Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

canım sen gene çok şanslısın bana göre. eşin sana çok büyük destekçi. benim eşim senin eşin gibi değil. bizim çocuğumuz olmazsa benim evliliğim kötü bir hal alır.
ciddi misin kuzum..bak bu sıkıntı işte, öncelikle seni strese sokacağı için sıkıntılı bi durum...

sen yeni evlenmiştin sanırım değil mi?

30 günde bir oluorm aya göre değişio 30 31 değişio ben hep 28 günde bir sanıodum ama yanlıs bılıomusum her ayın 27 sinde oluorum ay 30 da cekse 31 de çekse sekmio
benim 27 de bir, 1 hafta kaldı o sebeple haftaya cumartesi gelecek kırmızı kart

ciddi misin kuzum..bak bu sıkıntı işte, öncelikle seni strese sokacağı için sıkıntılı bi durum...

sen yeni evlenmiştin sanırım değil mi?
evet. geçen eşime sordum. çocuğumuz olmazsa gene beni sever misin diye? hiç sesini çıkarmadı. o kadar çok moralim bozuldu ki anlatamam. ondan şunu demesini bekledim. olsada olur olmasa da benim için sen önemlisin.

evet. geçen eşime sordum. çocuğumuz olmazsa gene beni sever misin diye? hiç sesini çıkarmadı. o kadar çok moralim bozuldu ki anlatamam. ondan şunu demesini bekledim. olsada olur olmasa da benim için sen önemlisin.
aynen demesi lazımdı ama belkide içine dönük biridir duygularını söyleyemeyen birdir senşnde sadece fsh yuksek degılmıydı

aynen demesi lazımdı ama belkide içine dönük biridir duygularını söyleyemeyen birdir senşnde sadece fsh yuksek degılmıydı
hayır yanıldığımı sanmıyorum. sanırım sırf çocuk için evlenmiş. fsh yüksekti. bitkilerle düşürdüm. benim rezervim yok denecek kadar az. menapoza girmek üzereyim.

hayır yanıldığımı sanmıyorum. sanırım sırf çocuk için evlenmiş. fsh yüksekti. bitkilerle düşürdüm. benim rezervim yok denecek kadar az. menapoza girmek üzereyim.
canım sakın moralini bozma senn tamammı bosver cocugu düşünme eşin gercekden cocugu çok istiyor ise sana destek olur emin ol bak bnmkıde cocuk dıye delırıyodu ilşkimiz sıkıntılı gecıo dıy e dün tersledim hemen geri adım attı unuttur ona olur allahın izniyle

canım benim hassas bir dönemden geçiyoruz bunu ben,berna,derinmavi ve diğer arkadaşlar anlar ama bu erkek milleti geneli öküz olduğu için bizi anlayıp neler hissettiğimizi bilemiyorlar, naçizane önerim bu dönemde böyle hassas sorular yöneltme, kırılmana sebep olmasın vereceği cevaplar ve sen de çocuğunun olacağını düşün olmama ihtimalini kafana takarak kendini ve eşini strese sokma, ne yapıyorduk? hani olumlu oluyorduk canım benim!!!

destek olmuyor işte. dün önceki akşam da dediki menapozagirmen evlenmeni mi beklemiş. o an onun için o kadar üzüldm ki. çünkü isyana giriyordu dedikleri. ailende erken menapoz vardıysa niye daha önce evlenmedin madem dedi. anlatamııyorum ki ben ona. evlillik vakit saat geldi mi oluyor. sırf senin istemenle olmuyor.

aynenn cnm o erkeklerın öküz lafına kesınlıkle katılıorm cokda esıme kullanırım fsh dıye bır dert yok onu unuttunnn

ahh kızlaaarrr ahhh, neden her şeyi paylaşıyorsunuz şu erkeklerle, anlamaz onlar bizi, erken menopozmuş, ailede varmış bunları söylemeyeceksiniz erkeklere....hormon değerlerim yüksekmiş de, geç yavrum... erkekler ne kadar çok bilirse, o kadar çok konuşma hakkını buluyorlar kendilerinde....

ayy senın kide odunmus ama yaaa menapozu unut cnm sen bi at onu kafandan esınede söleme menapozu

kesinlikle katılıyorum sana. kocanda olsa bu erkek milleti gerçekten öküz olabiliyor. sanırım hiç bu tür sotrular sormamam.

aynnn bende esıme hormon degerlerım yuksekmıs dedım stresle alakalı dedımm stresten uzak durmalıyım sende hareketlerıne dıkkat et benle tartısma dedım kestırıp attım eşim suan hıc bı sorun yok sanıo

herşeyi paylaşmamak gerekiyormuş. ama dr muayenesinde gittiğimizde öğrendi. ailemde erken menapoz olduğunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…