğiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…