Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Selamlar kızlar... sabah işe geldim..iş yerine hırsız girmiş..hepimiz şok.kasayı falan patlatmışlar ama çok bişey alamamışlar allahtan.polisler yeni gitti.
Dudağımda uçuk çıktı durduk yerde, hormonlar mi patlak veriyor ne ???
canım bir uçukta bende çıkmaya çalışıyor,bağışıklığımmı düştü dicem ama o kadar vitamine umarım düşmemiştir.
ohhh ne güzel yok kist mist...hormonlarda süper..yapıştır yakıyı yola devam.valla çok sevindim :))

bu uçuk olayını bende çözemedim canım,yıllardır çıkmamıştı, şu an alt dudak kenarında umarım büyümez gerçi yüksek ateş de uçuk çıkarır derler, acaba 39 derece ateş mi sebep oldu benim uçuğa ((

en iyisini yapıyorsun. haklısın tatlım en yakın zamanda karşıma alıp konuşmam gerek. bu tür durumlarda hormonların nasıl etkilendiğini bilmesi gerekir. şimdilik biraz iyileşsin diye bekliyorum. çünkü şimdi konuşursam ters tepebilir. olurda bir hamile kalırsam bende asıl o zaman soracağım ona bu laflarının hesabını. sende benim canımsın...

hemenn atlıyorum aksam adamın üzerinee zaten dün aksam hıssettım bugun çift çizgiyi görecegımı cok ateslendım bende yumurtlama zamanı ani ateş basmaları oluyo genelde
ovulasyonda ateş yükselir zaten canım,ateş ölçerek takip edenler bile var

ovulasyon testı 14.gunumdeyım
ohhhhh rahatladım yaa demek dünki test bozuktu.. Canım şimdi bak daha çatlaman olmadı bu testi 4-5 saat sonra tekrar yap.. Sonra akşam tekrar yap.. Silinmeden ilişki yapma sperm kalitesi düşmesin.. büyük ihtimal bugün çatlamaz.. Gece yaptığın test açılmaya başlarsa o zaman ilişki olsun

evet canım bendede hiç olmaz uçuk ama bir hafta önce solda üstte, şimdide sağda üstte çıkmaya çalışıyor,aloe veram vardı evde sürdüm onun sayesinde biraz söndü...aloe vera da tam bir mucize,tavsiye ederim...

hımmm gecemi olsun ilşki t cizgisi c ile tam eşit degıl ama bır tık kalınlık farkı var suan c nn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…