Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

no_name_ no_name_ evet nm tabi ki önemli biliyorm ama maalesef dokunuyor bana cildin.kupkuru dokuluo diyebilirim kaç zamandr bisey dokundu yada hava değişmiştir diyorm kolları kasiniyo hiç kasinmaz bi okudm kağıdı yan etkisiymis ve bu belirtiler ciddi boyut sayiliyomus direk acile gidin yazio yanı o yüzden kullanmam önemliyse de napim yanı önceden folik asit mi varmış :KK70:
tamam canım,nasıl istersen öyle olsun, uyarmak benim boynumun borcu ama karar tabiki de senin:KK66: dikkat et kendine tatlım,soğuktur oralar,üşütme

no_name_ no_name_ aynılarını bende yaşıyorum şuan da akintim var hatta beyaz yoğun arada sağ tarafmada giriyo ağrı hanı yumurtanın olduğu bölgede hsg den demek ki
GEÇEN AY BENİM DE SAĞ KASIK ÇOK AĞRIDI,HSG DEN OLABİLİR YUMİLERDEN OLABİLİR, ÇÜNKÜ TEMBELLİĞE ALIŞMIŞLARDIR ŞİMDİ HAREKETLENDİLER... ayy büyük harf açık kalmış bu arada kusura bakmayın artık kızlar :KK66: benim kürler bitti 2 gündür gidip alamadım hala, hayıt,aslan hepsi bitti,sen devam edebiliyor musun gittiğin yerde?

no_name_ no_name_ hayiti gelirken yanima getrdm iyiki getrmsm burdan alırımdiyodum megerse merkezde aktar yyokmuş sabahları iciyorum sadece şimdibbaşka bisey kullanmıyorm arıpoleni aalmış bana kayınvalid bir kavanoz 60 tTLvvermiş hatta aldgi adam demiski birbardak soğuk suya bir çaykkaşığımi ne aatıp icicek AC karnına demiş ona daha baslamadm

Kizlar bu arada folik asiti bıraktım kullandgmz bin pişman oldum.yanı aslında önceden almamakla da iyi yapmisim yan etki yaptı bende cildim.kurudu ve kaşınmaya başladı dün okudum bi baktm yan etkilerinde gozukuo hemen biraktm cnku bende önceden böyle olmazdı iki haftadr kollarm kasiniyo devamlı kurudu kırmızı benek de var bi kolundaiki uuç tane

inanmıyorum kollarımda kaşıntı var 1 haftadır ve kaşıdığım yer nokta gibi kırmızı oluyor bendedemi yan etki yaptı acaba

Canım senin değerlerini düzelten kürleri paylaşırmısın rica etsem.
İyi akşamlar...
Tabiki...
fsh değerim 17 çıktıktan sonra 15 gün boyunca sabah akşam olmak üzere soğan kürü yaptım.
sonrasında 2 ay boyunca yine sabah akşam olmak üzere testeredişli aslanpençesi kürünü uyguladım.
şuan gittiğim doktorum benden yeniden hormon tahlilleri istedi ve tahlil sonuçlarım çok iyi çıktı.
fsh ım 7,6 ya düşmüştü.
şimdi ise yumurta sayısı ve kalitesini yükseltmek için incir kürüne başladım sabah akşam bunu içiyorum öğle arasındada yine 1 bardak aslanpençesi suyu içmeye devam ediyorum. yatmadan öncede tarçın,keçiboynuzu balı, ve çörekotu karışımım var ondanda 1 tatlı kaşığı kadar yutuyorum.

Sonbaharrr01 Sonbaharrr01 bnm adetin 21. Günü başladı cnm akıntı halada devam çok yoğun
Bununla ilgili bir yazı:

Beyaz akıntılar, üreme sisteminden gelen kansız akıntılardır. Bazıları fizyolojik, bazıları ise tersine bir dölyolu ya da dölyatağı boynu bozunu sonucudurlar. Dölyatağı boşluğundan ya da borularından bile gelebilirler.

Klinik Muayene

Sorgu, beyaz akıntının ortaya çıkışı konusunda kesin bilgiler verir. Akıntı, çocukluktan ya da ergenlik çağından beri varolabilir. Bazı hastalarda, bir cinsel ilişki, düşük, doğum, antibiyotik tedavisi ya da gebelik önleyici tedavi sonrası ortaya çıkmıştır.

Akıntının nitelikleri, rengi, kokusu, miktarı, sürekli mi, zaman zaman mı olduğu (yani ritmi) öğrenilmelidir. Ayrıca, boşaltım sistemi bozuklukları, dış üreme organı kaşıntısı, ağrılı cinsel ilişki, leğen ya da bel ağrıları, ateş, âdet çevrimi anormallikleri gibi aranır.

Bunlardan sana yakın olanını tahmin edebilirsin belki.

X