Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

bazen deliriyorum içmemek için çok özlüyorum bi an önce hamiş kalsam da tiksinsem şu meretten diye dua ediyorum,şimdi başlasam günde 2 paket içerim haaa
yapmayın kızlar hayatımda içmedim içmemde çok tiksinirmde eşim içerken ..oda bırakmak istiyo önerebileceğiniz bi ilaç varmı bize ?kokusuna dayanamıyorum hiç

Hep sorucam unutuyorum canım ya bel ağrın varmı bende var rahatsız edecek kadar deil ama var olması beni tedirgin ediyor ağrı deilde sancı gibi tüm belimde...ama kasık ağrısı yok
tatlım yaaa, bata kalmış şurada 9 gün, haydi aydınlat bizi erken gebelik belirtisi neler yaşadın? aylardır topik topik okumaktan fenalık geldi, hangi değişimin gebelik belirtisi olduğunu nasıl anlayacağızzz?????

Malesef oğlumdada arada içmiştim eşim hep söylüyor arada üzülüyorum sen egedede içtin dedikçe yıkılıyorum çocuğun yanında söyleme bunu bir daha dedimde sustu :)) günde bir muz yiyorum,süt içiyorum,bir kaşık dut pekmezi ve folik asit 1 tane....oğlumda dahada temkinliydim neler neler yerdim bunda nolduysa bi relax ım kendime kızmıyorda deilim

Hep sorucam unutuyorum canım ya bel ağrın varmı bende var rahatsız edecek kadar deil ama var olması beni tedirgin ediyor ağrı deilde sancı gibi tüm belimde...ama kasık ağrısı yok

Canim benim cok ayakta durunca belim sirtim agriyor kasik agrim da arada vurup geciyor. Okulda surekli ya ayakta ya sandalyede oturuyorum ya agrim oluyor arada. Benim siskinligim var ya karnim baya sis

Benim yumurta oluyor catlıyor ama döllenmiyor bilmiyorum neden..
Bu arada mesajlarından bir kısmını okudum canım. Bir odunda bende var. Bazen yontuldugunu düşünüyorum ama.. hammadde aynı. Dualarım seninle. Rabbim gönlündeki tüm güzellikleri en kısa zamanda nasip etsin sana inşallah.

nikotin sakızının ve bantların da yardımcı olduğunu düşünüyorum.. En azından fizyolojik bağımlılığın etkilerini (sinir, baş ağrısı,parmak ucu uyuşması gibi) azaltıyor..

sen tek başına gidip yaptırdığını yazmıştın nasıl imrendim sana ozaman ben hem eşimle gideceğim hem anestezi almak istiyorum düşün yani sanki doğuma gidiyorum :)

canım vajinismus geçmişin olduğu için anestezili yaptırman normal olabilir ama ben de tek gittim yaptırdım kalktım eve döndüm, gerçekten bir şey yok, hatta bernuş benim hsgden önce burada yazı paylaşıp korkutmuştu deli arkadaşım beni ;P ben de tutturdum anestezili diye ama doktorum boşuna vücuduna ilaç alma, anestezi zararlı dedi, neredeyse tüm görevliler benimle konuştu 1 saate yakın ikna etmeye çalıştılar da ondan sonra tamam anestezisiz olsun dedim ve sonra çıkıp hepsine teşekkür etmiştim, adet sancısı gibi bi ağrı oluyor işlem esnasında sadece...

Benden neden hiç rahim filmi istemediler acaba bu hep kafamda soru işareti

yumurtan oluşuyor çatlıyorsa bir sıkıntı yoktur. bu ay döllenmezse sonraki aylarda döllenir. evet malesef erkeklerin hammaddesi aynı. Amin canım inşallah hepimiz güzellikleri yaşarız.

Benden neden hiç rahim filmi istemediler acaba bu hep kafamda soru işareti
hakkaten haa, hem kimyasal gebelik geçmişin var hem de kürtaj di mi bebeğim? kürtaj sonrası yapışıklıklar olabiliyormuş tüplerde, hsg esnasında açılıyormuş hatta...benim kimyasalı duyar duymaz istedi yeni doktorum, tutunamama sebebi tüplerin kapalı olması da olabilir diye

yarın ne yaparım bilmiyorum herşey yarın belli olacak artık bakalım dr ne diyecek teşekkür ederim canım desteğin için
ne demek cnm her zaman telınde net varsa sabahn kac olursa olsun msj atabılırsın konusuruz rahatlarsın sn bunu yapabılırsın kendıne öle söyle ayoll cocuk dogurrcaz bızz ınsallah bundanmı korkcazzzz

hhahaha ayy evet öle bı sacmalık yaptım ama ben onu senın ıcın yapmıstım okuyunca cok etkılendım acı cekmenı önleme amaclı megerseeee hıc de yazıldıgı gbı degılmıss yanı bızzar yasadım

büyük ihtimal bende aynı şeyleri yaşayacağım yarın :) doktorumda biliyo durumumu ilk muaynemi o yapmıştı zaten nasıl zorlandığımı biliyo ne der bilmiyorum artık ama çok güveniyorum ona ..başka yerde zor ama ona anestezi olmadanda yaptırabilirim diye düşünüyorum bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…