Yürüyorum

Roka35 Roka35 sende durumlar nasıl?
Kilo durumu nasıl?

Kıyafetlerin bol gelmesinden kilonu yağını eritip kasa çevirdiğin belli idi zaten.

Benim kilom da sabit şimdilik.
Tatlım benim hiç tartilmiyorum .Modum düşüyor sonra.Ama bölgesel hareketler yapmaya devam ediyorum.
Kurslarım yoğunlaştı.Kosusturmacaya devam. :KK19:

Mayıs ayı raporu 🌱
Tek tek hesaplayamadim.
Ama elimden geldikçe enerji buldukça yürümeye çalıştim.
Yorucu geçen bir ay idi.
Bazen 4000 lerde kaldı adim bazen 12-13 bine çıktı.

3 Haziran 😎

12.600 adım attım 😎

20220603_225957.jpg

İyi Geceler canlarımmmm
Bir koşu geldim

Kusura bakmayın annemler vardı bende,
bugün uğurladım, bu sebeple bir türlü gelemedim. Biliyorum sizler de benim gibi yoğunsunuz. Hayırlısıyla dönemi bitirip rahatlarız inşallah. Som günlerin adım sayıları ektedir ⬇️:KK52:
FC539310-229F-4DB9-B1D5-8873EA72803A.jpeg

asliogretmen asliogretmen balım 🍯
Senin tartı günün ne zaman?
Yürüyüşe başladığımızdan beri kilo incelme durumların nasıl?

Bize müjdeleri ver ,moral , motivasyon olsun.😌
Balım iyi gidiyor çok şükür, tartıda çok bariz farklar yok ama vücudum yine kendine geldi, hemen toparlandı. Kendimi çok iyi hissediyorum. Bu hafta ASLInda annemler olmayaydı güzel kilo verebilirdim. Son günler çok hareketli geçiyor. İyiyim, iyi olacağım. Tartı günüm de yok ki kafama göre. Ama en doğru sonuç aldığım gün cumartesi. Diğer günler 7 de tartılabiliyorum. Onun da doğru çıkma ihtimali çok az.

İyi Geceler canlarımmmm
Bir koşu geldim

Kusura bakmayın annemler vardı bende,
bugün uğurladım, bu sebeple bir türlü gelemedim. Biliyorum sizler de benim gibi yoğunsunuz. Hayırlısıyla dönemi bitirip rahatlarız inşallah. Som günlerin adım sayıları ektedir ⬇️:KK52:Eki Görüntüle 3078796
17.000 ne Aslı uçmuşsun.😍
Annenler varken nasıl yaptın?
Evde Leslie ile mi?
Tebrikler 🍀
Balım iyi gidiyor çok şükür, tartıda çok bariz farklar yok ama vücudum yine kendine geldi, hemen toparlandı. Kendimi çok iyi hissediyorum. Bu hafta ASLInda annemler olmayaydı güzel kilo verebilirdim. Son günler çok hareketli geçiyor. İyiyim, iyi olacağım. Tartı günüm de yok ki kafama göre. Ama en doğru sonuç aldığım gün cumartesi. Diğer günler 7 de tartılabiliyorum. Onun da doğru çıkma ihtimali çok az.
Amaç her zaman aynı gün saatte tartılıp farkı görmek de olabilir.

Ben de kilo alıyorum sanki gibime geliyor.
Dediğin gibi tartı günüm yok.
Rastgele bazen kıyafetli bazen diğer türlü tartiliyorum.

Uzman öğretmenlik sınavına başvurdun mu?
Okulunuzda bilsem kazanan oldu mu?
İl içi tayin isteyeceğim ben de.

Anneler kaç gün kaldı kısa mi geldiler?

Bu kadar çok açma arayı merak ettim.

17.000 ne Aslı uçmuşsun.😍
Annenler varken nasıl yaptın?
Evde Leslie ile mi?
Tebrikler 🍀

Amaç her zaman aynı gün saatte tartılıp farkı görmek de olabilir.

Ben de kilo alıyorum sanki gibime geliyor.
Dediğin gibi tartı günüm yok.
Rastgele bazen kıyafetli bazen diğer türlü tartiliyorum.

Uzman öğretmenlik sınavına başvurdun mu?
Okulunuzda bilsem kazanan oldu mu?
İl içi tayin isteyeceğim ben de.

Anneler kaç gün kaldı kısa mi geldiler?

Bu kadar çok açma arayı merak ettim.
Balım 17.000 attığım gün, nöbetçiydim, annemi pazara götürdüm, sonrasında avm ye gittik, sonrasında akşam yürüyüşüne 🤷‍♀️ Nasıl o gün dayandım bende bilmiyorum. Annemler salı günü geldi, dün döndüler. Bugün ve yarın işleri varmış 😕 burası çok sıcak ve nemli. İStAnbuL a göre daha nemli. İstanbul’daki evimiz köşe hep serin ve cereyan yapıyor. Benim güney cephe olunca çok sıkıcı oluyor. Sözde bu yıl klima taktıracaktık ama maalesef bu fiyatlarla kaldı 😕
Balım, uzman öğretmenliğe başvurdum 😞 ah biz öğretmenler hiç bir şeyde birlik olamıyoruz. Halbuki 10 yılı bitiren uzman, 20 yılı bitiren başöğretmen olsa, yok hep zorlanacağız.
Hangi ilçeyi düşünüyorsun? İnşallah Rabbim gönlüne göre versin 🤲🏻

Balım 17.000 attığım gün, nöbetçiydim, annemi pazara götürdüm, sonrasında avm ye gittik, sonrasında akşam yürüyüşüne 🤷‍♀️ Nasıl o gün dayandım bende bilmiyorum. Annemler salı günü geldi, dün döndüler. Bugün ve yarın işleri varmış 😕 burası çok sıcak ve nemli. İStAnbuL a göre daha nemli. İstanbul’daki evimiz köşe hep serin ve cereyan yapıyor. Benim güney cephe olunca çok sıkıcı oluyor. Sözde bu yıl klima taktıracaktık ama maalesef bu fiyatlarla kaldı 😕
Balım, uzman öğretmenliğe başvurdum 😞 ah biz öğretmenler hiç bir şeyde birlik olamıyoruz. Halbuki 10 yılı bitiren uzman, 20 yılı bitiren başöğretmen olsa, yok hep zorlanacağız.
Hangi ilçeyi düşünüyorsun? İnşallah Rabbim gönlüne göre versin 🤲🏻
Ayni Avrupa yakası.
Sadece yürüme mesafesinde olan ilçeleri düşünüyorum.

Açmam balım kusura bakma e mi? 💐
Şeker diyetinin üstüne gelince suçluluk hissettim.
Naifsin zaten .
İyi ki yanlış anlamışım.
Herkes çok tatlı zaten.
Tatlı insanların arasında kalmak da istemiyorum.

Bugün neler yapacaksın?

Hep dışarda mi yürüyüs yapıyorsun?

Ben evde Leslie yi taaa diyet zamanında bıraktım.

Anca dışarda yürursem yürüyorum.

Şeker diyetinin üstüne gelince suçluluk hissettim.
Naifsin zaten .
İyi ki yanlış anlamışım.
Herkes çok tatlı zaten.
Tatlı insanların arasında kalmak da istemiyorum.

Bugün neler yapacaksın?

Hep dışarda mi yürüyüs yapıyorsun?

Ben evde Leslie yi taaa diyet zamanında bıraktım.

Anca dışarda yürursem yürüyorum.
Estağfurullah balım ☺️ Sadece yoğun bir döneme denk geldim. Sen, beni düşünüyorsun:KK36: balım bunun suçluluğu olur mu? 💐:KK60:
Balım, karne görüşleri vs duruyor. Onları girmeye çalışacağım. Çamaşır, ütü. Akşama arkadaşın oğlunun sünneti var, eski okuldan, oraya gitmeyi istiyorum. Hem herkesi görürüm. Çok özledim.
Balım ben hiç Leslie yapmıyorum. Üç gündür dışarıda da yürüyorum. Ama günlük koşturmam o kadar çok ki bugünlerde çok rahat 10.000 i tamamlıyorum.
Dün gece Beyzoşla yürüdük. Akşamları yürüyüş başka güzel ❤️
6DB11E13-6CF5-409B-A4B9-D286D310C0A8.jpeg

Estağfurullah balım ☺️ Sadece yoğun bir döneme denk geldim. Sen, beni düşünüyorsun:KK36: balım bunun suçluluğu olur mu? 💐:KK60:
Balım, karne görüşleri vs duruyor. Onları girmeye çalışacağım. Çamaşır, ütü. Akşama arkadaşın oğlunun sünneti var, eski okuldan, oraya gitmeyi istiyorum. Hem herkesi görürüm. Çok özledim.
Balım ben hiç Leslie yapmıyorum. Üç gündür dışarıda da yürüyorum. Ama günlük koşturmam o kadar çok ki bugünlerde çok rahat 10.000 i tamamlıyorum.
Dün gece Beyzoşla yürüdük. Akşamları yürüyüş başka güzel ❤️
Eki Görüntüle 3078903
Ramazandan kalma gibi.
Camide mahya ışıkları duruyor hala.

Ben hala durağanim sanki.🤪

X