Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Evet reglime 3 gün kala şiddetli faranjit ve grip geçirdim hatta antibiotik aldım içmedim nolur nolmaz dedim tahminimce döllenme aşamasındaydı bu grip o yüzden tedirgin etsede Allah a emanet artık
ben de içemiyorum hiç bir şey, gebelik varsa diye korkumdan..ofistekiler dalga geçiyor domuz gribi oldun öleceksin diyorlar...

sağolun kızlar yaa imkansız dediğim şeye yapabilirmiyim acaba diye düşünmeye başladım sayenizde :)

Canım ilk gebeliğimden 1 ay önce çektirdim rahim filmi giderken senin gibiydim korkarak,çekinerek ve tek başıma gittim bende olanlar aynen şöyleydi dün gibi aklımda....enjekte edılen o sıvı sanki içerlerde ilerlerlerde bir yerde hafif iğne batması gibi hatta tuhaf hoş bir sızıydı yani tam iğne gibi deilde iğnenin ucu değmiş gibi çok rahattı ve anestezisiz kendimi rahat bıraktım kalkınca çok çok az bir pembemsi kanama vardı 1 aya kalmadanda oğluma hamileydimmmmm

Canım ilk gebeliğimden 1 ay önce çektirdim rahim filmi giderken senin gibiydim korkarak,çekinerek ve tek başıma gittim bende olanlar aynen şöyleydi dün gibi aklımda....enjekte edılen o sıvı sanki içerlerde ilerlerlerde bir yerde hafif iğne batması gibi hatta tuhaf hoş bir sızıydı yani tam iğne gibi deilde iğnenin ucu değmiş gibi çok rahattı ve anestezisiz kendimi rahat bıraktım kalkınca çok çok az bir pembemsi kanama vardı 1 aya kalmadanda oğluma hamileydimmmmm
tatlım idrar rengi nasıl? daha koyu ya da açık oluyor mu hamişlikte?

Allah bağışlasın canım :KK51:inşallah bende çektirebilirim sizin gibi zaten küçücük bir işlem için anestezi almak komiğime gidiyo kendimi o durumda düşünüyorumda :))
doktorumada bağlı yarın bi konuşalım bakalım onunlada ama söyledikleriniz cesaret verdi bana teşekkür ederim :KK200:

eczaneler de mi tavuk kokuyordu :)

Gerçekten gebelik testi almaya gittim arka tarafta yemek yapmışlar yada almışlardı kesin tavuk haşlama kokusu varya onun gibi koktu zor çıktım birde gece 1 gibi çamaşır suyu koktu her yer o günde hiç kullanmadım yukarı dairedenmi geldi diye düşündüm gece gece yani birde :)

Haaa evet canım o da var reglin 5.günü sabah akşam hayıt içtim aç karna....ve tam on gün çörekotu,bal,tarçın sabah akşam aç karna...yumurtlamada bu çörek otu karışımı işe yaradı resmen hissettim çatlamayı.
cnm bende uc aydır duzenlı hayıt ıcıyorum yaklasık bır haftadır da bal tarıcın çörekotu polen macun yapıp yıyorum sabahları

kızlar ben adet oldum ama ,
akşamdan beri baş dönmesi adetim olucakmışım gibi sancı var kırmızı akıntı var mı diye kontrol ediyorum sürekli yani
birde belimde bıçak saplanmış gibi ağrı var adet olduğum halde bişey olabilirimi sizce test yapsammı diyorum o_O

Her gün test yaptığımdan anlıyordum çok koyuydu ama şu son 3 gün rengi açıldı ondada çok dikkatimi çeken aşırı köpük halada öyle ama şu an rengi parlak bir sarı...

akşamdan beri baş dönmesi adetim olucakmışım gibi sancı var kırmızı akıntı var mı diye kontrol ediyorum sürekli yani
birde belimde bıçak saplanmış gibi ağrı var adet olduğum halde bişey olabilirimi sizce test yapsammı diyorum o_O
aaa üstüne görme gibi mi? aman öyle bir şey varsa rahim filmi çok tehlikeli bebek düşer... sen bugün yap negatifi gör, çünkü rahim filminden önce gebelik olmadığına dair kağıt imzalatıyorlar

Her gün test yaptığımdan anlıyordum çok koyuydu ama şu son 3 gün rengi açıldı ondada çok dikkatimi çeken aşırı köpük halada öyle ama şu an rengi parlak bir sarı...
Allah allah, yani ne zman koyu olmalı,döllendikten sonraki ilk hafta koyu sonra mı açıldı rengi?

Bence filmden önce bi kan testi yaptır.. İdrarda da belki çıkmaz falan tedbiri elden bırakmamakta fayda var cnm

aaa üstüne görme gibi mi? aman öyle bir şey varsa rahim filmi çok tehlikeli bebek düşer... sen bugün yap negatifi gör, çünkü rahim filminden önce gebelik olmadığına dair kağıt imzalatıyorlar
bende ondan korkuyorum ama adetimde çok olmuştu ve çok sancılı olmuştu hiç bu kadar sancı çektiğimi bilmiyorum üstüne görme lekelenme şeklinde oluyormuş sanırım birde ağrısız oluyormuş okuduklarıma göre

bende ondan korkuyorum ama adetimde çok olmuştu ve çok sancılı olmuştu hiç bu kadar sancı çektiğimi bilmiyorum üstüne görme lekelenme şeklinde oluyormuş sanırım birde ağrısız oluyormuş okuduklarıma göre
Cnm bazen regl gibi oluyo ben 6 gün regl olmuştum şakır şakır kanamam olmuştu.. Hatta 6 gün sonra mola verip ara ara lekelenmelerim de olmuştu.. Arkadaşımın ısrarıyla kan vermiştim pozitif çıkmıştı.. Olabiliyo yani 9 ay regl olan bile var çok duydum.

Gerçekten faydalı helede çörek otu yumurta kalitesi ve çatlaması için süper
hımm dıyosun bende bırhaftadır yemeye özen gösterıorm ılaveten polende attım ıcıme uc gundur aksamlarıda ılık sut ıcıyorum yıne ballı polenlı yaparsam dun de adacayı ıctım hayıtı zaten hergun ıcıyorum tam yumurtlama gunumu oldu ılıskı ondan snrakı gunde oldumu

Bende de hiç belirti yok gibi :KK43: göğüslerim çok şiş o regl öncesi de oluyo bende bi de 4-5 gündür karnımda hafif ara ara gelip giden bi ağrı var :KK43: sivilce istiyoruuuuuuummmmm :mad:

Göğsüm regl öncesi benimde şişiyordu bir hafta kala ama aradaki çok ince bir çizgi bir detay var şu ki ağrı deil sızlama damarların bile sızlaması uçlardaki kaşıntı farkı

X