Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

aynı anda yazmışız bu durumu en iyi sen anlarsın tatlım zevkli bir şey herhalde bu ovulasyon testi ile uğraşmak
hahaha aynen yaa bayaa heycanlı bi olay yanyana koymalar üstüne tarih kaçıncı gün olduğunu falan yazmalar Öyle kutularda biriktirmeler falan çok eğlenceli bi de heycanlı aksiyon yaratıyo bi nevi hayatımda

canım yaaa tez zamanda gebelik testinde göresin o çift çizgiyi inşalllahhhhh

Bende 50 tane aldım regl olunca başliyim diye elimde patladı yarısını eşimin kuzenine verdim biraz gebelik testi niyetine kullandım regl geçince gebelik varsa o ikinci çizgı ilkinden koyu oluyor dediler ve doğruymuş yani 20 tane falan kaldı :)

aynenn zatenn bende 12.günde yaptım ılk yanı düün bırde bu sabah 2 tane harcamıs oldum ben sıvı almadan duramıorm gunde ıkı demlık cay ıcıorm aksam ıkı saat ara verıcem öle yapıcam
Evt ara ver mutlaka çayı biraz azaltmaya çalış o kadar çok içme kız iyi bişey değil çay :) annem de senin gibi çaykolik hortum salla demliğe diyorm gülüyo kıskıs

kasık ağrım için az önce kaan beyin bir hastasıyla yazıştım. kaan beyi mutlaka ara sor, bende hiç öyle olmadı dedi. kaan beyin hemşiresiyle konuştum. ya o bölgede zedelenme olmuştur yada gazlı yiyecek içicekler almışsındır dedi. dün spor yapmıştım. sanırım o zarar verdi.

monteye gönder sen onları bence daha almadı hala

Cnm karnını zorlayacak hareketler yapmasan bari spor yaparken dikkat et

Evt ara ver mutlaka çayı biraz azaltmaya çalış o kadar çok içme kız iyi bişey değil çay :) annem de senin gibi çaykolik hortum salla demliğe diyorm gülüyo kıskıs
ay napım kız cok sevıyorm sabah bır demlık aksam bır demlık ıcerım o drecee suaann son bardagı cıeyım dedım döktüm cayı saat uc bucuk bes bucuk 6 gbı yapıcam test bırde bısey sorcam dıyelım kı suannn yumurta catladıı tek cızgı mı cıkcak ıkı cızgımı nasl anlıcam onu

canım spora ara ver bencede
bende yapıyordum bişey olur diye korkuma yapmıyorum şimdi
yürüyüş yap imkanın varsa

Yumurta çatlarsa bir önceki yaptığın testten biraz daha açık renkte çıkar

Cnm ben adetken bile yaptım ikinci çizgi çok silik hep çıkıyo bende ona takılma önemli olan koyu çıkması tam koyulaşmadan çatlamaz hiçbizaman.. Şu an senin sabahki çok açıktı çatlaması için, önce eşitlenmesi gerekiyo o çizgilerin ayrıca o koyulukta da bi süre kalıyo 12-36 saat gibi.. Sonra da çatlayınca ikinci çizgi tekrar hafiflemeye başlıyo.. Ama birdenbire silinmiyo yani

canım spora ara ver bencede
bende yapıyordum bişey olur diye korkuma yapmıyorum şimdi
yürüyüş yap imkanın varsa
benimkisi koşu bandında tempolu yürüyüş. dün 8 km yaptım. sanırım önceki günki durumumdan dolayı ağır geldi. zedeledim. bugün ara vericem. yarım devam edicem.

dünle bugun yaptgm test ama suannn akıntı gelıomuss gbı hıss var alt tarafta işler karıstı
C çizgisi gibi kopkoyu olucak o T canım sonra silinecek yavaşça.. Bence zaman var hala.. Ben sana bulsam bi örnek atıcam da çekip siliyorum sonra resimleri aslında burda daha önce paylaşmıştım onu bulabilirmiyim bi bakıcam dur :)

neyse artık ben ceker ceker atarım sana bkarsınn ben pimprikliyimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…