Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

inanmıyorum kollarımda kaşıntı var 1 haftadır ve kaşıdığım yer nokta gibi kırmızı oluyor bendedemi yan etki yaptı acaba
ben daha öncesinde folbiol almıştım burdan tavsiye üzerine...fakat doktora gittiğimde bana Folidoce yazmış eczaneye bende zaten folik asit var folbiol kullanıyorum dediğim zaman. folidoce folbiolden çok çok daha iyi sonuçta yeni ürünlerden biraz daha gelişmişi dedi.
tabi nekadar doğru söyledi bilemiyorum sonuçta onlarda satıcı.

doktorunverdiği yani şu ankullandığım FOLIC-1 3 aylık doz yazıyor

İdrar testi negatif demek ki ilaç etkisini kaybetmiş. Geçen hafta denemek için yapmıştım pozitif çıkmıştı.

Kan testi yaptırmak lazım

gibigibiyim evet cnm kutusz heralde kutusuz olsa ne olur ki
kutusuzları daha ucuz. ben kutusuzunun gebelik testini kullanıyorum memnunum... değerim 13 çıktığında bile çizgi belirmişti :) sonra 2 ye kadar düşünce çizgi de yok oldu.... ama kullanımı daha zor gibi. ped bardak bulunduruyodum ben wc de. idrarını yapınca damlatacağın bir yer yok, küçücük bir kağıt parçası o, idrarın içine daldırıp beklemen lazım.

Evet aynen öyle ve hiç akıntım yok. İğne de oldum 12. Gün bugün. İğnenın etkısı 14. Gün geçiyor diye biliyorum. Test yapmak istiyorum aslında ama... bekliyorum.
çatlatma iğnesinin etkisi benim bildiğim 10-12 günde geçer... en azından tüp bebek de biz öyle hesaplıyoruz ve genelde yanılmıyoruz da.... bu arada aynı çatlatma iğnelerini kullanıyoruz.. ovitrelle gibi....

değişik değişik folik asitler var. marka değiştir ama mutlaka kullan bencede. doktorum bana decavit önermişti. D vitamini, Calsiyum ve Folik Asit kompleksi olduğu için.... önceleri folbiol, folidoce,folic-1 de kullanmışlığım var....
hatta şu anda miyositol positive kullanıyorum. inositol, folik asit, çinko ve selenyum bir arada bunda da...

Sonbaharrr01 canm saol yazmsnn nette bende baktm da herkesde farklı artk akıntı durumları netteki haberlerde karıştı birbirine
Korkulacak bişey yoktur sıkıntı yapma. nezamanki kokmaya başlar rengide sarıya dönüşürse ozaman gidersin doktora...çünki ben bir ara sırf bu yüzden doktora gitmiştim iltihaptan şüphelenip ama doktor normal olduğunu dönem dönem bunların olabileceğini söylemişti.

Kızlar benim hayıt suyum 2 gün önce bitti yakınlardaki bir aktara gittim onlarda da hayıt macunu ve hayıt tohumu aldım.. Macununu kullanıyorum acaba suyu kadar etkili olmaz mı bu??
sen daha yeni almamış mıydın tatlım? ne çabuk bitti... suyu daha iyi diye biliyorum gerçi

sen daha yeni almamış mıydın tatlım? ne çabuk bitti... suyu daha iyi diye biliyorum gerçi
valla bana tam 1 hafta yetti canım benim marka farklıydı tarifinde 2/1 oranında suyla karıştırdığım için çabuk bitmiş olabilir.. Bi de bu macun günde 3 kere yutulıyor.. Aktar kıtlığı geldi yaa aktar bulamıyorum hayret bişey tohumunu mu kaynatsam kendim yapsam suyunu?? Bu macunu bitiriyim de sonra tohuma geçerin diye düşünüyodum ama bilemedim şimdi bak

ne uğraşacaksın tohumla be kuzum hazırı varken...

suyunu bulamıyorum ki istediğim markada.. Çevredeki aktarlara hepsine baktım.. Uzağa gitmem lazım üşendim bunla idare ediyim de bari yolum düşerse alırım napiim :)
bu arada ovu testi 2-3 güne gelecekmiş, adetin kaçıncı günü başlanacak ona tatlım? sen bu işi iyi biliyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…