Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

konserrrr????
doğru söylüyorsun canım götürürüm ben bebişimi de her yere, evde saklamayacaksın çocuğu ortamlarda büyüyecek aslında :)

Ohooo biz oğlumla gittik konsere bebek arabasıyla sonra babası omzuna aldı sesten gözleri fal taşı gibi açıldı zavallımın ama o gece rahat bir uyku çektik

bak yaaa deliye,nasıl keyiflenmiş,beni eve tıkıp bebişle delirtecek bu kız
hahahahaa evet suaannn canladırıyorumm harıkkaaa ayy ofıseee gecıcem kızlar fln yapıosun ya sabah bkle gecersınn hücum marşınıda unutunnnnnnnnnnn cunku tam yapacagınz zaman bebekk ınnngaaaaaaaaaaaa ınngaaa yapacak

Ohooo biz oğlumla gittik konsere bebek arabasıyla sonra babası omzuna aldı sesten gözleri fal taşı gibi açıldı zavallımın ama o gece rahat bir uyku çektik
hahaha bi arkadaşım vardı 6 aylık bebeği ama kız 6 ay uyuyamamış bebeğin huzursuzluğundan en son batırmış emziğini rakıya,ilk defa 6 aydan sonra uyudum demişti

aman biz bi yıllık hucüm marşını toptan aldık canım bu 3 ayda bi daha rüyasında görür kocam beni,özlesin accuk

aman biz bi yıllık hucüm marşını toptan aldık canım bu 3 ayda bi daha rüyasında görür kocam beni,özlesin accuk
valla yaa benn normal ilşkiye pek düşkün degılım kadınlar zaten öyle her zmn ısteklı olmuyor genelde amaa napalım artıkkk battı balık yan gıderr bunca yıldır boşa kürek cekmişiz zaten

sen beni vazgeçirmeye mi çalışıyorsun kız cimcime kötülük tellalıııı

yokkk kızz vazgecemezzssnnnnn asla ızın vermemm o kadar ugrasıyoruzz valla bunlar şaka bır yana olacak olan seyler ben hepsıne razıyım tam aksıne müthiş keyfıme düşknümm uykuya ölürüm sırf uyumak ıcın calısmıyorum ben o derece ama hepsıne razıyım yenı dogum yapan kız arkdsm var tek basına evde lohusa gunde bır saat uyuyo nasıl duruosn dıyorm annelilk dıyo güç verdı

tabiki şaka bunlar eğleşiyoruz kendi kendimize, aman gelecekse bekletmeden gelsin melekler yaş ilerledikçe zıorlaşıyor bu işlerrr

G

Geçenlerde dedimki nolur azcık şu kollarımı sık,sırtıma elini sür kaskatı oldum dedim yatakta o kollarımı falan sıkıyor bende yan yattım kapı kapalı ama bir ses geldi napıyosunuz orda biz bi donduk tabi yine seslendi delikten sizi görüyorum dedi ama şokkkkk kapının deliğinden izliyormuş gülmekten ölcem ben neyse eşim oğlum anneni okşuyorum dedi masaj dedi başladı ağlamaya benide okşayın diye ama valla niyet zaten masaj yani ortada birşey yoktu.Bende kapı koluna örtü astım durdu biraz şöyle diyor...Allah Allah noluyo yaw göremiyorum açın kapıyııı.....Neyse eşim sırtını falan ovdu okşadı haaala diyor napıyosunuz birbirinizi okşamayınnnnn

canımsın sen.. sende benim dualarımdasın. bu topikteki herkes için dua ediyorum. bu akşam bu topikteki herkes için bir engelim çıkmazsa yasin okumak istiyorum.
canım ya, kaç kere alıntıladım cevaplayamadım sayamıyorum artık... iş güç yoğun bu ara... inşallah herşey senin için çok daha güzel olacak... kocan da anlayacak hatasını... işve cilve kısmında şöyle bi örnek vermek isterim... ben kocamla genelde konuşurum söylerim şundan rahatsızım diye.... neyse bu yıl evlilik yıldönümümüzde şaşırtıcı bi şekilde kocacım dışarda yiyelim dedi okey dedim... gittik yedik eve dönüyoruz bi arkadaşı aradı bi yarım saate geliyorum dedi... gece oldukçaaaaa geç bi saatte geldi. ki daha önce de uyarmıştım en azından geç kalıcam de beklemiyim diye, bi de yıldönümüne denk gelince çok kızdım... uyuyamadım o gece, bi mektup yazdım evlilik yıldönümümüzde 28 ekim... 29 ekim de tatil olduğundan sabah saat 8 gibi o daha uyurken çıktım evden anneme gidecektim haftasonu, beraber gidelim demişti beklemedim. mektubu bıraktım çıktım. haliyle uyanınca deliye dönmüş aradı açtım annemler de bi şey zannetsin istemem, çaktırmadım ama şöyle açtım efendim dedi napıyosun dedi iyiyim dedim sustum. köydekiler nasıl dedi iyi dedim yine sustum. gelebilir miyim dedi hayır hiç gerek yok dedim. selam söyle dedi tamam sorun değil sen işi,ne bak dedim ve kapattım whatApptan yazdı mesaj attı cevap vermedim. ertesi gün aradı, mektupta da beni biraz yalnız bırak pazar döncem merak etme yazıyodu... sinirliyim hala üsteleme istersen dedim kimseler yoktu yanımda.... pazar aramadan çıktı geldi, ailem köyde yaşıyo bu arada annem tarladaydı, geldi yüzüne bile bakmadım konuşmadım da... sonra annemler eve gelince tabi hiç bi şey olmamış gibi davrandım. konuştuk gülüştük falan... sinirim zaten pazar gününe kadar geçmişti daha doğrusu hafiflemişti. sonra hadi biz dönelim dedi kalktık... bi yerde oturduk eve gitmeden... özür falan diledi tabi önce o konuştu biraz... sonra ben " Allah için çok şikayetçi değilim, gerçekten iyi bi adamsın dedim" şu yönünü çok seviyorum bu huyun süper dedim... ama şu huyuna da kılım dedim... gelecem diyosan gel... mevzu yıldönümü değil bunu uyarsam da yapıyosun bi sarsıl ve kendine gel istedim dedim... oldukça sarsıcıydı çok başarılısın demişti sonucunda da davranışları kesinlikle çok değişti... ben bıdı bıdı yapıp beyinini yiyebilen bi yapıda değilim, sakin bir yapım var... yani öyle bağırış çığırış da yapamam. ne kadar sinirlensem de yapamam... o sinirliyse de söylenir söylenir beklerim bitti mi derim bitti diyince tamam tatlım sonra konuşalım dedim ertesi gün falan kızgınlığı geçince anlatmaya çalışırım.... dil yarası kötüdür... tıpkı kocanın sende açtığı yara gibi. inşallah son olsun, yaptığı hatanın farkına da varsın

vay sıpa vayyyy, çılgın şekerim bu çocuklar

harıkasınn cnm bravoo

kızım ben daha kendimi 20 lik genç kız gibi hissediyorum gidilecek konserler gezilecek dağlar bayırlar var benim hayatımda dahaaa
Ayyy inanki bende hala senin gibi hissediyorum.
gezmeyi,eğlenmeyi ,çalışmayı herşeyi çok seviyorum.
insanın yaşı kaç olursa olsun
içindeki ruh önemli olan...
Dilerim tüm bu yaşadıklarına birde çocuk sevgisi yerleşir, hayatın dahada anlam kazanır...
Dileyen herkese nasip olsun inşallah diyelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…