Yürüyorum

Sadelikte iyidir renklilikte insan nasıl isterse öyle olmalı o an ruhu nasıl giyinmek istiyorsa uyumlu mu değil mi bakmadan :21:
Aslında hayatta böyle yaşanmalı takmadan fazla düşünmeden ama bazen elde olmayan sebeplerden düşünce bataklığına girebiliyoruz:oops:
Bir yerden sonra rahat oluyorsun.
Mesela uyku benim kırmızı çizgim.
Eğer sabahçı isem o sene en rahat halimleyim.
Spor ayakkabı gibisi yok yani.
Hele yürüyüş ayakkabisi.
Yaz kış ayağımdan çıkarmıyorum öyle alıştım ki rahatına.

Bir yerden sonra rahat oluyorsun.
Mesela uyku benim kırmızı çizgim.
Eğer sabahçı isem o sene en rahat halimleyim.
Spor ayakkabı gibisi yok yani.
Hele yürüyüş ayakkabisi.
Yaz kış ayağımdan çıkarmıyorum öyle alıştım ki rahatına.
Kesinlikle yürüyüş ayakabısı gibisi yok ya🙈
Çalışıyor musun öğretmen misin ?

Ha ha 😂 almayım alana da mani olmayım 👻
Kına elbisesini bile mor yaptıran biri var karşında:deli:
Mor uzun Converse ile gezen çizme gibi upuzun . Çantası, halısı, perdesi,bilimum aklına gelen morlarla zehirlenme tehlikesi yaşamış biri var karşında :KK53:
Her şeyin azı kar ,fazlasi zarar:lülülü:
Evlendiğimde salonum ve koltuklarım krem rengi koltuk yastıkları mordu, yatak odamda yatak örtüm mordu, nişan yapmadım sözde giydiğim pantolonu mordu, ilk evlilik yıldönümümüz de eşim bana çiçek almış canlı mor çiçek bulamadığı için yapma mor çiçek almıştı.:KK70::KK70::KK70:
Gitti gide açıldı renk. Bir süre de lila kullandım:KK45:

Evlendiğimde salonum ve koltuklarım krem rengi koltuk yastıkları mordu, yatak odamda yatak örtüm mordu, nişan yapmadım sözde giydiğim pantolonu mordu, ilk evlilik yıldönümümüz de eşim bana çiçek almış canlı mor çiçek bulamadığı için yapma mor çiçek almıştı.:KK70::KK70::KK70:
Gitti gide açıldı renk. Bir süre de lila kullandım:KK45:
Morgiller topigiyiz desene 🤪
Bakalım Aslı da dökülsün.
Boga burcu onun neleri mordu kim bilir 👻
asliogretmen asliogretmen

Morgiller topigiyiz desene 🤪
Bakalım Aslı da dökülsün.
Boga burcu onun neleri mordu kim bilir 👻
asliogretmen asliogretmen
Maalesef ben sizin morgillerden değilim diyecekken ilk koltuk takımımın mor olduğu geldi aklıma :KK70::KK70:walla unutmuşum. Yazarken hatırladım. 🤣🤣🤣😂🤣😂
Ama ben orada bıraktım morluğu 😁 sonra krem kahve devam etti. Şimdi de gri antrasit 🤣
Aslı'yla seni kapışmaya davet ediyorum :KK50:
asliogretmen asliogretmen e en yakın skor senin bu aralar 😍

Bir günlük bir Challenger yapın bence hafta sonu filan ❤️
Bana da uyar ama bence Ramazan’dan sonra toplu yapalım. Ben bugünlerde 10 000 i tamamlasam da çok yoğunum. 10 Mayıs a kadar bana müsade sonrasında her şeye varım. :emir_bebek::spor:

X