Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Hadi ya ben seninki daha buyuk diye hatirliyorum benim yarin 5 hafta olacak :) yarin ki sonucum 2000 civari biseyse gidicem c.tesi daha azsa p.tesiyi bekleriz artik...

Hadi ya ben seninki daha buyuk diye hatirliyorum benim yarin 5 hafta olacak :) yarin ki sonucum 2000 civari biseyse gidicem c.tesi daha azsa p.tesiyi bekleriz artik...

yok canım ya benim 31 aralık bekliyordum sonradan hesap yaptım 1 ocakmış ama bunun nedeni aralık 3 ünden itibaren leke olarak başladı gününü kestiremedim yani ama doktora gittiğimde 16 sı yumurta olgun bugün yarın başlar yumurtlama dedi öyle kafam karıştıki net haftası sanırım ancak ultrasonla çıkacak ve geç döllenme oldu bence...geç döllenmede kız derler sağlıklı olsunda erkek kız farketmez hani bir oğlum var sağlıklı olsun birde kızım olsun çok isterim

Kismet canim benim ilk rabbim saglikli versinde farketmez cinsiyeti :) benimde bat 1 ocakti yarin tam 5 haftalik oluyoruz iste :)

Kismet canim benim ilk rabbim saglikli versinde farketmez cinsiyeti :) benimde bat 1 ocakti yarin tam 5 haftalik oluyoruz iste :)

benim reglim 26 günde bir olurdu aralıkta uzadı şans yani şimdi doktor ultrasonda bakarken hep satı sorucak ben ne dicem bilemedim :)))) doğuma kadar her gidişinde son adet tarihini soruyorlar.....

benim reglim 26 günde bir olurdu aralıkta uzadı şans yani şimdi doktor ultrasonda bakarken hep satı sorucak ben ne dicem bilemedim :)))) doğuma kadar her gidişinde son adet tarihini soruyorlar.....

Hm anladim canim cok karisik gercekten :) benim hep duzenlidir cok sukur... Bu arada ben cok asabi oldum ya alingan oldum esim zor dayaniyor bana

Hm anladim canim cok karisik gercekten :) benim hep duzenlidir cok sukur... Bu arada ben cok asabi oldum ya alingan oldum esim zor dayaniyor bana

bende çok kırıyorum insanları ilkindede böyleydim herşey batıyor sanki...öyle uyuzumki bazen kendime tahammül edemiyorum bu aralar :))))kii ben sakin bir yapıya sahibim kırılmam gücenmem ama bu aralar abarttım eşim ne dese 6 yaşında çocuk gibi alınıyorum

Ben yarin da nobetciyim ayaktayim tum gun nasil yapcam bilmiyorum arada kacamak yapmam lazim :) okul cikisi 4 gibi ancak yaptiricam kan testini

Ben yarin da nobetciyim ayaktayim tum gun nasil yapcam bilmiyorum arada kacamak yapmam lazim :) okul cikisi 4 gibi ancak yaptiricam kan testini

Allah yardımcın olsun ya ( keşke bu durumlarda en azından başka biri alabilse görevi öğretmensin sanırım :)

keşke canım keşke :) yarın müdür yardımcısına diyeceğim sırt bel ağrım var hocam arada tutamıycam falan diycem bakalım bir şey demez umarım

bencede söyle anlayışla karşılar umarım... çünkü ben evde olduğum halde ağrım sancım çok biraz idare etseler keşke en azından ilk 3 ay bunu yapsınlar

tatlım sabah öğlen akşam... günde 3 defa yemeklerden önce al... aynı saatlerde almaya çalış... şöyleki sabah 8 - öğlen 12 - akşam 8 gibi.... şifa olur inşallah. ben kullanıyorum ve çok memnunum

valla deniycem artık bende daha 22 yaşındayım evli de değilim pko beni korkuttu şimdiden önlemine bakıcam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…