Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Hoşgeldin canım :) Biz valla artık aramıza gelenleri bile kaynatıp içiyoruz hahahahahaha tööbe tööbe tıbbın çare olamadığı birşey varki o da hormon değerlerimiz Burda biz onları bazı yararlı bitkilerle düşürmeye çalışıyoruz.. aramızda ciddi başaran kişiler var hatta.. ama tabi doktorumuzu da ihmal etmiyoruz meraklanma hiç Sen biraz anlat bakalım kaç ayda oldu bebişin nasıl oldu bize moral olsun :)

hoşgeldin canım, maşallah bebişine... sen de ne gibi sıkıntılar vardı ve nasıl aştın???

yaaa bazen gözüm korkuyor kızlar, çevremde yeni bebeği olan arkadaşlarıma bakıyorum da hepsi aşırı derecede mutsuz,yok beslenmesi,yok gazı, yok kakası , dişi,kuşu derken artarak devam eden mutsuzlukları var biz kendi kendimize mi kaşınıyoruz diyorum bazen, korkuyorum gerçekten

hahaha evet kendı kendımıze kasınıyoruzz ama evlat bambaskaymıss yaaa onun gazı bezı kakası bneyıysee razı butun anneler bnm ne arkdslarmm varr görsen cocuk yapamaz yapsada bakamaz dersın hazır corba yapmasını bıle bılmezler eglenceden gezmeden baska bısey bılmeyennn sımdı bı bakıyorm sankı 10 tane dogurmuss gbı cocugu ıcın herseyden vazgecmıss kendınden eskı yasantılarndan ama mutlularr

Aynen :)) mesela işten geriye kalan zamanlarda sırt üstü yatmayı unutun,sinemayı unutun,bir köşede yiyip içip ip atladığınız piknikleri,dostlarla kahve keyflerini,kesintisiz sohbetleri,deliksiz uykuları,trend pantolonları,eşinizle sessiz kahvaltıları,temiz banyoları wc leri sevdiğiniz dizileri vs vs herşeyi unutun....ama inan değer o da ayrı mevzu :)

Unutmaya çoooktannnn hazırım...yeterki sağlığıyla gelsin ailemizi tamamlasın,çoğaltsın :))

sen artık hamıssın regli unut gercı bnm kaynanam her hamılelıgındede adet görmuss devamlı ondn bazen hıc anlamamıss hamılelıgnı

Unutmaya çalışsamda hep tedirginlik oluyor.Aslında acı eşiğimde yüksek ama oğlumda hiç hissetmedim bu öyle olmayınca tedirgin oldum bu zorluyor biraz neyse geçer iki haftaya diyorlar bakalım beklicem çekerim o sorun deil problem olmasında....

bak ben sana bırsey dıyeyım nasıl bes parmagın besı bır degılse aynı kadın 4 kerede kasa 10 kerede hamıle kalsa hepsı farklı olur hıc kafana takma gönlüünü ferah ttutt allah ınsallah saglıkla kucagına almayı nasıp eder

Unutmaya çoooktannnn hazırım...yeterki sağlığıyla gelsin ailemizi tamamlasın,çoğaltsın :))

Evet hem unutuyorsunuz hemde zaten umrunuzda bile olmuyor ben çok titizdim şimdi wuuuuuu oğlanın odasına girdim beslenmesini alıp hazırlamak için tam 4 engel atladım en son zurnasına bastım ayağımada lego battı :))) sabah cirlop gibiydi bu 2 saatte oldu

vay başıııııımmmmmm :)))))) ben kafayı yerim peşinden toplayacam diye herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…