Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

canım sen çörekotu yağı kapsülü kullanıyordun,bitti mi? o dönem yumilerde artma ya da kalite olmuş muydu,hatırlıyor musun?

benimde 6 gün sürdü aynı senin gibi inşallah vardır canım yaa akşam test yapayım ben en iyisi ..yoksada bileyim en azından

canım sen çörekotu yağı kapsülü kullanıyordun,bitti mi? o dönem yumilerde artma ya da kalite olmuş muydu,hatırlıyor musun?
evet kapsü duruo hala kullanmıyorum salak gbı evet olmustuu sıgır jelatını olandan almısstım pres kapsül katkısızz bır kutusu 40 tl idi mısır çarşısından almıstım taklidi cok bak ıyı hatrlattın yarın ıceyım yıne

N nisanok bat ...........29.12.2015
EGE ASYA ........HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İLK HAMİŞİ
Y yapayalniz1 ....... HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN İKİNCİ HAMİŞİ
E emebe .......... HAMİŞ...TOPİĞİMİZİN ÜÇÜNCÜ HAMİŞİ
Sonbaharrr01 ..... BAT06.01.2016
3 34ebrari34 ........ 08.12.2015 REGL OLDU
sm34 .................BAT 15.12.2015
gulbil ..................BAT 16.12.2015
gibigibiyim ....... BAT 09.01.2016
no_name_ ...BAT 15.01.2016
sekerpancari ....BAT 16.01.2016
Gobe ..................BAT 16.01.2016
amayaa .............BAT 22.01.2016
brnh .............. ...BAT 25.01.2016
zeynepzumra ...BAT 25.01.2016
toprak-35 .........BAT 27.01.2016
asli5361 ............BAT
sibel15 ..............BAT 27.01.2016

Sonbaharrr01 dan ses seda yokk

kızlar az önce wc gttım az bısey akıntı m gelmıss demekkı yaklastım hem cok ani ates basmaları yasıyorum demekkı yaklasmısımm yumurtlama zamanına dıkkat edıyormm ıkı aydr hep öle oluyo bende

Tam yumurtlama gününden bir gün önce ilki oldu,yumurtlama gününde ikincisi,birgün sonrada 3 oldu zaten 4 kez oldu o ay.şöyle tarihler 17,18 ve 20....17 de yumurta olgunlaştı 18 de yumurta çatladı

Tam yumurtlama gününden bir gün önce ilki oldu,yumurtlama gününde ikincisi,birgün sonrada 3 oldu zaten 4 kez oldu o ay.şöyle tarihler 17,18 ve 20....17 de yumurta olgunlaştı 18 de yumurta çatladı
hıımmm ssüüperrr ben de ovulasyon testını ondan altım cıft cizgiyi gördüğüm an ıkı gun ust uste olsun ıstıyorum ınsallah sımdı gun asırı yapıyoruzz ovulasyon testınde ıkıncı ciizgi silik bakalım ne zamana az önce baktm cok az akıntım gelmıss seffaf ani ateş basmasıda varr yaklasmsm demkki bnm suan ilşkiler 8.10.12 oldu

Evet gün aşırı en iyisi işi sağlama almakta fayda var

Hiç öyle bişey yok bende valla Yine regl olcam sanırım

Yok yok hiç olumsuza motive olma bu benim 3 gebelikte yaşadığım şeydi belki senin göğüsler deilde farklı bir yerden belirti vericek ona bakarsan bayılan bile var belirtilerde mesela ben bayılmadım :) o bayılandada muhtemelen benim belirtiler yoktur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…