Yürüyorum

Merhaba kızlarr
Bugünki adım sayım 1.167 maalesef dışarı çıkamadım evde biraz leslie yaptım sizler neler yapıyorsunuz nasılsınız
Şükür canım yoğun geçiyor bizde 23 Nisan hazırlıkları, geleneksel çocuk oyunları yarışması vs derken akşam oluyor. Hayırlısıyla bu dönemi atlatırsak süper olacak.

Canlarım bana dua edin.
Dış gebelik geçiriyorum.
İlaç tedavisi oldum.
Vücudumun tedaviye cevap vermesini bekliyoruz.

Bugünkü adımlar bütün gün ayakta 6 hastane gezmekten kaynaklı.
7.30 dan beri ayakta ve dışardayim.

Şükür canım yoğun geçiyor bizde 23 Nisan hazırlıkları, geleneksel çocuk oyunları yarışması vs derken akşam oluyor. Hayırlısıyla bu dönemi atlatırsak süper olacak.
Harika tatlı telaşlar
Rabbim yardımcın olsun kolay ve hafif atlatırsın bu süreci inşallah

Kesinlikle ramazandan sonra toplu yapalım.Ben bazen 10.000 i tamamlıyorum ama sürekli olmuyor.Dun 12.800 civarında adım atmışım ama.ev temizliği ve alışveriş derken.

Canım benim çok geçmiş olsun.Tum dualarım, dualarımız seninle.Cok güzel atlaticaksin merak etme

Kızlar hayırlı geceler nasılsınız brn bugünden itibaren yürüyüşe başladım tekrar
7.120 bugünki adım sayım
sudem34 Sen nasıl oldun iyi misin biraz daha
Rutine dönüştü sporun masallah

İyi olmaya, hastalığa alışmaya, kabullenmeye çalışıyorum.Bazen ağlıyorum,bazen gülüyorum, karışık duygularım.

Sen nasılsın?

Rutine dönüştü sporun masallah

İyi olmaya, hastalığa alışmaya, kabullenmeye çalışıyorum.Bazen ağlıyorum,bazen gülüyorum, karışık duygularım.

Sen nasılsın?
Evet bugün airpods kulaklığımı aldım tekrar başladım yürüyüşe
Daha iyi ol inşallah.
Ben iyiyim şükür günleri şöyle böylr geçirmeye çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…