Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

evet yumilerin çatlaması lazım onlar boşa gitmiştir ama bugün girdiğin ilişki boşa gitmiyor şu an olgunlaştı ve her an çatlayabilir spermlerde 48 saat canlı kalabildiği için bugünde önemliydi yani senin için.

eger bu ay döçllenme olmazsaa ınss olur tabıkı bır dahakı ay erken baslamıcamm ilşkiyee şimdi bnm yarında ilşki olcak sonraki gunde öle yapıolarmıss ıcıft cızgıyı görduklerı gun vve ıkı gun daha sperm kalıtesınıde arttrmak mıcın bıseyler yapmam lazmm tabı bnm en cok korktugum o

mesela ben doktora gittiğimde daha çatlamamıştı sadece olgunlaşmıştı ama o günüde riske atmamak için o günede ilişki yazdı çünkü olgunlaştığı an çatlamasıda an meselesi o fırsatıda es geçmiyorlar.

aynennnn enb ıyısı bencede

keçi boynuzu yesin bol bol

ztnn ısteksız degılde tam bugun işlerii çok yogunmuss cok yorulmus havada hep yagısslıyddıı donmuss pestılı cıkmıstı eve geldıgınde ıkı gun daha sıkcak dişini artk

ztnn ısteksız degılde tam bugun işlerii çok yogunmuss cok yorulmus havada hep yagısslıyddıı donmuss pestılı cıkmıstı eve geldıgınde ıkı gun daha sıkcak dişini artk

aynı şeyleri geçen ay bende yaşadım hamile kalırsan çooook dinlenmeye vakit bulacak zaten...şimdi idare etsinde

sen takıple belırlemısstın dımı yumurtlama gunlerını bnm kı bırbırıne grdı ne zaman olacagı bellı degıl bat lar karıstı

sen takıple belırlemısstın dımı yumurtlama gunlerını bnm kı bırbırıne grdı ne zaman olacagı bellı degıl bat lar karıstı

testte koyu çıktıysa o yumurtlamanın yaklaştığını gösteriyor zaten yani demekki yumurtlama günlerin bu günler

24 saat içinde çatlaması lazım zaten o koyu çizgiden sonra kasık ağrısı yapar zaten çatlarken ben hissetmiştim
bende hıssedıyorm genelde catlarken ondnn anladımmm hafıf hafıf kasık agrıları basladı ztn dun gecedenbaslamıstı bugun böyleydı ıste test çatlar bende kurtulurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…