Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

yumurtan oluşuyor çatlıyorsa bir sıkıntı yoktur. bu ay döllenmezse sonraki aylarda döllenir. evet malesef erkeklerin hammaddesi aynı. Amin canım inşallah hepimiz güzellikleri yaşarız.
İnşallah canım inşallah.
Burada birbirimize dua etmek destek olmakta çok güzel.

İyi ki varsınız arkadaşlar. . :)

ne kadar üzülüp kırılmıştım bu bernuşum neden bana bunu yaptı diye :) neyseki geldi geçti hepsi çok şükür

sağolun kızlar yaa imkansız dediğim şeye yapabilirmiyim acaba diye düşünmeye başladım sayenizde :)

ne kadar üzülüp kırılmıştım bu bernuşum neden bana bunu yaptı diye :) neyseki geldi geçti hepsi çok şükür
aayy kırılmısmıydınn bana kıyamamm kız ne bılıyımm cektrceksın yaa acı cekme anestezılı yaptr dıye attım sonucta bu topıkde ılk sen snra ben cektrdım kımsecık yoktu hem o kız öle bı yazmıstıki ben aglıcaktm okurken bogazm düğümlendiiii mucuk muccukkkk bebişimmmeee şapşalllık yaptm

sağolun kızlar yaa imkansız dediğim şeye yapabilirmiyim acaba diye düşünmeye başladım sayenizde :)
bence yapabılırsınn ınann korkulacak bısey yok en azndan ucunda ölüm yokya de kendıne yanı bnm eşim o kadar korktukı anlatamamm aman tek gtme düşer bayılırsın annen gelsın emar merkezının adres num ver ulasamazsam araym flnnn ama hıkayee gttım cektrdım geldm

no_name_ ben hemen anlıyorum şöyle anlatayım......tam yumurtlamadan bir gün önce yani doktor yumurtlama başlıyor dediği günler malum birliktelikten 5 dakika sonra kasığımda şiddetli ama rahatsız eden bir ağrı oldu reglime 8 gün falan kala.....ve yine reglime 1 hafta kala kısa süreli iki kez baş dönmesi kafam döndü yer kaydı sanki ayağımın altından....akıntı olurmuş bende 1 kez oldu o da zaten regl öncesi olurdu hatta daha fazla olurdu bu kez az oldu....gögüslerimin tamamı deil sadece uçları acıdı... dikkatimi çeken ekstra tuhaflıklar dişimin durup dururken kanamasıydı dokunmadan,fırçalamadan kanıyordu...ağzımda aşırı su birikiyordu yani tükrük salgısı çoğaldı sürekli yutkunma vardı.....bel ağrım vardı,bir veya iki kez kasığımda bıçak saplanır hissi,arada iğnelenme hissi,yüzümde on gün önce sivilcelenme oldu ama şiş gibi sert kocaman ve onlar sivilce olmadı öyle kaldı ve geçti....aşırı sinir vardı ki regl önceside yaşardım ama bu dahada yoğun bir stresti ve ben hissettim....tüm bunlar tam on gün ve 1 hafta içinde yaşadıklarım yumurtlama gününden itibaren...

Valla kimyasal geçirdim 1,5 yıl önce.. Ağustosta da kürtaj oldum.. Ama gittiğim iki doktor da bişey demedi bu konuda.. en son gittiğim polip görür gibi olmultu eğer adetten sonra hala ordaysa rahim filmi isteyebilirim demişti.. Polip görüntüsü kaybolunca bişey demedi sonra direk klomen verdi ben de anlamadım..

<3 canımsın vallahi kırıldıydım tam hsg öncesi ben o topikleri okumaktan kaçınırken sen çarşaf gibi korkunç ürkünç yazıyı getirip önüme serince aklım çıktıydı :)

:)) doğru söylüyosun canım insan kafasına koyduktan sonra herşeyi yapabilir başarabilir ..bakalım Allah ne gösterecek yarın :)

tam yumurtlama ggunundemı bırlıktelık oldu ondan snramı hamıle kaldın bısey kullanmısmıydın sen

oo baya da önce yaşamışsın ben geçen 2 ay tüm bu belirtileri yaşadım ama fos çıktı, bu ay hiç belirtim yok, ne şişlik ne dolgunluk ne hassasiyet göğüslerde...sadece 2 gündür aşırı derecede ıslaklığım var, o da neden anlamadım... zaten gribim, ateş vs derken bir belirti de sezinleyememekteyim...

tam yumurtlama ggunundemı bırlıktelık oldu ondan snramı hamıle kaldın bısey kullanmısmıydın sen

Haaa evet canım o da var reglin 5.günü sabah akşam hayıt içtim aç karna....ve tam on gün çörekotu,bal,tarçın sabah akşam aç karna...yumurtlamada bu çörek otu karışımı işe yaradı resmen hissettim çatlamayı.

Birde bütün kokuları aldım bir hafta kala heryer kokuyordu sanki her kokuyu alıyordum bana göre her yer çamaşır suyu ve tavuk kokuyordu eczaneler bile :))
yaaa gribim ya ağzım burnum tıkalı, belirti bile yaşasam farkedemeyeceğim bu dçönemde demkki :) ağız tadıyla hamiş bile kalamıyorum yahuuuuuu
şimdi bu ay hamile kalsam bana sorsalar neler yaşadın,kalas gibi bomboş ne tat var ne koku, ne hassasiyet ayy bunun da bi ortası olmalı arkadaş yaaa, ne bahtsızım

Evet reglime 3 gün kala şiddetli faranjit ve grip geçirdim hatta antibiotik aldım içmedim nolur nolmaz dedim tahminimce döllenme aşamasındaydı bu grip o yüzden tedirgin etsede Allah a emanet artık

Birde bütün kokuları aldım bir hafta kala heryer kokuyordu sanki her kokuyu alıyordum bana göre her yer çamaşır suyu ve tavuk kokuyordu eczaneler bile :))
Ayyy bak benim burnum 7/24 tıkalı olduğundan koku hiç almam heralde ondan yırttım görüyomusun hadi yine iyiyim yaşasın alerji

Belirti olacak diye birşey yok hiç merak etme oğlumda bunların hiç birini yaşamadım kanda çıktı inanmadım belirtim yok diye ne akıntı ne bel ne kasık hiç biri yoktu valla

Canim benim cok ayakta durunca belim sirtim agriyor kasik agrim da arada vurup geciyor. Okulda surekli ya ayakta ya sandalyede oturuyorum ya agrim oluyor arada. Benim siskinligim var ya karnim baya sis

Bende ayakta durunca galiba ama sorayım dedim korktum açıkcası normal yazmış her yerde ama oğlumda yaşamayınca korktum.Benimde karnım top gibi zayıfım dahada komik duruyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…