Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

ne kusuru tatlım yaa,sen nereden bilecen şerefsiz olduğunu Allahtan fazla yazışıp güvenmemişsin, temiz insanlarız biz güveniveriyoruz karşımızdakine,kendimiz gibi sanıyoruz herkesi

Son düzenleme:
Cok tesekkurler tekrardan... Sagolun...

Boyle bolumlerde yazip ozelden de normal bi sohbet baslatiyosa tabi... Allah islah etsin
Aynen tüp bağlatma topiğine bişey yazmıştım galiba ordan direk özel mesaj attı müstehçen şeyleri ordan yazamıyorum falan diye ama bayaa da kadın olduğuna inandırıcıydı yani şimdi baktım da mesajlara bayaa da cinsel aslında ama bizim genelde konuştuğumuz gibi olduğu için ve kadın olduğunu sandığımdan hiç şüphelenmedim doğrusu

ayyy ben de çok merak ettim dedikodunun dibiiiii, hemen paylaş tatlım
  1. ordan yazamicam müstehcen şeyleri bizde ilk 3 ay prezervatif kullanmaya çalıştık. dediğim gibi çalıştık. en heyecanlı yerinde takmaya çalış. takana kadar zaten bizimkinin şeyi iniyordu. sinir oluyordum.. en güzeli hap. çocuk olduktan sonra da spiral

karasevda77, Dün 11:14K.İ.B.

2. gibigibiyimYaşam enerjini etrafına yay..Üye
    Özel Mesaj At
    Beğenildi:
    2.830
    Ödül Puanları:
    53
    aynen ben de sansürleyerek yazdım.. Valla ben hiç hap kullanmadım prezervatife de alerjim var lateks alerjim.. Gerçi şimdilerde lateks içermeyenleri çıktı ama zaten sevmiyorum gıcır gıcır sinir oluyorum Bi de tabi ben bu ara çocuk yapmaya uuraşıyorum o yüzden rahatım

gibigibiyim, Dün 11:25K.İ.B.

3. karasevda77Geçici Olarak Hesap Pasiftir !ÜZGÜNÜye
    Özel Mesaj At
    Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    hiç hap ve prezervatif kullanmadan nasıl hamile kalmadın kız şimdiye kadar :) ben bi çocuk yaptım evlendikten 6 ay sonra. şimdi spiral var. ohh ne güzelmiş ne rahatlıkmışş. aman sabahlar olmasınnn :)

karasevda77, Dün 11:28K.İ.B.

4. gibigibiyimYaşam enerjini etrafına yay..Üye
    Özel Mesaj At
    Beğenildi:
    2.830
    Ödül Puanları:
    53
    Valla geri çekme yöntemini yapıyorum ama tabi kazara gerçekleşen 2 gebeliğim var geçmişte Geçen haziranda da bilinçli yapılan bi gebeliğim var ama bebeğimin kalbi atmadı kürtaj oldum ağustosta.. O gün bugündür uğraşıyorum hala bi numara yok.. Hamilelik topiklerinde takılıyorum belki bi faydası olur diye ot çöp kaynatıorm işte

gibigibiyim, Dün 11:31K.İ.B.

5. karasevda77Geçici Olarak Hesap Pasiftir !ÜZGÜNÜye
    Özel Mesaj At
    Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    kürtajdan sonra vücut toparlanamamış olabilir tatlım olur zamanı gelince takma kafana hiç.. geri çekme yöntemini benim koca hiç beceremedi :) o heyecan ve zevk anında hiç aklıma gelmiyor diyordu :) daha çok hamile kalınabilen pozisyonları uygulayın bide faydası olacaktır.

karasevda77, Dün 11:34K.İ.B.

6. gibigibiyimYaşam enerjini etrafına yay..Üye
    Özel Mesaj At
    Beğenildi:
    2.830
    Ödül Puanları:
    53
    Aynen bi toparlanamadım zaten hormon sonuçlarım da biraz saçmasapan çıkıyo hala otlarla düzene sokmaya çalışıyorum.. hayırlısı yaa olur elbet kısmet bu işler.. Senin bebeğini de Allah bağışlasın bu arada :)

gibigibiyim, Dün 11:37K.İ.B.

7. karasevda77Geçici Olarak Hesap Pasiftir !ÜZGÜNÜye
    Özel Mesaj At
    Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    sağol tatlım. Allah her isteyene bebek versin. o kadar güzel bişey ki anlatamam. insan birşeyi ne kadar çok sevebiliyor o zaman anlyorsun. koca falan at çöpe gitsin :)

karasevda77, Dün 11:38K.İ.B.

8. gibigibiyimYaşam enerjini etrafına yay..Üye
    Özel Mesaj At
    Beğenildi:
    2.830
    Ödül Puanları:
    53
    Amin canım inşallah valla bi görsen o kadar çok kişiyizki bebiş yapmaya çalışan.. Sen gel topiğimize de bize biraz moral ver taktik falan anlat http://www.kadinlarkulubu.com/forum...vasa-basladim-takilin-pesime.871579/page-1000

gibigibiyim, Dün 11:45K.İ.B.

9. karasevda77Geçici Olarak Hesap Pasiftir !ÜZGÜNÜye
    Özel Mesaj At
    Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    canım uçmuş gitmiş yahu orası :) testler bitkiler ohoo :) kocişler biliyormu burayı :)

karasevda77, Dün 12:00K.İ.B.

10. gibigibiyimYaşam enerjini etrafına yay..Üye
    Özel Mesaj At
    Beğenildi:
    2.830
    Ödül Puanları:
    53
    bilen de var bilmeyen de var tabi benimki biliyo mesela Ovulasyon testleri çok faydalı bişey doktorlar öneriyor .. Ben de hazirandaki ilk gebeliğimi ovulasyon testiyle başarmıştım

Kızlar hatırladım dün bi arkadaş kocasına sürpriz bi hamilelik olmasını istiyomuş prezervatifle korunuyomuş.. O topikte bikaç mesajıma cevap verdi sonra özelden yazdı pesss diyorum yaa kimseye güven kalmadı gerçekten hiç bakmadım üyelik tarihine falan da Neyse ders olsun artık bi daha yapmayız

hahaha bi de güzel yazıvermişsin,nasıl bi erkek ki böyle yazıyor efemine herhalde bu, yani gay, homoseksüel, transseksüel ay bilemedim işte böyle tatmin oluyor sanırım, adam gibi adam yazar mı böyle şeyler hiç!!!!

Yaa tabi canım baksana yok kociş yok bebiş yok spiral taktırdım falan yok bizimkinin şeyi iniyodu hahahahaha bu ne be Bence kadınlığa özenen birisi orası kesin

daha tam kıvama gelmemiş sizin sohbet bikaç saat daha sürse neler çıkardı altından kimbilir
Ben bunda bi terslik olduğunu anladım da hatta topiğe yazdığında ve sonra bana sizin topik uçmuş falan diye yazınca özelde biraz bozar gibi oldum.. İçimden dedim inşallah bu salak kimsenin canını sıkmaz topikte diye.. ama valla erkek olucağı hiç aklıma gelmedi sadece biraz patavatsız bi tip gibi zannettim.. HADDSİZZZ bi de yazmışya bize işte tıbba güvenin falanlar kocakarı ilacı yapmayın falan zaten orda bi bozdum ben bunu aramıza gelenleri de kaynatıp içiyoruz falan diye yazdımya

ben de aynı şeyi düşündüm bi tuhaflık vardı kocakarı ilaçlarını bırakın vs yazmasında ama sen davet edince bi hoşgeldin diyeyim dedim tanıdığın falan sandım :)

Mal ki ne mal işte...
Bizim gibi insanların yarası olan konuları kullanarak tatmin oluyor...
yazışırken anlamak zor ama biraz.
şimdi bilerek bu şekilde okuyunca taşlar yerine oturuyor ancak.
Aynen canım yani neyseki uyarıyı zamanında aldık zaten benim son mesajımdan sonra bi daha yazmadı bana.. Hatta acaba alındımıki falan dedim ayy ne salağım yaa ben Neyse bize de eğlence çıktı boşver çok özele girmemişim sorun yok Öyle tatmin oluyosa da böyle birine ancak acıyabilirim.. Allah akıl fikir versin ne diyim

ben de aynı şeyi düşündüm bi tuhaflık vardı kocakarı ilaçlarını bırakın vs yazmasında ama sen davet edince bi hoşgeldin diyeyim dedim tanıdığın falan sandım :)
ayy yok kız ne tanıdığım olucak 6 aylık çocuğum var diyince hikayesini yazsın da bize moral olsun dedim ne biliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…