Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Yakın zamanda olur da menapoza girersem yalanım açığa çıkmaz mı?

kesinlikle katılıyorum sana. kocanda olsa bu erkek milleti gerçekten öküz olabiliyor. sanırım hiç bu tür sotrular sormamam.
sorma canım, evlenmiş, evlendiyse seviyordur ve değer veriyordur, böyle düşün, neşene bak, evde gamlı baykuş istemiyor erkekler 10 yılı geçti evliyim en büyük dertlerimde bile evde neşeli, şen şakrak eğlenceli oldum... geçen yıllar içinde sevgimiz giderek arttı...senin daha çok da yeni evliliğin o sebeple sorularla sıkma, sıkılıyor bu cinsler... kendi canını sıkarsın, buna da şu an hiç ihtiyacımız yok...

güzel sözler duymaya ihtiyacın olduğunu biliyorum, bak burada ufak bir aile olduk, biz birbirimizi anlıyor ve çok seviyoruz,birbirimiz için dua ediyor, düşünüp, özlüyoruz ve biz çoook güçlü kadınlarız, erkekleri cebimizden çıkarırız... bizim yaşadıklarımızın 10 da birini yaşasalar dağılırlar, emin ol...

evet bu erkek milletine herşeyi anlatmaya gelmiyor. hele hele üzüntünü, Acını. için kan da ağlasa yanında güleceksin. bunları yeni yeni öğreniyorum. canlarım iyi ki varsınız. allah sizlerden razı olsun.

Allah senden de razı olsun kuzum,şimdi savaşın içindeyiz bu erkekleri kafaya takıp hiç bozmayalım moralimizi, biz kendi savaşımızı atlatalım sonra onların da icabına bakarız elbet, rahat ol...

İnan bana benim bş cocuğum var ama eşimde aynı durumda.hiç anlamıyor anlamak bile istemiyor.tamam ben senden ayrılmam ikinci cocuk ypk dşye diyor.ama benden daha üzgün. Aslında monte cık haklı ben herseyi en ince ayrıntısına kadar anlattım.simdide sorunumu coj basit görüyor.kafayı yedin diyor.bu konulardan baktım.abaryıupsun diyor.diyor da diyor.

Allah senden de razı olsun kuzum,şimdi savaşın içindeyiz bu erkekleri kafaya takıp hiç bozmayalım moralimizi, biz kendi savaşımızı atlatalım sonra onların da icabına bakarız elbet, rahat ol...
canım inşallah yaaa... bir tane olsun başkada birşey istemiyorum allahtan.. sadece bir tane.

aynen öyle tatlım ne kadar çok bilgi o kadar çok konuşur bu erkekler...kafaları basmıyor,bizim kadar narin ve özel yaradılışlı değiller... ben stresten hormonlarım fırlamış , bebek olmazmış böyle giderse dedim, şimdi üstüme titriyor, bazen kızıyorum bak hormonlarım artacak strese giriyorum diyorum hemen peşime düşüyor rahatlatmak için... az baskın olmak lazım erkeklere karşı

canım kızma ama bu erkek milleti kocanda olsa gerçekten öküz. bizim ne yaşadığımız onların umurunda değil. hayata düz mantık bakıyorlar.

aynenn kaba tabırle bıraz cazgır çünkü ben öyleyımmm evde öttürüyüorum adamı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…