Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bana verdi doktor ama kullanmadım cyloyu, bakalım bu ayki doktor da verirse öyle kullanırım artık... neticede hormon hapı, adetim de düzenliyken kullanıp hormonları bozmak istemedim

gggeelldımm cnmmm dün ilşkiye girmemiz lazımdı biliosun maalesef bos gecttı ugrastık ama eşimin psikolojısı bozulmuss meni gelemedi
boşver canım olacaksa olur, sıkma kendini, ben de hiç oralı olmadım, bizim de boş geçti dün sağlık olsun

bu erkeklerin hepsi aynı olduğuna göre, hepimiz aynı şeyi yaşıyoruz çünkü, demekki kafaya takmayacağız ve onlara daha az bilgi vereceğiz... benim eşim de aynı, çok strese giriyor, halbuki deli gibi de istiyor cocuk ama demek ki kafaları farklı işliyor...

boşver canım olacaksa olur, sıkma kendini, ben de hiç oralı olmadım, bizim de boş geçti dün sağlık olsun
eşimde baya üzüldü ama öle oldugu için bende dedım önmzdeki ay doktora gtmıcem dedım nıye dedı ee dedım gidiorumda noluo ilşki güünlerinde anlasamıoruz ne anlamı var dedım biraz oda sirkelensin kendıne gelsin dedim ben halımden memnundum cocuk cocuk dıye tutturan sizdiniz doktora gt diyende sizsinz dedm daha ugrasamam dedımm oda dedi işte böle yapınca benı stres edıosun fln sonra umursamadmm dedımm tamam canım bosverr sevindi iyi davranınca

aynenn ilşki oluo fakat bosalma sorunu var yorgun bitik gelıo birde eve

hiç düşme üstüne tatlım olduysa olmuştur zaten, olmadıysa da bir dahaki aya bakarız artık, kısmet bu işler...
aynenn bende öle söledım bırdahakı aya bosver sıkma canını dedım sonra alttan alttan sokusturdum lafı oda üzülüo ama biraz çaba gerek daha işe koyullmadan olmıcak gelmıcek ıstemıyorum fln yapıo böle dersen elbet olmaz dıorm anlamıo doktora gtmıcem dedım bakalım gıdıcem ama bılmıcek o doktora gtmcem dıyınce bi tuhaf oldu neden fln yaptı

yine bir motivasyon yazısı hepimize gelsinnnn

Arkadaşlar FSH'ım çok yüksekti ve erken yumurta yetmezliği tanısı konmuştu her ay baktırıyordum hiç yumurta görünmüyordu ultrasonda ama 2 senenin sonunda doğal yolla hamile kaldım bir sürü şey denedim bizim hikayemizi oğlumun websitesinde anlattım. Okuyup faydalanabilirsiniz.

Poyraz'lı Günler: FSH ile Tanışma
Poyraz'lı Günler: FSH ile Mücadele
Poyraz'lı Günler: Aldım, Verdim, FSH'ı Yendim :)
Poyraz'lı Günler: FSH, POF Tamam da Peki Ya Duygularımız??
Poyraz'lı Günler: Savaşı Kazananlar :)

Allah isteyen herkese evlat nasip etsin.

bence bizim motıvasyonlar düzeldi kca bebeklerınki düzelmedi bende bagırdım hakana aksam dedim ulan haftanın ıkı gunu vajınal ultrasona gıren ben kürlerle bitkilerle yasayan ben ilaçlar içen ben beslenme alışkanlıgımı degıstıren ben sigarayı bırakan yıne ben bnm psıkolojım bozulmuoda sana noluo dedmmm :

dün degıl eversin günkü zorlamadan sonraki ilşkide bosalmıtı şaşırmıstı sonrasında spermı içerden bişey vakumla cektı ilk defa böle bısey oldu cocuk oluck galıba dedı dün diyo birdaha yapmamıza gerek yok dünkü yaptgmz yetti erkkeksi içgüdülerim öle sölüo dıyo

bana verdi doktor ama kullanmadım cyloyu, bakalım bu ayki doktor da verirse öyle kullanırım artık... neticede hormon hapı, adetim de düzenliyken kullanıp hormonları bozmak istemedim
Cyloyu kullanmak istedim.cünkü adet görebilmemin tek yolu.ama sen bekle bşr ayda sonra bakarsın duruma göre

canım zaten spermler 72 saat yaşıyormuş bir gün önceki ilişkideki spermler bir gün sonra çatlayan yumurtayı da döllüyor, sıkıntı yapma

canım zaten spermler 72 saat yaşıyormuş bir gün önceki ilişkideki spermler bir gün sonra çatlayan yumurtayı da döllüyor, sıkıntı yapma
inşallah cnm bende oyle dusundum nasılsa ıkı gün yasıyorlar içerde dedm ya bnm anlamadgm bısey var bu adet bitiminde hemen ilşkiye girip hamıle kalanlar varya onlar nasıl kalıo daha yumurta buyumemıs catlamamıs olmuomu

motivasyona devemmmm :)

2-04-10, 14:04
arkadaşlar yumurta rezervimin baya az olduğunu öğrendim az önce doktorumdan.çok moralim bozuk.sanırım çocuk sahibi olamıcam gibi gözüküyor.çok mutsuzum.

2-04-10, 16:04
"Bana da yumurta rezervin az demişlerdi ama yinede 1 embriyo oluştu ve hamile kaldım.Hiç canını sıkma bebek için sağlıklı 1 yumurta olması bile yeterli.Yeterki rabbim ol desin."

"canım hiiiç bozma moralini benimde öyleydi. 3 tane ymurtam vardı şimdiyse bi kızım:) allaha dua et ve moralini yüksek tut. allah isteyen kimseyi bu duygudan mahrum etmesin.:Saruboceq:"

2-04-10, 22:04
"canım boşuna kendini harab ediyosun..benimde tedavide 5 yumurta oluştu..ama negatif oldu sonucum..bir sonraki aysa kendimden hamile kaldım..şuan 4 aylık hamileyim canım..sakın kendini harab edeyim deme...çünkü bende öyleydim..boşuna üzülmüşüm....:CüvCüv:"

"3-04-10, 20:04
"canım 4 yumurtam olustu sadece 1 tanesı ıyı konumdaydı 4 aylık hamıleyım cok sukur
onemlı olan Yaradan ol desin""

Allahın işi yavrum, adetin bitimi ve başlangıcında da ilişkiye girip hamiş kalan çok, benim kafam almıyor artık, her şey mümkün...ben de çok okudum, sadece ayda1 kere ilişkiye adetin bitiminde girip hamiş kalanları...

ve benim bu ay çok garipti 25 ekimde adet oldum hayıtla 7 gün falan sürdü, 2-3 gün sonra yumiler çatladı bence..benim de çok erken oldu bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…