Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

.

Eklentiler

• 111.jpg
    111.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 36
günaydınlarr....
regle döndü benim kanama kızlar... önceden peçeteye geliyodu bitek... günüm değişiyo sanırım.... yeni yıl yeni gün :KK6::KK6::KK6: kısmet artık bu reglden sonrası... tam da normalde yumurtlama günümdü bugün... 12. gün kanama başladı, 14. gün yeniden regl oldum.:KK53::KK53::KK53:

günaydınlarr....
regle döndü benim kanama kızlar... önceden peçeteye geliyodu bitek... günüm değişiyo sanırım.... yeni yıl yeni gün :KK6::KK6::KK6: kısmet artık bu reglden sonrası... tam da normalde yumurtlama günümdü bugün... 12. gün kanama başladı, 14. gün yeniden regl oldum.:KK53::KK53::KK53:
Nasıl yaaa neden öyle oldu ki? 14 günde regl mi olur :KK43:

günaydınlarr....
düzensizlik varmıydı öncedende peki?

Kızlar benden umudu kesmeye başlayabilirsiniz...yavaş yavaş kahverengiden daha koyu siyaha yakın lekeler olmaya başladı sabahtan bu yana...bazı zamanlar olur bende ardından tam adet gelir.:KK43:
Tam tarihi olduktan sonra vereyim size.

N nisanok bat ...........29.12.2015
EGE ASYA EGE ASYA ........:anneadayı:HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İLK HAMİŞİ:emir_bebek:
Y yapayalniz1 ....... :anneadayı:HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İKİNCİ HAMİŞİ:emir_bebek::emir_bebek:
@ebrukkkk .......... :anneadayı:HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN ÜÇÜNCÜ HAMİŞİ:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Sonbaharrr01 Sonbaharrr01 ..... BAT06.01.2016
3 34ebrari34 ........ BAT 05.01.2016
sm34 sm34 .................BAT 15.12.2015
gulbil gulbil ..................BAT 16.12.2015
gibigibiyim gibigibiyim ....... BAT 09.01.2016
no_name_ no_name_ ...BAT 15.01.2016
sekerpancari sekerpancari ....BAT 16.01.2016
Gobe Gobe ..................BAT 16.01.2016
amayaa amayaa .............BAT 22.01.2016
brnh brnh .............. ...BAT 25.01.2016
zeynepzumra zeynepzumra ...BAT 25.01.2016
toprak-35 toprak-35 .........BAT 27.01.2016
asli5361 asli5361 ............BAT
sibel15 sibel15 ..............BAT 27.01.2016

Günydıınnnn.....Hayırlı cumalar hanımlar :)))

Günaydın şekerler:KK66: hayırlı cumalar olsun hepimize,güzel haberlerle dolsun topikimiz bugün insallahhhhh :KK66:
aminn inşallahhhh :KK49:

günaydınlarr....
yaaa çok ilginç..regli olmaya yakın rahim kalınlaşıyor aslında dr söylerdi..ara kanama demekki...kistte yoktu çünkü..kist böyle ara kanamaya neden olabiliyor...

Kızlar benden umudu kesmeye başlayabilirsiniz...yavaş yavaş kahverengiden daha koyu siyaha yakın lekeler olmaya başladı sabahtan bu yana...bazı zamanlar olur bende ardından tam adet gelir.:KK43:
hayırlısı olsun genede bekleyip görelim...böyle olup birden kesilmeside mümkün...

Mesajını alıntıladığım ve aşağıda daha önceki kullanıcı isimlerini yazdığım üye kadın gibi gebelik bölümünde yazıp özel mesaj ile cinsel içerikli mesajlar atmaktadır ve erkektir.

kara kara
ve
karam7777

AAAAAAAAAAAAAAA!!! Bana fazla cinsel içerikli mesaj atmadı ama mesaj attığı doğru sadece demekki istediği yaklaşımı alamayınca devamı gelmedi mesajların :KK57::KK57::KK57: Ben de salak gibi topiğe davet ettim yaa bi de geldi yüzsüzz :KK57::KK57::KK57: Şoktayım şu an :KK57::KK57: Kızlar kusura bakmayın yaaa ::KK61::KK61:

tamam canım hayırlısı olsun inşallah,önümüzdeki ay yeni ay,yeni umut,Rabbim hayırlısını versin inşallahhh

X