Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Canımsın çok saol inşallah bir nebze rahatlattın Allah sanada nasip etsin arkadaşım.

Canımsın çok saol inşallah bir nebze rahatlattın Allah sanada nasip etsin arkadaşım.
saol canım benım allah razı olsun ınsallah senın gbı bır hamılenın duasını rabbım kabul eder bu persembe gununde sen sımdı bu anın tadını cıkaracaksınn hıcbırseyı kafaya takmıcaksn sıkkat et bırak ev batssın ölmezsınız ya sonra yaparsn örnegın kendını yorma ılk aylarda bılıyosn dıkkat etmen lazm

Evet benim 8 gün oldu geçeli hala regl belirtileri yaşıyorum ya
bence de bebişim çıkar aklından regli sen, 9 ay yok artık inşallah, benimde kayınvalidem 2 çocuğundada regl görmüş hatta 5.ayda anlamış hamiş olduğunu... sen bebişine kanalize ol artık,onun için ye,iç,nefes al derin derinnn, minik mercimeğine yoğunlaş

vay başıııııımmmmmm :)))))) ben kafayı yerim peşinden toplayacam diye herhalde

İlk zamanlar evime gelen aman Allah ım hiç çocuklu eve benzemiyor helal olsun etrafta bir çöp dahi yok derlerdi zaman geçtikçe öyle olmadı oğlum okul birincisi ama fenaaa dağınık çok zeki maaşallah ama olmuyor dağınık gerçi babasıda öyle :)

evet kuzum yaaaaa, ne bileyim ben gözüm korkmuyor değil fazla rahata alıştım ondan sanırımm, 38 yıl gamsız,tasasız pek güzel yaşamışım
tamamm ıste yasadın sen yasayacagını sımdı o bebıss gelecekk göreceksnn sende gününü oh olsun sana dıcek sen bnı 38 yasına kadar erteledın dıyecek sanaa o bezlerı hep dolduracak

Evet canım öyle yapıcam hani Allah korusun leke falan yok tertemizim ama bel ve kuyruk sokumu dedikleri yer geriyor ağrıyınca onuda unutmaya çalışıcam

tamamm ıste yasadın sen yasayacagını sımdı o bebıss gelecekk göreceksnn sende gününü oh olsun sana dıcek sen bnı 38 yasına kadar erteledın dıyecek sanaa o bezlerı hep dolduracak
kızım ben daha kendimi 20 lik genç kız gibi hissediyorum gidilecek konserler gezilecek dağlar bayırlar var benim hayatımda dahaaa

ay ben daha hazır değilim unutmaya yaaaa, yiyip içip gezeyim tozayım modundan nasıl çıkacam bennnn ((
hele rahme konsun bi,o hormonlar salgılanmaya başlasın,aslında çoktandır hazır olduğunu anlayacaksın..çünkü insanız,bir kere ona yetebilecekmiyim endişesi oluyor,Su akar yolunu bulur,annelik bu içgüdüsel olarak var :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…