Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Bernusum ne yemek yaptın bu akşam ?
valla cnm bugun yemek yapmadım dun benmmm nazlı fasulyem pişmedi gec pişti kocam ac kaldı bulgurla salaata yemek zorunda kaldık bırde atıstıkkk cok actı acken gözü dönüyor esimin herneyse bugun fasulyemızı yıyecegiz yanınada arpa sehriye corbası yaptım esm sever onu adınıda ucaksavar koymus askerde öle derlermıs

sen ne ara yemek yapıosun kız vakıt kalıomu valla ben aynı anda işle evi yürütmekde cok zorlanıodumm
afiyet olsun kuzum..ben sabah 5 te kalkınca sabah yapıyorum genellikle, akşama da salata ve eğer yapacaksam ızgara falan yapmak kalıyor...

afiyet olsun kuzum..ben sabah 5 te kalkınca sabah yapıyorum genellikle, akşama da salata ve eğer yapacaksam ızgara falan yapmak kalıyor...
ıyı valla kalkıosun o saatte bende 5 bucuk gbı uyandgmda kendımı cok dinç hiissediyorum uykum kacıo uyuyamıyorum hatta ama işte eim işe gidince yalnız kalıorum uyuyayım bare dıorm hoop bı bakıorm oglen olmus vucut ıkııncı uykuya gecıo ama yarın sabah 5 bucukta kalkcam vee uymıcam

telas yok cnm ıyısın kötü degil hayıt suyu al ve iç derm bnm kide 9.75 ilk baslarda bu degerı bıle cok görmustum ama sımdı hiiiiiçç takmıyorumm
asıl önemli olan mah değeriymiş yumurtlama yeterliliğini gösteren oymuş
o da iyi çıktı, fsh ikinci plandaymış ve her ay değişebilirmiş böyle dedi doktor

bu amh yı ben yaptrmadımmm ne zaman yapılıomu yaptrsammı doktorum hıc bahseetmedı bana bundan
amh için özel bir gün yok canım, ne zaman istersen yaptırabilirsin. hayat boyunca aynı kalan değişmeyen bir değermiş ayrıca senin yumurta rezervini ve aşağı yukarı kaç yaşında menapoza gireceğini de gösteriyormuş

hımmm ac tok farkedermı yaptırayım bare bı ara

aynenn yaptrym bende doktorun neden ılac vermedı klomen kullanıyorum ben
aslında bu ay benim doktorum da ilaç tedavisine başlayacaktı ama son bir hormon tahlili ve rahim filmi istedi
hormon tahlilimi yaptırdım rahim filmini de çektirecekken makina bozuldu kasım ayı boyunca tamir olmayacakmış bende aralık ayının ilk haftasına randevu aldım. rahim filmi sonucuna göre ilaç tedavisine başlayacakmış. zaten klomen de hormonları düzenleyen bir ilaç olduğu için iyi gelir sanıyorum bana.

senın doktor ıyıymıs baya teferruatlı bi test istemıs ben bı hormon testı yaptrdm ıkı aydr klomen kullanıyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…