Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

İyi yapmışsın canım.. Bak o da farkeder inşallah yanlış konuşmalarını.. Ki güzelce dinlediğine göre muhakkak hak vermiştir sana.. haftasonu da yine böyle güzel güzel sakin sakin konuşursan bence anlaşılmayacak hiçbişey yok özürünü kaparsın kocişten bi daha da yapmaz inşallah

çok iyi yapmışsın böyle tatlı dille..onu suçlayarak değil kendi zor durumunu anlatarak inşallah feraha çıkacaksın...
bu arada kaplıca süper fikir

Kaynatır içeriz valla kalanını da kemire kemire yeriz acımadan hahahahahaha

pes etmeden başının etini yemeye devam edicem tatlım. haketti. az bile ona. kaplıcaya 1 günlüğüne gideceğiz. inşallah bir faydası olur.

inşallah canım. yılmadan yoluma devam edicem. inşallah hatasını anlar. bir dahada yapmaz.

pes etmeden başının etini yemeye devam edicem tatlım. haketti. az bile ona. kaplıcaya 1 günlüğüne gideceğiz. inşallah bir faydası olur.
olur yavrum olmaz mı hiç,ben hastasıyımdır kaplıcaların, bi de o küvete sıcak suya viks atıyorum ben mentollü mentollü acayip rahatlatıyor

çok iyi yapmışsın böyle tatlı dille..onu suçlayarak değil kendi zor durumunu anlatarak inşallah feraha çıkacaksın...
bu arada kaplıca süper fikir
haklısın canım onu suçlayarak değilde kendi zor durumu anlatarak yapmam lazım bunu. inşallah sonu ferah olur. bir daha aynı lafları söylemez.

sağlık olsun da gerisi mühim değil canım :) olsun boz bişey olmaz yine hepimiz hamiş olana kadar dönücek bu liste burda İnşallah en kısa zamanda olacak herkesin ben inanıyorum :)
Bende inanıyorum...
İnançsız olmaz zaten bu iş...
Ama listenin en sonuna düştüm be yerlerdeyim... neyseeeee

olur yavrum olmaz mı hiç,ben hastasıyımdır kaplıcaların, bi de o küvete sıcak suya viks atıyorum ben mentollü mentollü acayip rahatlatıyor
iyi fikir aslında canım yanımda bende viks götüreyim. ortam değşikliği bile iyi gelebilir diye düşünüyorum.

iyi fikir aslında canım yanımda bende viks götüreyim. ortam değşikliği bile iyi gelebilir diye düşünüyorum.
viks hem o kaynar suda eriyip gidip misss gibi solunum yollarını falan açıyor hem de yumuşacık yapıyor tüm bedeninii,ayy ben de çok özledim,şimdi de gebelik varsa diye gidemiyorum, haftaya cumartesi hasta olsam yine gidemem,sonraki hafta gebelik varsa diye gidemem,hep böyle sürüp gidiyor benim kaplıca hasretim

N nisanok bat ...........29.12.2015
@canegeasya ........HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İLK HAMİŞİ
Y yapayalniz1 ....... HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İKİNCİ HAMİŞİ
@ebrukkkk .......... HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN ÜÇÜNCÜ HAMİŞİ
3 34ebrari34 ........ BAT 05.01.2016
sm34 .................BAT 15.12.2015
gulbil ..................BAT 16.12.2015
gibigibiyim ....... BAT 09.01.2016
no_name_ ...BAT 15.01.2016
sekerpancari ....BAT 16.01.2016
Gobe ..................BAT 16.01.2016
amayaa .............BAT 22.01.2016
brnh .............. ...BAT 25.01.2016
zeynepzumra ...BAT 25.01.2016
toprak-35 .........BAT 27.01.2016
asli5361 ............BAT
sibel15 ..............BAT 27.01.2016
Sonbaharrr01 ..BAT 05.02.2016

DURMAK YOOOK,ÇALIŞMALARA DEVAM!!!!

gelirim yakında düştüğün yere yanına şekerim hiç meraklanma yalnız bırakır mıyız arkadaşımızı hiç
Düşmezsiniz inşallah kız...
Kendimi saha dışına atılmış bir top gibi hissediyorum
Önümüzdeki maçlara bakayım ben artıkın

atalarımız ne demiş tebdili mekanda ferahlık vardır 1 gece bile olsa değişiklik iyidir...insan psikolojisi işte aslında haklı olsan bile haklılığını ortaya koymak için alttan almak lazım bazen...ama bazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…